Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Hero na UTG widzi (120$)
    UTG+1(115$)

    Hero call 1$
    UTG+1 bet 4$
    CO call
    bb call
    FLOP

    Hero check
    UTG+1 bet 15$
    CO fold
    bb fold
    HERO call
    TURN

    HERO bet 40$
    UTG+1 call
    RIver

    HERO check
    UTG+1
    all in

    UTG+1 jego druga partia na stole(w pierwszej też podbijał),ale grałem z nim już wcześniej,gość z seri jestem agrodonkiem i wierze w moje szczęście,nie wyrzucisz mnie z rozdania bo napewno wygram
    Widziałem jak na stole pushował (jego cb ,reraise,on push i wygrał łapiąc runer,runer flusha)
    Gość może mieć wszystko ale czy na takim riverze warto ryzykować 60$?(wrzuciłem już coś koło tego, musze dołożyć 60 do puli 180)
    a co do lini mojei gry,nie reraisowalem flopa z uwagi na to z kim gram,gdyby river nie byl tak beznadziejny gość by na 90% dał call co tam na ręce nie trzyma,czyli nie trafiam pasuje,trafiam gość mi się wypłaca
    Ostatnio edytowane przez dawkar ; 06-10-2007 o 17:02

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    nie gram za duzo omahy ale jak kiedys grałem to zawsze raisował pot mając nuts na flopie żyby właśnie uniknąć takich dylematów. A skoro wiedziałeś że gość i tak sprawdzi to dlaczego tylko call??

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Jeżeli myslałbym o zrzucie na riverze to prawopodobnie grałbym c/r turn. A jeżeli jestem tam gdzie jestem i znalazłem się tam w sposób jaki znalazłem, to mimo wszystko fold, next time.
    Ostatnio edytowane przez Brooklyn4321 ; 06-10-2007 o 19:46

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    na flopie mialem opena a nie nutsa(chyba że para 6 była na ten moment najleprza),przeciwko graczowi który gra logicznie na flopie bym check/raisowal bo zawsze mam jakieś szanse na wyrzucenie go z rozdania,a tutaj z tym gościem to byłby czysty gambling
    na turnie chcialem zgarnąć pota odrazu bo mi się ten stół wybitnie nie podobał,to że dał call nie oznacza że sam by betował na turnie.Nie wiem ale chyba aż takich donków niema żeby callowal mnie na 2 pary bądz jedną pare,pytanie tylko do czego zbiera?(na logike bije tylko nie trafiony draw do koloru treflowego)

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ja daję call. Być może gość ma lepszą rękę, ale równie dobrze może tutaj sobie floatować z wysoką parką i jest niedowiarkiem. No i chciałbym zobaczyć co ma. Co do linii rozgrywki to ja jednak zdecydowanie preferuję check-raise o pota na flopie i push na turnie bez względu na to co spadnie - najprawdopodobniej jestem tutaj faworytem 6:4 lub lepiej i jeśli koleś chce grać na stacki to proszę bardzo. Gwałt niech się gwałtem odciska. Pasywnie mógłbym to ewentualnie rozegrać na pozycji.

    jdx

    EDIT:
    Cytat Zamieszczone przez dawkar Zobacz posta
    a tutaj z tym gościem to byłby czysty gambling
    Może i gambling, ale z dodatnią wartością oczekiwaną.
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 06-10-2007 o 20:35

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    jdx,założyleś automatycznie że trefle są przyjacielem Hero,a ja bym te outy podzielił na dwa,w tym momęcie liczymy jako pewnik tylko strighta
    jeżeli lubisz taką zabawe,to wpadnij na Towerka,szczególnie na max 6(pot 100$),czasem się trafia że i cały stół gambluje i średni pot to 200$
    a co do samego rozdania,to sprawdziłem i bylem na siebie złya gość miał JTAA(A trefl ale bez pomocy)

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez dawkar Zobacz posta
    jdx,założyleś automatycznie że trefle są przyjacielem Hero,a ja bym te outy podzielił na dwa,w tym momęcie liczymy jako pewnik tylko strighta
    Zgadza się. Jeśli masz na ręku dwa trefle, to automatycznie spadają szanse na to, że przeciwnik ma również dwa. To takie zagranie na to, czego przeciwnik nie ma a nie co ma. A więc odjąłbym jednego outsa treflowego a nie dzielił ich liczbę przez dwa.

    Cytat Zamieszczone przez dawkar Zobacz posta
    jeżeli lubisz taką zabawe,to wpadnij na Towerka,szczególnie na max 6(pot 100$),czasem się trafia że i cały stół gambluje i średni pot to 200$
    Na razie za słaby jestem na PL100 SH. Zbyt pasywnie gram preflop. Póki co donkuję razem z innymi na Party na PL25 FR. Zobaczę, może w grudniu wskoczę na PL50 lub od razu na PL100. W każdym bądź razie Omaszka bardzo mi się podoba, szczególnie Hi/Lo. W Holdema po raz ostatni grałem 1 albo 2 września.

    Cytat Zamieszczone przez dawkar Zobacz posta
    a co do samego rozdania,to sprawdziłem i bylem na siebie złya gość miał JTAA(A trefl ale bez pomocy)
    No proszę, właśnie ta ręka (z Ac) to pierwsze co mi przyszło na myśl.

    jdx

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    też zbyt pasywnie gram pre flop na max 6,ale staram się to poprawiać bo na max 10 zazwyczaj brakuje stoliczków,a na 2 stołach się nudze,więc chcąc nie chcąc gram też max 6

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Moim zdanien raise pre-flop, pot na flopie i o ile mialbys jakies sprawdzenia na turn, to all-in. Po klopocie z riverem
    W Twoim przypadku easy fold po riverze.

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Nie grywam Omahy, ale uważam, że nie zagranie C/R na turnie przeciwko aggrodonkowi przy tylu drawach na stole to poważny błąd.