Strona 1 z 18 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 179
  1. #1
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    Kolejny sezon będzie się również odbywał pod patronatem firmy Betsson
    Pierwsza ważna zmiana to godzina rozpoczęcia turniej bedzie rozpoczynał się o 19.30 !!! Zatem proszę o pojawianie się około 19.15. Zmiana spowodowana tym że wrocław rozkopany coraz bardziej i trudniej dojechać przyjezdnym.
    Rozgrywki bedą się odbywać w lokalu Salonik przy ulicy Braniborskiej 2.




    wpisowe do turnieju bedzie wynosić 70zł + 50zl (jeden rebuy nie wymienny na add-ona)
    - 5zł idzie na koszta - wynajem stołów itp
    - 10zł idzie do skarbonki na fundusz nagród długofalowych i do turnieju mistrzów
    - 50zł+50zł z wpisowego trafia do puli
    - 5zł dla organizatora ligi

    odbędzie się 12 turnieji z czego 8!!!! najlepszych wyników bedzie zaliczanych do punktacji długofalowej. w przypadku równej ilości pdf-ów o wyzszej pozycji zadecyduje większa ilość wyższych pozycji.
    Podział nagród w długiej fali:
    Ze skarbonki uzbieramy X pieniędzy:
    na klasyfikacje generalna idzie połowa: + kasa betsson
    i tak:
    1.50%
    2.30%
    3.20%
    Turniej masters druga połowa: +kasa betsson
    1.50%
    2.30%
    3.20%


    prawo do udziału w turnieju mistrzów zapewni sobie czołowa siódemka długiej fali + gracz który się w tej siódemce nie zmieści a ma największą sume pdf-ów za poprzedni(sezon) i obecny sezon wrocławskiej ligi pokera. to premia dla solidnych graczy którzy systematycznie grają na naszej lidze. to szansa także dla CIEBIE!!!!
    WAŻNE ZMIANY:
    Od nowego sezonu stack początkowy wynosił będzie 2500 tyleż samo rebuy.
    Blindy będą wynosic tyle samo co w zeszłym sezonie , wzrasta czas poziomow do 25 minut.



    W sezonie jesień 2007 będą obowiązywać kary:
    - przymusowy "sit out" (5, 10 lub 20 minut)
    - odjęcie punktów w klasyfikacji sezonu (1, 5, 10, 20 punktów)

    Kary te będą przyznawane za naruszenie ogólnie przyjętych zasad turniejowych. Odjęcie punktów w klasyfikacji sezonu będzie stosowane tylko w wyjątkowych przypadkach oraz jako konsekwencja kilkukrotnych wcześniejszych kar sit out za to samo przewinienie dla danego gracza.

    Gracze po odpadnięciu z turnieju mają obowiązek niezwłocznie zgłosić swoje odpadnięcie osobie prowadzącej turniej (należy to robić osobiście - krzyknięcie że się odpadło nie jest wystarczającą formą zgłoszenia odpadnięcia z turnieju). Przyjęta będzie zasada że jeśli gracz nie zgłosi się niezwłocznie zostanie przesunięty na ostatnie miejsce w klasyfikacji turnieju.

    W przypadkach wyjątkowego naruszenia zasad turniejowych grozi kara dyskwalifikacji z turnieju (dyskwalifikacja oznacza sklasyfikowanie na ostanim miejscu w turnieju i zakaz gry w kolejnym turnieju ligowym). Przykładem zachowania za jakie nałożona może zostać kara dyskwalifikacji jest "chip dumping".

    Oczywiście gracze dopiero zaczynający grę w naszej lidze będą traktowani w sposób specjalny (kary za naruszenie zasad turniejowych będą zdecydowanie niższe - z reguły będą to tylko ostrzeżenia).

    chciałbym zwrócić szczególną uwagę na robienie zbyt wczesnej akcji na stole. np. fold lub bet po za kolejnością. było to w poprzednich sezonach zbyt mocno tolerowane i się nie skupiacie na tym co się dzieje na stole. w tym sezonie nie będzie już tak liberalnego traktowania. za akcje po za kolejnością będą kary!!!!!
    pamiętajcie też o tym by w ochronie własnych interesów mówić przed akcją jaką decyzję się podejmuje by nie było nieporozumień przy stole.

    warunkiem otrzymnia pdfów w turnieju jest osobiste rozegranie conajmniej jednego rozdania.


    mam też prośbę by każdy gracz podał mi dokładną pisownię swojego nicka na betssonie, bo niestety jest z tym sporo kłopotów

    Od początku sezonu wraca zakaz palenia w sali w której gramy turnieje !!!!!
    Sporo osob prosiło abym zwrocil szczegolna uwage na to iz zakaz palenia obowiazuje cala sale i caly turniej , zatem do wszystkich palaczy prosba o palenie w przedsionku do tego przeznaczonym


    Wszelkie pomysły mile widziane. Regulamin w trakcie tworzenia.
    Ostatnio edytowane przez Zidziu ; 07-12-2007 o 09:44

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    231
    ja bym proponowal wybrac z dwoch opcji:
    1) 2500 zetonow, blindy co 25min
    2) 3000 zetonow, blindy co 20min
    poniewaz tak jak zaproponowales + mozliwy rebuy moze nam przeciagnac ten turniej do poznych godzin nocnych..

    druga sprawa to proponuje, zeby zapisy konczyc np o 19:20 i punktualnie o 19:30 zaczynac!

    no i jeszcze troche dziwne chyba z tym 5zl dla organizatora.. przy wiekszej ilosci osob, to bedzie on mial sponsorowane wpisowe, rebuya i jeszcze mu na picie zostanie.. proponowalbym bez tej oplaty, a zetony startowe przyznawane by byly tak o za free, a rebuy to juz sprawa osobista a nie wszystkich graczy.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    15
    Jak zrobimy po 25 minut to dopiero gra sie wydluzy... a kiedy jest start w ten czwartek ?

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Cytat Zamieszczone przez raczek22 Zobacz posta
    ja bym proponowal wybrac z dwoch opcji:
    1) 2500 zetonow, blindy co 25min
    2) 3000 zetonow, blindy co 20min
    poniewaz tak jak zaproponowales + mozliwy rebuy moze nam przeciagnac ten turniej do poznych godzin nocnych.
    Jak dla mnie przedstawiona przez Idzia koncepcja jest znacznie lepsza. Dluzsze poziomy i wiekszy stack to znacznie więcej gry. Chociaz dostrzegam problem jesli na nasze turnieje znowu zacznie schodzic sie po 40 osob. Biorac jednak pod uwage frekwencje z poprzedniego sezonu nie mozna byc takim optymista. Zatem popieram pomysl organizatora.

    Cytat Zamieszczone przez raczek22 Zobacz posta
    druga sprawa to proponuje, zeby zapisy konczyc np o 19:20 i punktualnie o 19:30 zaczynac!
    Tutaj zgadzam sie w zupełności. Jednak niespecjalnie widze, zeby ten przepis byl zywy.

    Teraz pare moich uwag.

    Milo byloby gdyby barek dzialal lepiej niz w trakcie wakacji i poprzednich sezonow.

    Jak wyglada sprawa z naszym sponsorem. Na razie nie widze zadnych informacji dotyczacych tej kwestii.

    Podoba mi sie pomysl z karami za spowalnianie gry i dzialania poza kolejnoscia, aczkolwiek milo gdyby to jakos sformalizowac w postaci regulaminu. W przeciwnym przypadku moze dochodzic do obrazania sie graczy za nierowne traktowanie..

    DuzySlon

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Nie martwiłbym się nadmierną ilością graczy, nowi nieprędko przyjdą chyba przy takim wpisowym, chociaż ja planuję obskoczyć wszystkie jako "pół-nowy". Ale popieram pomysł ze stackiem 2500 i 25 minutowymi blindami - większość się dokupi, i ewentualnie 6000 przy tym tempie wzrastania blind to będziemy kończyć o 4-6 rano (większość idzie do pracy lub na uczelnię następnego dnia podejrzewam), 5000 to też będzie dużo, ale w pozytywnym sensie, a nie taka przesada.

    edit: Aha, i średnio podoba mi się rezygnacja z ante, przy wyższych levelach powinny być, mamy i tak wystarczające stacki startowe, rezygnacja z ante jest aż nadto.
    Ostatnio edytowane przez mash ; 01-10-2007 o 11:18

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez Zidziu Zobacz posta
    WAŻNE ZMIANY:
    Od nowego sezonu stack początkowy wynosił będzie 3000 tyleż samo rebuy.
    Blindy będą wynosic tyle samo co w zeszłym sezonie jednak rezygnujemy z ante , wzrasta czas poziomow do 25 minut.
    Ante generuja sporo akcji, szczegolnie sb vs bb gdy wszyscy sfolduja. Razem z nimi zniknie duzo ciekawych pozycji.
    Wiem, Idziu, ze ich nie lubisz, ale nie usuwaj ich tak latwo.

    Cytat Zamieszczone przez DuzySlon Zobacz posta
    Jak dla mnie przedstawiona przez Idzia koncepcja jest znacznie lepsza. Dluzsze poziomy i wiekszy stack to znacznie więcej gry.
    Ponizej male zestawienie:

    Moim zdaniem najlepsza opcja jest stack 2500 i blindy co 25 minut. Dojscie do poziomu poczatkowy_stack=20*pot bedzie trwalo o ponad 30 minut dluzej niz dotychczas.

    Pomysl z rebuyem jest ciekawy i powinien sie sprawdzic.
    Mam nadzieje, ze uda mi sie regularnie grac w nadchodzacym sezonie. Do zobaczenia w czwartek.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    A wyniki z poniedziałku mam wpisywać w nowym watku czy tutaj??
    w każdym razie w poniedziałek 1.10.2007 turniej wygrał zbig2004
    a dalej
    2.Alutek
    3.Arci
    4.Duży Słoń
    5.Adamski
    6.Obywatel
    7.Miś
    8.Agnieszka
    9.Przemek
    10.Idziu
    11.Szymon
    12.Kleo
    13.War
    14.Amazonit

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Wczoraj narodziła się nowa tradycja... w poniedziałki każdy co 15-ty rebuy u tego samego gracza gratis...

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Poza wszystkim należy się też zastanowić, czy mamy mieć Ligę sponsorowaną...Mimo całej i pełnej osobistej sympatii do Milo uważam, iż żenujace jest ciagle się prosić o wypełnienie zobowiazań. Poddaję to pod dyskusję................

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    164
    popieram, jednak jest jeden problem - stoliki betssona, zetony i karty pewnie by sie znalazly ale ze stolikami bylby bol
    pozdrawiam
    do czwartku