Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    MP1 mial 68/10/2 po kilkunastu rekach i ganial wszelkie drawy na flopie (podwoil sie z trips przeciw uberdonkowi z KK)

    Poker Stars - No Limit Hold'em Cash Game - $0.05/$0.10 Blinds - 9 Players - (LegoPoker Hand History Converter)

    Hero (SB): $19.40
    BB: $2.25
    UTG: $7.50
    UTG+1: $1.65
    MP1: $21.50
    MP2: $7.55
    MP3: $6.55
    CO: $8.40
    BTN: $2.85

    Preflop: Hero is dealt J Q (9 Players)
    2 folds, MP1 calls $0.10, 4 folds, Hero calls $0.05, BB checks

    Flop: ($0.30) 5 J K (3 Players)
    Hero bets $0.20, BB folds, MP1 calls $0.20

    Turn: ($0.70) Q (2 Players)
    Hero bets $0.60, MP1 raises to $1.20, Hero ?

    Na flopie bylem gotow 3betowac, ale na turnie nie wiedzialem gdzie jestem za bardzo. Bylismy obaj 200BB deep i balem sie sporeego raisa na 3bet na turnie i shove'a na riverze . Przeciw AT,KQ,T9 jestem prawie 3-1 dogiem.

    1. Czy powinienem probowac CR na flopie zamiast lead out?
    2. Czy warto 3betowac turn?
    3. Jesli na riverze spadnie blank, czy lepiej check-callowac, czy value-betowac za jakies 1/2pota i foldowac na spory raise?
    Ostatnio edytowane przez Hedge ; 30-09-2007 o 18:11

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    ja pasywnie do konca chyba ze spadnie J,D lub trefl.

  3. #3
    dziwny raise opsa. ja reraisuje. jezeli obawiasz sie jego stacka to mocno pasywnie albo od razu fold. pozdro

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    raise na turnie to jest z reguly mocna reka. w najlepszym razie jakis semiblef.
    Cytat Zamieszczone przez gordong Zobacz posta
    ja reraisuje.
    raisniesz do 3-4$ i co zrobisz jak dostaniesz reraise?? zostaje ci alin teraz albo na rivierze

    a jak da call to co wtedy na river jak spadnie nieistotna karta??
    dasz value beta to jak cie znowu raisnie to tez juz jest alin.

    nie wydaje mi sie zeby byl sens pakowac na turnie calego stacka ze srednio-mocna reka narazie majac po 200bb

  5. #5
    ja patrze na sytuacje obecna. jak chcesz grac pasywnie bo obawiasz sie o stocka to fold, zmiana stolu albo nizsze stawki. jezeli ktos siedzi z takim stockiem to chyba znaczy ze chce nim grac. karta mocna wiec trzeba sprawdzic co ma przeciwnik. chcesz sprawdzic i co, czekac na fulla czy po prostu oddac pota przy byle becie na river. raise do 3$ i czekamy co on na to. peace

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    gordon to nie kwestia stawek, tylko fakt, ze nie mam pojecia gdzie jestem w tej sytuacji, a jedyna co bilem na turnie tak rozegrane przez przeciwnika to moze KT
    Uwazasz ze typ slowplayowal AA czy AK, zeby 3betowac turn? Z czym innym co bije dostalbym call? Nawet na NL10 bluff-raise na turnie to cos rzadko spotykanego.

  7. #7
    ale zwroc tez uwage jaki ten raise jest zalosny. jedyna reka z ktora mozna takiego raisa dac to A10c i to tez nie bardzo. w kazdym innym przypadku to jest praktycznie darmowa karta i szansa dozbierania dla ciebie. sprawdzajac na turnie praktycznie oddajesz pule. chyba ze spada super przyjemny river i masz fulla. sam powiedziales ze nie wiesz gdzie jestes i wlasnie po to zeby sie odnalezc nalezy to z reraisowac. min do 2,5$ chociaz ja bym zapodal jednak 3. na tych stawkach zdarza sie takie rozgrywanie z mocna karta, ale trzeba to jakos zweryfikowac moim zdaniem. pozdro