Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Strona i4poker.com jest bardzo wolna. Postawiona na jakims beznadziejnym serwerze. Ja mam lacze 12Mbit, wszystko mi fruwa, tylko ta Wasza strona mierzi.

    Plz zrobcie cos z tym. Przy obrotach jakie macie to zaplacenie za szybszy serwer www to nawet nie grosze.

    A to jak strona i4poker.com sie slimaczy, tak ze az trzeba ja odswiezac bo polaczenie staje, etc. robi koszmarne wrazenie... I mnie denerwuje :P

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Jak widze niespecjalnie sie ktos tym przejmuje... Moze inni uzytkownicy mnie popra? Przeciez to co sie dzieje to jest zenada.

    Chcialbym zwrocic uwage, ze siec BM, czy tez B2B dzialaja dobrze. Jedyne co trzeba zmienic to strona www. I o ile i4 sie tym nie zainteresuje to jest proste wyjscie. Zmienic ja na np. celebpoker.com . Ale to chyba nie jest Wam na reke...

    Bo to naprawde zenada jak co sekunde sie doczytuje nowy obrazek. Zadna to animacja..

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Hmm. U mnie działa na czwórkę z plusem i niezauwazylem mankamentu o ktorym piszesz - mam neostrade 1 mb. Może nie zasuwa jak onet, ale "obrazek co sekunde" to juz przesada. W plus/minus sekunde zawsze mam juz komplet na stronie.

    Dodam, że korzystam z Mozzili, jak otworzyłem ćwiczebnie IE to istotnie, wydaje się, że jest wolniej.

    Pepone
    Ostatnio edytowane przez pepone ; 02-10-2007 o 20:05 Powód: usunięty zbędny cytat

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    O to zmartwiles mnie, bo moze nieslusznie sie zloszcze na i4.

    Ale u mnie naprawde jest jak animacja. I obrazek co sekunde w sensie jeden. Tzn Jak mam jakas ramke to jest pare, np liste badbeat jackpotow (czy costam innego nie chce mi sie teraz sprawdzac) to widze po kolei jak wskakuja.

    I dzieje sie tak tylko z i4poker.com, a stron pokerowych to ja z 15+ odwiedzilem pewnie.

    Ciekawe dlaczego tak sie dzieje. Ja tez korzystam z Mozilli, zawsze najnowszej. Dzieje sie tak na swiezo postawionym kompie. Internet mam z ChelloUPC, tyle ze dzielone lacze na kilka kompow poprzez serwer postawiony na Debianie.
    Ostatnio edytowane przez grasiu ; 02-10-2007 o 21:50

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    grasiu zainstaluj Adobe Flash Player z tej stronki : https://addons.mozilla.org/pl/firefox/browse/type:7
    i juz bedzie dobrze.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    u mnie smiga bardzo poprawnie.
    Żadnych problemów

  7. #7
    U mnie też śmiga dobrze, jedyne co mnie martwi, to gorsza oferta turniejowa od października, no i zniknął 100k freeroll