Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    35
    NL Holdem na zywo, 10 osob przy stoliku blindy £1/2

    Na buttonie (wasz tack £150) dostajecie 22.

    Gracz 3 po blindach (stack £250) raise £7 total,

    Gracz po waszej prawej (stack £300) call,

    Pytanie 1. Czy sprawdzacie?

    Mialem tight wizerunek (3 rece grane w 2,5 h), pozycje i reada ze blindy nie zraisuja wiec sprawdzilem.

    Flop: Kd 2d 8c

    Raiser bet £20, z prawej call co teraz:

    Pyt.2 Czy Raise jesli tak to o ile? Czy fold choc zaznaczam, ze nic z waszych obserwacji nie wskazuje, zeby ktos poza Wami zlapal seta. Czy moze call, wciagajac z nadzieja, ze nie wyjedzie karo.

    Osobiscie tylko sprawdzilem.

    Turn: 4s

    Z lewej raise ale tylko £15, z prawej reraise £50 i co teraz?

    Pyt3. Fold, call czy raise all inn?

    Jestem bardzo Ciekaw Waszych opinii. Potem wyjasnie czym sie skonczylo, choc mam nadzieje, ze nie zagralem jakos specjalnie tragicznie i domyslenie tego co nastapilo nie bedzie nastreczalo specjalnej trudnosci?

    Dzieki za opinie.

    PS Dobrze, ze choc Arsenal wygral

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    easy push.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    - Yep, I'm all in, clown.

  4. #4
    nie wiem jak sie POWINNO zagrac bo nie jestem ekspertem ale sadzac po tytule tematu, avatarze i ostatnim zdaniu w poście nie mogłeś się powstrzymać żeby nie zagrać all-inn, koleś pokazał AK i zlapał trzeciego króla na river...?

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    z AK i K na river, 3 krole to za malo...

  6. #6
    no tak, faktycznie no to jakis inny czarny scenariusz

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    138
    szansa ze ktos razem z toba zlapie seta jest ok 1 do 100 wiec to jest ryzyko ktore jestem w stanie podjac, przy takim flopie nie ma innej mozliwosci jak popchnac wszystkie pieniazki do puli a jesli typ ma 88 na reku to nic na to nie poradze i pokornie oddam mu hajs

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    459
    Cytat Zamieszczone przez 3NT Zobacz posta
    NL Holdem

    choc zaznaczam, ze nic z waszych obserwacji nie wskazuje, zeby ktos poza Wami zlapal seta....

    Jeśli masz takiego reada to easy push gdyż masz najlepszy układ, a jak chce dobierać do flusha to niech płaci! No i zapłacił??? I dobrał???

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Nowy $acz
    Posty
    133
    Moim skromnym zdaniem gracz z prawej który zrobił reraise £50 miał złapał na turnie bądż też już na flopie dwie pary typu k4 lub k8. Teoretycznie to mało prawdopodobne po przebiciu preflop jednakże z doświadczenia wiem, że takie przebicia na tych stawkach są sprawdzane z ręką t3 river dochodzi 4 lub 8 dając mu mocniejszego fulla.

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    35
    Oczywiscie dalem all ina. Postawilem goscia z prawej na Ad8d Z lewej fold, a gosc z prawej stwierdzil, ze teraz to juz musi sprawdzic. Jego "I'm flushin" wcale nie poprawilo mi samopoczucia, zwlaszcza, ze za chwile ukazal sie Jd. Szkoda, gosc pokazal Ad 4d. Zatanawialem sie, czy jesli nie zagralbym mocniej na floopie to czy nie zwiekszylbym swoich szans na wygranie tego rozdania. Moze gdybym usunal mocnym raisem agresora z lewej to gosciowi z prawej nie oplacaloby sie sprawdzac. Z drugiej strony wydaje mi sie ze nie zagralem zle i po takim rozdaniu po prostu reload i jedzemy dalej. A i jeszcze jedno, wazne bylo chyba jeszcze to, ze bylem duzo mniejszym stackiem i nie bardzo mialem sile przebicia, zeby go wyrzucic z rozdania.