Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
  1. #11
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Mam lokal a nawet dwa Jeden to u kumpla w domu, mozna spokojnie grac on tez chce pograc i w ogole kurde szukamny chetnych ciagle A druga to dzialka na powietrzu, wystarczy po prostu zebrac ludzi

  2. #12
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Witam, chetni na pokerka zglaszac sie do mnie na GG ! Ustawiamy sie na weekend piatel/sobota/niedziela u kolegi w chacie a jezeli bedzie ladna pogooda u mnie na dzialce + jakies piwko/grill w zaleznosci od ludzi Moze byc bardzo przyjemnie ale musza byc ludzie hehe ... Wiec dawac znac kto chetny + ile mialby osob

    Gralibysmy turniej NL ale to oczywiscie do dogadania, mozemy grac wszystko byle bysmy grali
    Ostatnio edytowane przez Macia ; 07-05-2010 o 15:57

  3. #13
    Witam.

    Raczej nie dam rady. Aczkolwiek slowo odnosnie turniejow NL. Nie raz probowalismyw tego w stanach i stwierdzilismy, ze to nie ma sensu.
    Osoby, ktore odpadna jako pierwsze maja przeje... musza czekac na zakonczenie turnieju. Dlatego my grywamy tylko i wylacznie ring games.


    Pozdrawiam,
    Eryk.

  4. #14
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Eryk my nasze spotkania zaczynamy od turniejów i nie jest tak źle. W momencie gdy odpadną 2 osoby już tworzy się stolik który stopniowo się powiększa :twisted: . W ten sposób wieczorek jest bardziej urozmaicony a Wasze grono graczy zwiększy się o osoby które grywają tylko turnieje. A wiadomo jak ktoś przyjdzie, popatrzy to i za jakiś czas spróbuje grania stolikowego :wink:

  5. #15
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    No w sumie Kirek dobrze mowi, zreszta mozna sie dogadac co do sposobu gry...

  6. #16
    Witam,

    My ostatnio zagralismy troche inaczej.

    Zrobilismy rowny buy-in (bylo to 20 zl), kazdy dostal 200 chipow. Zaczelismy gra FL, zwiekszajac stopniowo limity (potem przeszlo na NL). W kazdym razie gralismy az zostanie jeden, a potem zwyciezca stawia wszystkim zarcie (ta karkowka w kurniku ...).

    Pozdrawiam,
    Eryk.

  7. #17
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    152
    Nie chce zakladac nowego tematu dlatego pytam tutaj. Moze ktos mi powiedziec dokladnie w jakiej kolejnosci pokazuje sie karty na showdownie ?

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Najpierw osoba sprawdzana potem osoba na lewo od sprawdzanego itd.
    Jeśli jest all-in to są dwie szkoły albo pokazywane są karty od razu (tak gramy w Warszawie) albo wszystko odbywa się na zasadach jakby był to normalny call (czyli najpierw sprawdzany a potem reszta w kolejności)

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    W necie jest tak, ze osoba najblizsza buttona (oczywiscie kierunek wskazowek zegara) pokazuje 1st.

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    POKER w Szczecinie szukam chetnych:

    http://www.forum.pokerzysta.pl/viewtopic.php?t=1134

    pozbieralem wszystkie wasze numery gg i bede pod wieczor sie z kazdym probowal skontaktowac