Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 79
  1. #61
    no wkońcu chilipoker po polsku
    Graj w Pokera - Chilipoker.com

  2. #62
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez luk1975 Zobacz posta
    mi powiedzieli ze po 20K punktów , ale jak wyrobilem bonus za 4000 pkt to zaproponowali mi cos takiego : 5$ za 1000pkt i mozliwosc kupowania za te same punkty w sklepiku czyli jak ktos chce cos z ich sklepu to tez fajna oferta . No a jak przekrocze 20K to podobno bede mogl zmienic na np. 1000pkt=22$. ale pisz do nich to ci cos zaproponuja
    A nie lepiej sobie załatwić normalny rakeback 40-50%?

  3. #63
    Ja mam tutaj 30$ za 1000 pkt...Całkiem, całkiem A Ty PeriMCS?

  4. #64
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    A ja mam trochę lepiej A gram mało i 50NL.

  5. #65
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Chilipoker.com - Midzy Nami Polakami

    takie cos wymyslili.. i wyglada na to ze zelik bedzie reprezentowal ten room

  6. #66
    PeriMCS mozesz cos wiecej napisac o tym rakeback?Wie ktos jak jest z sklepem wystarcza takie male ilosci punktow na te nagrody czy jest w tym jakis haczyk?

  7. #67
    Ze sklepem jest wszystko oki, trzeba tylko pamiętać, że:

    "Punkty FPP zebrane w trakcie realizacji bonusa powitalnego, bonusa typu reload, czy jakiejkolwiek innej oferty bonusowej nie mogą być wymienione w Hotshop."

    pozdr.

  8. #68
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Jesli ktos nie posiada konta w chili a bylby zainteresowany wysokim cashback na starcie zapraszam na priv.

  9. #69
    te statystyki na stronie chili oker dzialaja w ogole bo ja probwalem wczoraj i dzis i sie ciagle laduje,raz sie zaladowalo i wszedzie bylo no data

  10. #70
    u mnie działają bez żadnego problemu