Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 79
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Czy ktoś już zamawiał ze sklepu ChiliPoker jakieś rzeczy??

    Czy można zamawiać elektronikę ????

    Czy jeśli dostaje się w formie bonusa na koniec miesiąca określoną sumę dolarów za każde 1000FPP to można zamówić coś w ich sklepie czy tez te punkty nie mogą być wykorzystane ???? Bo bonus w sumie jest automatyczny.

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Jesli bedziesz mial u nich program lojalnosicowy czyi kazde 1000 FPP za jakeis dolary przykaldowo pewnie meidzy 20-25$ to nie mozesz wtedy uzywac punktow do zakupow w sklepie

    FPPs collected during the first deposit bonus, reload bonuses or any other loyalty program are not valid for the VIP hotshop.

    Wiec albo sklep albo jakis bonus

    pozdrawiam

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    właśnie jak to jest z ta elektroniką w sklepie chili ?? brał juz ktos cos ?? bo mam zamiar sie tam przenieść ze względu na ten sklepik

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    z jaka predkoscia leca te pkt FPP ? jest tak samo jak np na CD Poker ? i czego nie wolno zrobic zeby moc kupowac w sklepie ? z tego co zrozumialem to nie wolno nawet brac bonusow od pierwszego depozytu ??

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Mozna brać pierwszy bonus ale punkty podczas jego ugrywania nie mogą być użyte na zakupy w sklepie. Po ugraniu bonusa kontaktują się z Tobą i proponują bonus za 1000FPP jeśli odmówisz możesz kupować za punkty w sklepie .

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    dzieki a mozna robic pozniej reload bonus ? no i jaka predkoscia leca pkt powiedzmy 6 stolow 50NL badz 6 stolow 100NL FR

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Zalezy od statusu ale dośc szybko szczególnie jak sam otwierasz stół i siadasz jako pierwszy (wtedy chyba razy półtora Ci mnoży)

    Nie wiem gram tam trzeci miesiac i nie było reloada.

    6 stołów 50NL to jakieś 1000FPP w 2-3h blizej dwóch ale jak sam wiesz to zależy od przeciwników i statów stołu.
    Ostatnio edytowane przez LeeSue ; 04-04-2008 o 17:07

  8. #18
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Ponawiając jedno z pytań powyzej , chciałem zapytać za co przyznawany jest 1FPP? Minimalny rake/pula?

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    z tego wychodzi ze grajac po ok 8h dziennie w 3 miesiace mozna sobie ugrac wycieczke na Thaiti dla 2 osob ;> ? hmm to by sie oplacalo

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez Seq Zobacz posta
    Ponawiając jedno z pytań powyzej , chciałem zapytać za co przyznawany jest 1FPP? Minimalny rake/pula?
    mysle ze tak jak w innyc roomach tej sieci wystarczy ze bedzie sie siedzialo przy stole czyli od puli i nie trzeba nic od siebie wkladac