Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. Tym razem coś dla Jednostolikowców, żeby nie było, że premiujemy i dbamy tylko o graczy cash (oczywiście PokerRanking ma się bardzo dobrze i gorąco polecam ).

    Ruszyła promocja STT Superstar. $7000 do podziału co tydzień w 3 ligach STT (Siła, Skuteczność, Wytrwałość), w tym kasa do podziału codziennie pośród rookies, którzy zaczynają grę na STT.

    Promocja trwa miesiąc. Ligi aktualizowane są codziennie. Klasyfikacja top20 w każdej z lig dostępna jest na stronie promocyjnej. Jeżeli gracie turnieje jednostolikowe, w najbliższym czasie powinniście je grać na Paradisie, więcej szczegółów pod adresem:

    STT Superstar >>>

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Podoba mi sie

    Kończę ligę na gutshocie - gdyż zmienili zasady na jakieś głupawe i od poniedziałku witam z powrotem na PP.

  3. Miło Cię widzieć z powrotem

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Czy do jutra tj. wtorku, będzie działała pełna klasyfikacja ?
    Chciałbym sobie zaplanować czas gry i ilość stolików w zależności od tego ile gier rozegrali/wygrali najlepsi w tym tygodniu.

    Swoją drogą trochę to dziwne jest, że "centrala" wydaje 7k$ na nagrody, a nikt tam nie potrafi przygotować pliku w excelu.

    Skoro BM nie przygotowała żadnego automatu do liczenia gier/wygranych to można za 100-200$ zatrudnić studenta, który będzie aktualizował wyniki.
    Przepraszam za tę złośliwość, ale nie mogłem się powstrzymać.

    Pozdrawiam serdecznie.

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Za 500$ to ja moge statystyki prowadzic przez caly miesiac i jeden dzien dluzej

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Poszli na łatwiznę Wywalili link do do niedziałającego pliku i każą kontaktować się z supportem

    som - te zmiany są w związku z Twoją pracą przy wynikach ligi ) ?

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    hehe nie zadnej oferty nie otrzymalem a szkoda

  8. Sprawdze komu przeszkadzał ten plik w excellu i czy nie poszukują kogoś do aktualizacji z Polski ...

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Od supportu dostałem odpowiedź, że jedyne wyniki jakie może uzyskać gracz to te które są na stronie - czyli top20 w każdej z lig. Jesli jestem poza top20 to nie ma możliwości sprawdzenia ile brakuje gier, FPP, zwycięstw, aby załapać się na kasę - bo niezgodne to jest z wewnętrznym regulaminem SB. Ba, nawet jeśli jest się w top20 w lidze skutecznośc i siła to nie ma możliwości sprawdzenia jak bardzo należy się starać aby awansować wyżej.

    Uważam, że wypacza to samo funkcjonowanie ligi jako takiej. Liga z definicja jest klasyfikacją która wymusza rywalizację, a bez klasyfikacji nie wiem z kim rywalizuję i jaką mam stratę/ przewagę.

    Na przyszłość polecam zorganizować podobne promocje na zasadzie jaka jest u jednego z konkurentów (Panie Macieju, jeśli Pana zainteresuje jak podobna liga wygląda w innym pokerrromie to proszę o info na priv), czyli pełna jawność wyników, brak awarii technicznych (wg supportu to właśnie awaria techniczna jest przyczyną niedziałania pliku xls :lol oraz najlepiej częściej odświeżane klasyfikacje ligi - tak jak to jest u jeszcze innej konkurencji.

    Pozdrawiam Serdecznie

  10. Sonix, pełna lista jest do wgladu od jutra w dziale obslugi klienta, choc fakt osobiscie uwazam, że powinna znajdować się na stronie do wgladu w kazdej chwili tak jak jest w pokerrankingu.