Podsumowując :

- pełna lista nie jest w dziale obsługi, a przynajmniej nie tej do której się zgłaszam
- zagrałem jeden pełen cykl ligi, no prawie pełen, gdyż przez 2 dni nie mogłem się zalogować do pokerromu, a mimo wszystko po 5 dniach miałem zaszczytne 4 miejsce w jednej z lig Licząc średnią, gdybym grał te 2 dni więcej to bym prowadził
- zakończenie cyklu ligi : ostatnie wyniki umieszczone na stronie dotyczyły właśnie dnia 5. Od tamtej pory nic się zmieniło, aż do dnia dzisiejszego, gdzie to są wyniki z dnia 2 nowego cyklu. Nie jestem w stanie dowiedzieć się, czy jestem "w kasie" za poprzednią ligę, bo polski support nie ma wyników. Z wyliczen wynika, ze w kasie powinienem być, a miejsce zajęte to 5-8.
- w regulaminie ligi napisane jest, że kasa za ligę będzie przelana w środę, dziś mamy piątek i ani widu ani słychu. Domyślam się, że to dlatego, ze nikt nie ma ostatecznych wyników, prawda ?


Tak jak na początku tego wątku tryumfalnie obwieściłem swój powrót na Paradaisa, to po tygodniu niemiłych doświadczeń muszę zrezygnować na razie z gry na większe pieniądze, gdyż obecnie mój poziom zaufania do tego pokerromu wynosi 0%.

Pozdrawiam
Robert