Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Wątek: Inne gry

  1. #11
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    W Polsce z samego grania w Magica to raczej ciężko...

  2. #12
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    E tam, wygrywasz ptq wygrywasz pt i jak sie nie da

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Ja coprawda gralem nie w Magica, tylko w Lord of the Rings TCG, i spokojnie zylem z tego cale studia. Oczywiscie z handlu, ale granie bardzo w tym pomagalo.

    Sting

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    War3 ,

    pixeluz tez gralem w mtg dosyc dlugo troche kart mi zostalo moze cos poszukujesz ze starych fajowych sztuk ?

  5. #15
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    A z ciekawosci grywa ktos w backgammona albo tryktraka, bo w koncu zrouzmialem zasady a wiem ze paru dobrych pokerzystow zaczynala od tego a potem przerzucili sie na pokera, m.in. gus hensen

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Znasz jakas stronke Doli gdzie sa dobrze zasady backgammona opisane ?

  7. #17
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    http://backgammon.republika.pl/regula.htm
    Z tego cos sie da zrozumic, w razie co moge juz pomoc z zasadami i wytlumaczyc, jedyne czego nie wiem to kontrowanie, ale to chyba juz wyzsza szkola jazdy ;P

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    A tak w ogóle to w Magica grało sporo pokerzystów.
    Ze znanych na przykład Dave Williams czy Noah Boeken (miałem przyjemność pokonać go 8) ). A nasi rodzimi gracze którzy zaczynali od tej gry to oczywiście Doli i Góral no i moja skromna osoba. Zresztą Góral i ja jeszcze grywamy co jakiś czas. Góral na przykład ostatnio zaliczył nawet mały sukcesik w Magicu

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Trzcianka
    Posty
    102
    to widze ze jednak duzo osob w to pyka , w sumie to byla moja pierwsza karcianka , szkoda ze przy kazdym ataku nie mozna betowac jakiejs kasy to by byla lepsza zabawa :lol:

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    121
    Ja rowniez stracilem spory kawalek zycia grajac w mtg. Grywalem tez w Go, ale to troche za ciezka gra jak dla mnie.