Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 81
  1. #21
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    Nie martw sie Bender mnie tak samo na UNIBECIE oszukiwali , wkurwiłem się napisałem im soczystego maila , zagroziłem , że cały swój bankroll przeniosę od nich - i o dziwo pomogło.
    Hmm cos wtym jest a wy się śmiejecie z chłopaka....

  2. #22
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    231
    Cytat Zamieszczone przez bender Zobacz posta
    Witam,
    Długo się zastanawiałem nad napisaniem tego maila, ale w końcu musiałem. Ciekaw jestem Waszych opinii, czy macie

    podobne spostrzeżenia.
    Otóż mam nieodparte wrażenie, że mój wybrany z wielu poker room: Betsson, mnie oszukuje.


    Nie przejmuj sie,podobne spostrzezenia ma okolo 65% pokerzystow bez wzgledu na pokerroom.

    pzdr

  3. #23
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    No i jak tu się dziwić, że PiS wygrywa....bender powiedz chociaż, że nie jesteś pełnoletni i nikt ci karty do głosowania nie da. Ale jak sobie pomyśle, że jedynym warunkiem do głosowania jest ukończone 18 lat to cierki przechodzą...
    sorry, ale ja pierdole weeskacz musisz wszedzie gdzie sie da wtracac polityke. Swoimi pogladami podzieliles sie w innych watkach, wystarczy i nie spamuj innych.

    Co do tematu, gdyby oszukiwali, predzej czy pozniej by to wyszlo. Najlepszym chyba dowodem, ze wszytko jest fair, jest fakt, ze sa ludzie ktorzy zyja z cash games online i grajac na naprawde spore sumy czuja sie pewnie.

    Btw gdzies czytalem watek, ze cytuje cos w stylu "komputer jest maszyna deterministyczna i nie ma opcji random" i ze uklady kart biora sie na podstawie różnych statystyk: czasy, temperatury etc. Naprawde niewiele wiem na ten temat, jest w tym jakies ziarnko prawdy?

    Cytat Zamieszczone przez adamcel24 Zobacz posta
    Nie martw sie Bender mnie tak samo na UNIBECIE oszukiwali , wkurwiłem się napisałem im soczystego maila , zagroziłem , że cały swój bankroll przeniosę od nich - i o dziwo pomogło.
    Hmm cos wtym jest a wy się śmiejecie z chłopaka....
    jak to pomoglo? Nie miales bad beatow przez 20k rozdan? wtedy by dopiero bylo rigged

    Cytat Zamieszczone przez krzychu KSU Zobacz posta
    jak sie ktos obawia, ze go pokerroom oszukuje, ze serwer zle rozdaje karty - to moze grac na play money. Ja czasem gram i o dziwo tez mozna tilta zlapac. Ostatnio milion wirtualnych $ przegrałem!
    Napisalem oczywiście reklamację do administratorow wp.pl, ale brak odzewu z ich strony. A tez rake'a pobierają... wirtualne złodziejaszki...
    rotfl bez kitu, flexstyle ma godnych kompanów
    Ostatnio edytowane przez Hedge ; 26-09-2007 o 16:11

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez skaand Zobacz posta
    Nie przejmuj sie,podobne spostrzezenia ma okolo 65% pokerzystow bez wzgledu na pokerroom.

    pzdr
    Czyli mniej wiecej tylu ilu przegrywa w pokera (to dla tych co nie zlapalo mysli Skaanda) i swoje porazki tlumaczy wszystkim tylko nie swoja slaba gra...

    Dziekujemy Wam 65%... ze jestescie...

    Goral

  5. #25
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    I teraz 90% forumowiczow napisze, ze... dziekuje tym 65-ciu %

  6. #26
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja nie podziękuję, nie gram w sieci więc nie mam za co

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Jack w casynie też nie wszyscy wygrywają

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    196
    Jesteście żałośni. Jestem pewien że każdy kiedyś tak pomyślał jak Bender, choćby przez chwilę, albo przynajmniej miał takie wrażenie.
    Niektórzy zachowują się tutaj jak dzieci w grajdołku.

    Bender: było już dużo dyskusji na ten temat, przeszukaj archiwum.

    ps. głosuję na PiS.

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    61
    Ja tak w kwestii formalnej. Jak sama nazwa mówi to jest miejsce na wypowiedzi graczy początkujących. Moim zdaniem nieładnie, że się śmiejecie, zamiast po prostu napisać odpowiedź na pytanie. Tak chyba nie powinno być. Pozdrawiam

    PS: Generalnie nie ma głupich pytań, także nie śmiejcie się, bo ludzie będą się bali tu pisać.

  10. #30
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    temat został przeniesiony z sub forum betssona