Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 81
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    tarnobrzeg
    Posty
    208
    Spokojnie Panowie kazdy kiedys zaczynał

    Bender pograj trochę dłużej w pokera,obejrzyj jakies relację z turniejow live i na pewno wszystko zrozumiesz.

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Nie wiem czy mozna linki wstawiac, ale to dla autora tego watku...

    http://youtube.com/watch?v=KNz-Duyx3Lc

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    przestancie sie nasmiewac Chlopak dobrze to przemyslal i napisal nawet reklamacje .

    Poczekajmy na odpowiedz moze wreszcie betsson sie przyzna do robienia walkow ...

  4. #14
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Bender, ja cię doskonale rozumiem! Masz rację, w pokerroomach na 100% robią wałki, dlatego ja w ogóle nie gram w sieci. Po co ryzykować?

    Mam dla ciebie kilka propozycji na odreagowanie stresu po tym ewidentnym oszustwie:

    1. przeprowadź sam z sobą wywiad na forum
    2. wymyśl grę karcianą z możliwością zdobycia np. 100.000.000.000 punktów i przedstaw ją na forum
    3. wybierz kilka wątków na forum i klnij w nich ile tylko możesz
    4. poprowadź na forum kronikę towarzyską o pokerzystach z twojego miasta
    5. bądź oryginalny i wymyśl coś sam (byle na forum!)

    Nie wiem czy na pewno to pomoże na stres. Wiem za to, że będziemy mieli przez kilka dni zajęcie, a może nawet (zakładam hipotetycznie) ktoś napisze jakiś wiersz o twoich problemach z pokerroomami...

    Walcz o prawdę i uczciwość!! Nie dawaj się okradać!!

    Pozdrawiam

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    8
    ludzie to dziwolągi!!, wszędzie teorie spiskowe!!

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    zjechali czlowieka ostro;

    a on ma patent na zostanie milonerem tylko jeszcze o tym nie wie;

    pomysl chwile zastosuj swoja teorie i jestes gosciem i wtedy bedziesz sie nabijal z tych wszystkich ktorzy tu sobie z Ciebie jaja robia.

    ps. tylko wiesz - to co wyzej obowiazuje wylacznie wtedy gdy Twoja teoria jest prawdziwa wiec z gory informuje ze reklamacji nie przyjme.

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    98
    Spokojnie, trochę śmiechu jeszcze nikomu nie zaszkodziło , a tilt może być zabójczy
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 26-09-2007 o 12:56 Powód: usunięty cytat

  8. #18
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Cytat Zamieszczone przez som Zobacz posta
    Nie wiem czy mozna linki wstawiac, ale to dla autora tego watku...

    http://youtube.com/watch?v=KNz-Duyx3Lc
    Gdzies czytalem, ze Kallakis ten co mial asy, napisal reklamacje do Party Poker. PP stwierdzili, ze zostal oszukany na river i mu zwrocili wpisowe z jakas tam rekompensata.

  9. #19
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Jestes jakis niepelno sprytny ! Skoro wiesz, ze po wygranej DUZEJ puli, dostajesz "podpuche", zalozmy QQ to wyjeb je w pizdu. Folduj 10 rak z rzedu i graj dalej normalnie ! Po drugie dostales re raise z 4BB do 17BB i potem jeszcze raise all-in to na chuj callujesz z jakims gownem (QQ) ? Na co liczyles, ze co oni maja A10, a drugi J10 ?
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 26-09-2007 o 12:57 Powód: usunięty cytat

  10. #20
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    124
    jak sie ktos obawia, ze go pokerroom oszukuje, ze serwer zle rozdaje karty - to moze grac na play money. Ja czasem gram i o dziwo tez mozna tilta zlapac. Ostatnio milion wirtualnych $ przegrałem!
    Napisalem oczywiście reklamację do administratorow wp.pl, ale brak odzewu z ich strony. A tez rake'a pobierają... wirtualne złodziejaszki...