Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Bardzo nie lubię sytuacji, w których wiem, że jestem z tyłu, ale muszę wrzucać allina.

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Jakbym wiedzial to bym nie wrzucil

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    hmmm

    z czym UTG+1 moze limpowac ? Biją cię dwie kombinacje rąk Axs lub KJs (nie wierze zeby limpowal cos typu J7s). Kombinacje Ax: AJ,A9, A7, A5, A4 ( z AK najprawdopodobniej bylby bet pf, a z A2 prawdopodobniej raise na flopie). Wychodzi na to, że bije cie 6 rąk.

    Co ty bijesz ? To jest chyba trochę skomplikowane pytanie bo nie wiadomo, z czym ten UTG+1 limpuje. standardowo: AhQ lub slowplayowany set. mniej standardowo : mniejszy kolor.

    Ogólnie taki miniraise najbardziej przypomina NUTS, czyli Axs.

    Foldując masz ciągle jeszcze ponad 11k przy blindach 200/400.

    Very tough decision. Mimo wszystko foldujemy i czekamy na klarowniejszą sytuację.


    EDIT:

    pisałem to przed podaniem rozwiązania przez Qtera

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    A co myslicie o takim rozegraniu tego:

    Skoro BB jest donkiem, to on nam nie przeszkadza. Jak zrobimy allina to calluje nas tylko wyzszy flush albo ewentualnie AhQx. Tak wiec...

    Turn call. River z 4 kierem - odpuszczamy. River bez 4 kiera - tu jest tough spot. Albo allin (takie zachowanie zamiast AI turn daje nam lepsze szanse na call od seta/nizszego koloru); albo check i probujemy ogarnac po jego zachowaniu.

  5. #15
    Na pewno zagrałbym All In. Inwestycja już była spora, a wygranie takiej puli daje bardzo ładną sytuacje do dalszej gry. Grałeś w kolor, jest kolor , nie ma zagrożenia full housem, szanse na przegranie na pewno mniejsze niż na wygranie. Niestety, pech....

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    110
    call turn, check/fold river