Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 99
  1. #61
    Trzeba też wziąć poprawkę na ilość buków, do których skłonni bylibyśmy wpłacić pieniądze.

    Ja gdybym miał duże pieniądze i chciał grać surebety, do bym był skłonny wpłacić tylko do niektórych, do których mam jakieś zaufanie, które mają dobrą opinię i nie oszukują ludzi.
    Natomiast do jakichś nieznanych buków bym się raczej bał wpłacić kasę. A część z tych surebetów jest możliwa "dzięki" właśnie mało znanym bukom.


    I jeszcze, żeby nie było zbyt różowo - to choćby na przykładzie tych surebetów, wklejonych wyżej (pomijając omyłkowy ostatni).

    Jest tam 8 propozycji (nie licząc ostatniej).

    - Aż 5 z nich opiera się o Betfair, a to już wyżej było pisane, że to giełda. I to, że jest taki kurs tam się pojawił, wcale jeszcze nie oznacza, że możemy go zagrać za tyle ile chcemy.

    - A nawet jeżeli możemy je zagrać, to na przykład w meczu: Chievo Verona - Internazionale Milano, surebet opiera się m.in. na firmie Bwin - co już jest okolicznością dyskwalifikującą.
    Ten buk ma taką opinię, że za nic bym nie wpłacił tam większych pieniędzy.
    Gdyby przypadkiem akurat był taki wynik, że wygralibyśmy w Bwin (a w dwóch innych bukach wtopy), to mogłyby być problemy i albo by nam dołożyli taki limit, że drugi raz już tam nie zagramy. Albo nawet (co też się zdarza) - zamkną nam konto i nie podadzą nawet przyczyny (ich regulamin im na to pozwala (sic!) - najlepszy dowód jaka złodziejska to firma). A kasę może oddadzą, a może nie...

    - Kolejny opiera się o jakiegoś Goldbet. Zajrzałem do nich - niezbyt ciekawie ten buk wygląda i chyba bym nie zaryzykował wpłaty większej kasy (choć trzeba by o nim zebrać informacje, ale takie moje wrażenie "na pierwszy rzut oka" jest niezbyt dobre).

    Z tej ósemki pozostają właściwie 2 zakłady:

    * FC Luzern - FC Sion (188bet / Redbet)
    * Marco Chiudinelli - David Ferrer (Betway / Betgun)


    Tych dwóch pierwszych buków nie znam, więc też nie wiem czy bym wpłacił do nich obu kasę.
    Gdybym miał kasę, to zagrałbym bym ten drugi - Betway i Betgun to dość znane, solidne firmy i tam nie bał bym się zagrać.


    Tak więc, ja z tej całej listy zagrałbym na pewno jeden zakład:
    Marco Chiudinelli - David Ferrer

    Kilka być może (zależy jak faktycznie jest na Betfair).


    Piszę to po to, by uświadomić, że to nie jest takie łatwe jak się początkowo wydaje - i nie wszystkie z surebetów można grać bez obaw.


    P.S. White_Star - odnośnie Twojego pierwszego punktu. Gra w surebety jest właśnie "zabawą" dla ludzi z naprawdę dużym kapitałem.
    I wcale nie trzeba trzymać cały czas kasy w kilkunastu różnych bukach - wystarczy mieć ją na neteller (przykładowo). I jak się gdzieś decydujemy na grę, to wpłacamy do buka, a później wypłacamy zwracając fundusze z powrotem na neteller.

    A z pozostałymi Twoimi punktami się zgadzam
    Ostatnio edytowane przez Bzyku ; 11-02-2007 o 16:29

  2. #62
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    162
    A moim zdaniem wklejone przez kolege surebety działają jako argument przeciwko takiemu graniu,samobója sobie strzelił po prostu
    1.Wymienionych jest tu wiele buków,to pokazuje jak duży trzeba mieć kapitał żeby móc trzymać kase w tak wielu firmach
    2.Widac gołym okiem że przedstawione tu surebety opierają sie przede wszystkim na giełdach takich jak Betfair,Betdaq czy betsson
    a)każdy wie że w zakładach p2p kursy zmieniają co chwile,nie za bardzo mam ochote siedzieć i gapić sie w monitor czekając aż ktoś wystawi 2.75 zamiast 2.74,bądż też sprawdzając co chwile czy znalazł sie ktoś kto przyjął moją oferte
    b)giełdy p2p mają to do siebie że jednak jest prowizja,(w betfair jest to np. na początku 55 od naszej wygranej),co automatycznie zmniejsza kurs
    3.widze tu pare nieznanych buków,do których osobiście bałbym sie wpłacić pieniądze.Brak ich na liście SBR,bądż też takie Betsense ma ocene D.Oczywiście to nie znaczy że bym sie mógł od razu pożegnać ze swoimi pieniędzmi ale jednak ryzyko jest
    4.No i kolejny powód o którym tu już wspominano,ryzyko anulowania zakłądu przez bukmachera,bądż też po prostu przyczepienia sie do formy naszego grania.Rózne przypadki zna historia


    Daleki jestem od stwierdzenia że surebety to dno,ale jednak zdecydowanie moim zdaniem zysk jest wogóle nie proporcjonalny do czasu jaki w to trzeba włożyć i ryzyka

  3. #63
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez pokerstars Zobacz posta
    I właśnie na podstawie takich stronek ludzie mówia o surebetach.
    Gdybyś pokazał mi kupon to oki.

    A tak : W betfair nie nie było takiego kursu na na Mario,
    moze ktoś wystawił taką ofertę.
    Ale zeby zakład doszedł do skutku , jakiś idiota musiałby od Ciebie kupić taki zakład.
    Czyli akurat Te przykładowe surbety to bajka o zelazny wilku.

    pzdr
    masz kuponik niedowiarku

    BWIN
    Szczegóły kuponu zakładu
    Rodzaj zakładu zakład pojedynczy
    Wnieś zakład przez Web
    Numer na kuponie z zakładami 1NNTCETYNJ
    Data 2007-01-06 00:42
    Kursy 1.05
    Stawka na zakład: 379.72 USD
    Wygrana 398.71 USD

    Pinnacle
    Wager Type: Money
    Wager Status: Loss
    Risk / To Win Amount: 13.75 / 385.00 (USD)
    Date Accepted: 5-January-2007
    Time Accepted: 3:42:32 PM (Pacific)
    Sport/Period: NBA Basketball / Game
    Teams: Miami Heat vs Phoenix Suns
    Game Date: 5-January-2007
    Wager Line: Miami Heat 29.000

    A skąd wiesz, z której godziny to był kurs na Ancica? I ile taki był? Faktem jest, że te największe surebety szybko znikają, bo poważni gracze walą tam grube tysiaki $.

  4. #64
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Bzyku Zobacz posta
    Trzeba też wziąć poprawkę na ilość buków, do których skłonni bylibyśmy wpłacić pieniądze.

    Ja gdybym miał duże pieniądze i chciał grać surebety, do bym był skłonny wpłacić tylko do niektórych, do których mam jakieś zaufanie, które mają dobrą opinię i nie oszukują ludzi.
    Natomiast do jakichś nieznanych buków bym się raczej bał wpłacić kasę. A część z tych surebetów jest możliwa "dzięki" właśnie mało znanym bukom.


    I jeszcze, żeby nie było zbyt różowo - to choćby na przykładzie tych surebetów, wklejonych wyżej (pomijając omyłkowy ostatni).

    Jest tam 8 propozycji (nie licząc ostatniej).

    - Aż 5 z nich opiera się o Betfair, a to już wyżej było pisane, że to giełda. I to, że jest taki kurs tam się pojawił, wcale jeszcze nie oznacza, że możemy go zagrać za tyle ile chcemy.

    - A nawet jeżeli możemy je zagrać, to na przykład w meczu: Chievo Verona - Internazionale Milano, surebet opiera się m.in. na firmie Bwin - co już jest okolicznością dyskwalifikującą.
    Ten buk ma taką opinię, że za nic bym nie wpłacił tam większych pieniędzy.
    Gdyby przypadkiem akurat był taki wynik, że wygralibyśmy w Bwin (a w dwóch innych bukach wtopy), to mogłyby być problemy i albo by nam dołożyli taki limit, że drugi raz już tam nie zagramy. Albo nawet (co też się zdarza) - zamkną nam konto i nie podadzą nawet przyczyny (ich regulamin im na to pozwala (sic!) - najlepszy dowód jaka złodziejska to firma). A kasę może oddadzą, a może nie...

    - Kolejny opiera się o jakiegoś Goldbet. Zajrzałem do nich - niezbyt ciekawie ten buk wygląda i chyba bym nie zaryzykował wpłaty większej kasy (choć trzeba by o nim zebrać informacje, ale takie moje wrażenie "na pierwszy rzut oka" jest niezbyt dobre).

    Z tej ósemki pozostają właściwie 2 zakłady:

    * FC Luzern - FC Sion (188bet / Redbet)
    * Marco Chiudinelli - David Ferrer (Betway / Betgun)


    Tych dwóch pierwszych buków nie znam, więc też nie wiem czy bym wpłacił do nich obu kasę.
    Gdybym miał kasę, to zagrałbym bym ten drugi - Betway i Betgun to dość znane, solidne firmy i tam nie bał bym się zagrać.


    Tak więc, ja z tej całej listy zagrałbym na pewno jeden zakład:
    Marco Chiudinelli - David Ferrer

    Kilka być może (zależy jak faktycznie jest na Betfair).


    Piszę to po to, by uświadomić, że to nie jest takie łatwe jak się początkowo wydaje - i nie wszystkie z surebetów można grać bez obaw.


    P.S. White_Star - odnośnie Twojego pierwszego punktu. Gra w surebety jest właśnie "zabawą" dla ludzi z naprawdę dużym kapitałem.
    I wcale nie trzeba trzymać cały czas kasy w kilkunastu różnych bukach - wystarczy mieć ją na neteller (przykładowo). I jak się gdzieś decydujemy na grę, to wpłacamy do buka, a później wypłacamy zwracając fundusze z powrotem na neteller.

    A z pozostałymi Twoimi punktami się zgadzam
    Masz dużo racji. Nie twierdzę, że to miód malina. Ale można sobie spokojnie zarobić 200$ miesięcznie. Jak grasz poważniej niż ja to kilkakrotnie więcej pewnie. Mówiłem, że ja nie gram na poważnie. Mój kumpel tak. I doszedł to takiej wprawy, że sam znajduje surebety po kilka %. I to na zaufanych bukach. Betsson, Betway, Pinnacle, Interwetten.

    Jak będziesz trzymał kasę tylko na Netellerze to nie zdązysz przelać do buków zanim surebet zniknie.

    Co do Betfair to nigdy tam nie grałem. Poprostu wkleiłem pierwsze 10 surebetów.

    Dodatkowym plusem jest łatwe czyszczenie bonusów grając surebety.
    Jedna "wtopa" u buka, gdzie mamy bonus i wyczyszczone
    Ale EOOT (end of off topic) .

  5. #65
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    -
    Posty
    295
    Te surbety sam szukasz czy masz do tego jakis program ?

  6. #66
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    masz kuponik niedowiarku



    A skąd wiesz, z której godziny to był kurs na Ancica? I ile taki był? Faktem jest, że te największe surebety szybko znikają, bo poważni gracze walą tam grube tysiaki $.
    Witam
    Nie neguje występowania surebetów, ale sprawdziłem Twoje jeden przykład.
    I nie było mozliowości tego wykorzystania.

    Skąd wiem, czy był taki kurs ?
    Chyba nigdy nie byłes na Betfair

    pzdr

  7. #67
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    162

    P.S. White_Star - odnośnie Twojego pierwszego punktu. Gra w surebety jest właśnie "zabawą" dla ludzi z naprawdę dużym kapitałem.
    I wcale nie trzeba trzymać cały czas kasy w kilkunastu różnych bukach - wystarczy mieć ją na neteller (przykładowo). I jak się gdzieś decydujemy na grę, to wpłacamy do buka, a później wypłacamy zwracając fundusze z powrotem na neteller.

    A z pozostałymi Twoimi punktami się zgadzam
    Bzyku jeśli byłoby tak robione to zwiększamy ryzyko że buk sie doczepi patrząc na historie naszych zakładów.Wpłacamy 5k,zakład vabank,wygrana,withdraw.Tacy klienci nie są zbyt mile widziani.A i wypłata na Netka nie wszędzie jest szybka,więc zamrażamy sobie kapitał

  8. #68
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez pokerstars Zobacz posta
    Witam
    Nie neguje występowania surebetów, ale sprawdziłem Twoje jeden przykład.
    I nie było mozliowości tego wykorzystania.

    Skąd wiem, czy był taki kurs ?
    Chyba nigdy nie byłes na Betfair

    pzdr
    Byłem. Zobaczyłem, że to giełda i im podziękowałem

  9. #69
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Ale bales sie zapytac
    nie ale się wstydziłem

  10. #70
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    Nie polecam surebetow z tego wzgledu ze:

    1) surebety sa zwykle na mniej popularne sporty/ligi na ktore sa malutkie limity

    2) zarobek jest b. maly a koszty i cala zabawa techniczna duza. przez koszty mam chociazby na mysli transaction fees. do surebetow trzeba miec konta u niektorych egzotycznych bukow, a nie wszystkie z nich obsluguja mb czy netelleta. wplaczsz karta, odpalasz 2% prowizji zeby wygrac 2% surebeta?

    3) stawiasz pierwsza strone zakladu. wchodzisz do drugiego buka i zanim postawisz zaklad jest zdjety z oferty. albo nagle pada net/serwer buka. albo buk po meczu mowi ze od wczoraj krecze w tenisie rozlicza jako przegrane a nie zwroty (pozdro bwin), co ladnie jest rzeczywiscie opisane w 100stronicowym regulaminie

    pewnie pomyslisz ze taka sytuacja ma tak rzadko miejsce ze nie ma co brac pod uwage? stawiajac 3 mecze dziennie, masz 1000 w roku. myslisz ze prawd. 0.1% wystarczy?

    4) po co stawiac surebety jak mozna valuebety - ROI na zakladzie taki sam a ryzyko male. jest duzo ludzi w necie ktorzy sie na tym znaja i za pieniadze mniejsze niz softy skanujace surebety podziela sie dobrymi typami.

    Pozdrawiam