Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    Czy ktos z kolegów wie czy everest poker wymaga jakichs skanów dokumentów oraz ewentualnie jak dlugo realizowane są wypłaty na moneybookers - zamierzam tam otworzyć konto i wpłacic co nieco cukierków i wolę uniknąć jakichs niespodzianek in minus z góry dzięki.

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    do pewnego czasu nic nie wymagali
    ale w pewnym momencie poprosili mnie o weryfikacje konta czyli skany dowodu, karty kredytowej, rachunków za mieszkanie itp

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    Mnie osobiscie nigdy nie proszono o zadne skany. Wyplata na moneybookers trwa najczesciej 3 dni robocze.

    pozdrawiam pershing

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    mnie wlasnie poprosili ;/ a nawet nie wyplacalem

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    110
    Jezeli chcesz grac spokojnie to nie wplacaj nic na tego rooma. Co tam sie dzieje to tragedia. Blokuja konta jak im sie podoba. Ja i wielu kolegow dostalismy ostrzezenie ze zostalismy uwiklani w jakis spisek i zabroniono nam grac z roznymi nickami na stolach. Absurdalne.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Ja tam gram pare miesiecy na realu a konto mam 1,5 roku i nic odemnie nie chcieli. Zadnych skanow, konta mi tez nie zablokowali a wyplacalem juz pare razy. A nawet powiem ze mnie lubia bo co jakis czas daja jakiegos bonusa do wyrobienia i nie trzeba na te bonusy kasy wplacac tylko grac se normalnie a bonus sam wpada.
    A wyplacalem na netellera i kasa w miare szybko 2-3 z tego co pamietam.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    przez 1,5 roku grania zero problemow z tym pokerromem

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Ja podłączam się pod dwie powyższe opinie. Grałem ok. 2miesiące, nigdy żadnych problemów, żadnych blokad kont, ostrzeżeń itd.

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Ja gram od marca i wszystko w porządku. Raz nawet jak mi dali bonus 500$/9000SP, napisałem że na NL25 tego nie wyrobię to mi zamienili na super łatwy "Exclusive bonus 100$".

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    110
    Nic tylko wam zazdroscic. Konto posiadam od 1,5 roku i prosze:

    "Drogi GrubyR9,

    Nasza drużyna operacji zauważyła, że grałeś z następującymi graczami
    ("Tuken, D.Nalbandian, przemo81, Pucek, karolW, LuLeK, Mlodociany,
    Sappog, GrubyRR, karlo____87, Przemek74") i zostałeś włączony w zmowę.
    Zgodnie z poprzednim ostrzeżeniem wysłanym do Ciebie, będziemy musieli
    wprowadzić dalsze restrykcje. Od tej pory, nie wolno jest Tobie
    siedzieć grać na stole, na którym gra, którykolwiek z wymienionych
    powyżej graczy. Nie podpożądkowanie się tej regule doprowadzi w
    rezultacie do całkowitego zamknięcia Twojego konta."

    Poprzednie ostrzezenie poniewaz faktycznie przelewalem kase na stolach znajomemu ktorego nicku tutaj nie ma, nie bylo wtedy opcji transferu pieniedzy. Tyle nickow to gdzie mam grac teraz? Odziwo wszyscy z 3miasta wiec chyba to jest podstawa do spisku. Alinowalismy sie nie raz np z Tuken, Nalbandian i Mlodociany.

    Prosta odpowiedz na wiarygodnosc tego roomu. Dlaczego jako jedyny nie ma podanego numeru telefonu?? Wszystko przez maila sie zalatwia a wiadomo jak odpowiadaja na maile. Tytul maila "chip dumping" a odpowiedz "veryfikacja konta". Zalosne.