Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    98
    Otrzymałem dziś takiego oto maila :

    Drogi Adam!

    Dostancie wolne pieniadze na nowej budowie turnieju na dmhpoker.Com ,

    My rozpoczynamy dmh "oceniamy" turnieje!

    W tych turniejach my dajemy wam bardziej w pieniadzach nagrody, $500 i $3000 poreczyciela z max 75 graczów, kupujecie w $5 +0.5 i $30+$3, wich znaczy my dajemy wam wartosc

    Poczatkowa ta niedziela na 20 00 gmt +1 (serwer time1900) tak gwalt zanim turniej trafia pelna, rejestracja otwarta teraz
    Wasz username: AceofSpade

    Potrzeba zdeponowac? Uzyjcie wasza wize/mastercard, Neteller, Moneybookers albo bank przenosza i trafiaja 100% pierwszego depozytowego premii miedzy $25 - $600 FRANKO

    Dobre spojrzenia

    Andre

    Kupowanie Dyrektor

    Dmhpoker


    Ps. Stracony wasz password? Dont frasunek mlaszcza tutaj: http://www.dmhpoker.com/forgotpass.Php

    Wy otrzymaliscie to email poniewaz wy zapisaliscie rachunek z dmhpoker.Com albo z jakims naszego wzmacniacza. Do unsubscribe dla tego newsletter prosto mlaszcza tutaj, albo replay do tego email adres z “unsubscribe” w wkladanej materii. Jesli wy które do unsubscribe my uszanujemy wasze odosobnienie w przyszlosci i was nigdy nie otrzymacie email od nas znowu


    Chyba sie skuszę, wprawdzie pól godziny spędziłem pod stołem ze śmiechu, ale pomału wracają mi siły )))))

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Adacho69 Zobacz posta
    Dont frasunek


  4. #4
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Toruń
    Posty
    27
    Jak widac, nie tylko polacy uzywaja translatorow, zeby cos przetlumaczyc na inny jezyk.
    Al widac ze sie ludzie starali, wiec chyba jednak na Twoim miejscu bym skorzystal z ich propozycji

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    199
    dont frasunek

    ja kiedyś dostałem takiego oto zachęcającego maila od buka:

    W związku ze zbliżającymi się finałami Mistrzostw Świata "Euro 2008" , Polska ma wiele powodów do dumy, plasując się na mocnej pozycji w grupie, w połowie drogi do Rundy Kwalifikacyjnej.

    W drodze na szczyt, naszym chłopcom pozostały do rozegrania w najbliższym czasie już tylko 2 mecze przeciwko Azerbejdżanowi oraz Armenii, aby
    uplasować się na pierwszej pozycji!

    to było przed naszymi meczami z azreami i ormianami, też miałem niezłą beke z tego

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hmmm

    nie wiem z czego miales beke bo to jest lepiej napisane niz pisze polowa osob na tym forum

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez sapi Zobacz posta
    W związku ze zbliżającymi się finałami Mistrzostw Świata "Euro 2008"
    nie widzisz tu nic dziwnego?

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392


    No moze troszke

    Ale myslalem ze to ma byc podobny mail przetlumaczony na polski translatorem

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    Ci nie mieli problemu z tłumaczeniem tylko z myśleniem

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    143
    stary watek jak swaiat ale tlumaczenie genialne:P