Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 58

Wątek: Jaki laptop

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Zastanawiam sie nad kupnem nowego laptopa tylko ze głownym kryterium wyboru bylby ile wytrzymuje pracy na bateriach. Wiem ze sa takie male co trzymaja po 7 godzin ale kosztuja po 10k i wcale nie zadawala mnie 11 calowy ekran.

    Chodzi mi o taki laptop ktory bedzie mozna sobie wziac w dluga podroz i przez kilka godzin moc ogladac sobie filmy albo siedziec w internecie.

    Dlatego parametry takiego laptopa to wystarczylby procesor z 1 GHz ilosc ramu raczej znaczaco nie wplywa na dlugosc pracy no ale minimum te 512 MB a dysk twardy wystarczylby 30 GB nawet.

    No ale komputery o takich paraetrach to przewaznie stare modele wiec pewnie mniej energooszczedne wiec czy to jest tak ze teraz te nowe dyski po 60 80 120 GB mimo zwiekszonej pojemnosci nie zabieraja wiecej energi bo sa wykonane w nowszej technologii ?

    tak samo z procesorem ?

    Wiec czy wogole istnieje cos takiego jak laptop wykonany w najnowszych technologiach ale bez wysrubowanych parametrów ?

    A moze to jest tak ze do konkretnych modeli mozna dokupic lepsze bardziej wydajne akumulatory ?

    Moze ktos cos doradzic ?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Witam

    Nie sądze abyś znalazł sprzęt na którym bedziesz mógł oglądac film przez pare godzin, jedyne rozwiązanie to kupić 2 dodatkowe baterie i zabierać w podróż.

    Pozdro

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    lg m1-5-6h w internecie
    lg t1-5-6h w internecie
    ale trzeba uwazac na model,bo sa rozne
    jezeli chodzi o oglodanie filmow,to malo ktory wytrzymuje wiecej niz 3h>nawet z tych super drogich
    nie patrzylbym sie czy stary model czy nowy.

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Zainteresuj się laptopami HP, z dodatkową baterią podróżna wytrzymują nawet do 8h.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    wogole sobie kupilem wtedy HP i jestem z niego calkiem zadowolony by nawet na tej standardowej baterii przy otwarzaniu filmow trzymal nawet ponad 4 h

    A teraz szukalbym laptopa dla siostry generalnie mysle o czyms uzywanym do jakies 700-800 zl

    Parametry wiadomo dla dziewczyny nie musza byc wygorowane

    zna ktos np jakas dobra stronke gdzie sa sprzedawane np laptopy po leasingowe ?

    no albo ogolnie jak ktos ma jakies dobre rady to chetnie wyslucham

    I generalnie uwazcie ze warto brac za te 700-800 cos porzadniejszego uzywanego ? czy lepiej kupic byle badziewie nowe za pewnie okolo 1000
    bo do pracy biurowej i tak sie nada

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no wiem wiem

    ale wiesz to co wyskakuje w google znaczy ze jest dobrze wypozycjonowane a nie koniecznie ze to w miare dobra firma sprzedajaca porzadne uzywane laptopy

    Pytam poprostu bo moze ktos tez kupowal sobie/komus lapka w ten sposob i ma jakies mile badz niemile doswiadczenia

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Znalazlem cos takiego i niektore ceny sa kosmiczne:
    Najtańszy w sieci laptop i palmtop oraz inne laptopy od 300 zł

    Ma ktos tutaj konto pelne?
    Kupowal ktos cos przez ten portal?
    Czy realne jest cos kupic po tych cenach??

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Nie no co ceny to masakra:
    Najtańsze monitory lcd i najtańsze sklepy internetowe

    O co chodzi z tym calym serwisem?

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Dobra poczytalem regulamin i lekka sciema dla naiwnych a juz sie troche napalilem na taniego notebooka