Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 58

Wątek: Jaki laptop

  1. #21
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Używał ktoś laptopa z LCD 19 cali lub więcej?

  2. #22
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    No zdarza sie, ja kiedys mialem IBM Thinkpad-a i co chwile cos sie z nim dzialo. Ja - odpukac - z moim Acerem nie mam zadnych problemow, jedyna zagwostke mialem z tym ze sie nie chcial hibernowac - na jakims forum doczytalem ze sterowniki do kamerki cos krzacza, wysarczylo je odinstalowac i zainstalowac standardowe windowsowskie i wsio smiga.

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072

  4. #24
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    Bardzo skromny Toz to lepsza maszyna niz moj stacjonarny x2

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    lol chyba Woland chciales przyszpanowac

    ale jaki sens ma taki laptop ? 7kg wiec super mobilny nie mowiac o wielkosci ekranu 20 cali to nie dosc ze ciezki to jeszce nieporeczny

    No ale kto co lubi

  6. #26
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    fail Woland

    to jest jak skrzywowaznie kompa stacjonarnego z laptopem tylko ze tracisz najlepsze cechy poszczegolnych(mobilnosc laptopa i cene stacjonarnego)

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Spieszę wytłumaczyć. Otóż trzeba rozważyć konkretny przypadek, a w moim przypadku priorytety były 3: duży LCD, absolutna minimalizacja liczby kabli i gratów typu klawiatura oraz przenośność w zasięgu mieszkania. I te cele on spełnia doskonale.

  8. #28
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    ja w koncu wciagnalem della studio 17' z rozdizelczoscia 1920x1200 i jestem bardzo bardzo zadowolony wiec jak ktos sie zastanawia to polecam. ja rozmyslalem nad tym przez 2 miesiace dopoki nie padl mi ekran w starym laptopie wiec musialem kupic :P

  9. #29
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    polecam cos z serii HP Pavilion.
    sam jestem uzytkowikiem HP dv6000 od ponad dwoch lat.
    zero problemow.

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ja rowniez polecam HP , oprocz kwestii technicznych ktore przemawiaja na korzysc tej marki , to ostatnio mialem taka sytuacje ze moja dziewczyna ma HP kupionego na allegro ale sprowadzanego z USa chyba i niestety cos sie popsulo i przestalo wyswietlac obraz wiec w ramach gwarancji Hp przyslalo kuriera po laptopa po niecalych chyba 2 tygodniach odeslali laptopa z nowym wyswietlaczem dodatkowo wymienili przednia obudowe!! ktora miala male pekniecie , wymienili tez nie wiedziec czemu karte sieciowa ale spoko wszystko to zrobili calkowicie za darmo

    Wiec to nazywa sie serwis 100% fachowosc i bezproblemowosc. No i wazne ze nie bylo problemu mimo za laptop pochodzil z zagranicy Jedyny moze minus to to ze w sumie bez pytania zrobili reload dysku twardego ;p