Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 58

Wątek: Jaki laptop

  1. #11
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    A co konkretnie? To pełne konto kosztuje tyle co 3 laptopy?

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Konto pelne kosztuje 29zl.
    Nie chce mi sie cytowac calego regulaminu przeczytaj sobie pkt 16 i 17 i wszystko jasne.
    Ostatnio edytowane przez kurak ; 07-12-2008 o 15:09

  3. #13
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    wogole sobie kupilem wtedy HP i jestem z niego calkiem zadowolony by nawet na tej standardowej baterii przy otwarzaniu filmow trzymal nawet ponad 4 h

    A teraz szukalbym laptopa dla siostry generalnie mysle o czyms uzywanym do jakies 700-800 zl

    Parametry wiadomo dla dziewczyny nie musza byc wygorowane

    zna ktos np jakas dobra stronke gdzie sa sprzedawane np laptopy po leasingowe ?

    no albo ogolnie jak ktos ma jakies dobre rady to chetnie wyslucham

    I generalnie uwazcie ze warto brac za te 700-800 cos porzadniejszego uzywanego ? czy lepiej kupic byle badziewie nowe za pewnie okolo 1000
    bo do pracy biurowej i tak sie nada
    ogolnie rzecz biorac nie polecam uzywanego, jak inaczej sie nie da, to bym kupil jednego w dobrym stanie ale np z rozbita matryca na ebay + nowa matryce za okolo 100$, np toshibe m30.

    powinno wyjsc jakies 250$ w sumie.

    inna opcja to rzucic okiem na to Konfiguracja

    ale to bedzie 1000PLN+

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Kupisz uzywanego laptopa to baterie musisz nowa zapewne kupic bo stara bedzie zajechana.

    Choc w tym przedziale cenowym to ja Ci nie doradze....
    do ogladania filmow w podrozy polecam Dell'e XPS'y ( wiem ze to najdrozsza seria ) ale za to maja wbudowane 2 wyjscia sluchawkowe a dodatkowo maja specjalny system operacyjny do ogladania filmow sluchania muzyki, ktory zuzywa mniej pradu Tu pewnie by Cie satysfakcjonowal 13'' ale przedzial cenowy zupelnie nie ten.

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    Kupowal ktos ostatnio??
    Poszukuje jakiegos za ok. 5k moze troche wiecej. 15' minimum

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    do czego ??

    jak chcesz jakiś entertaiment to jakiś hp pavilion dv-7 czy coś w tym stylu

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    musi ograniac PT3 na 24 stolach ps
    teraz mam asusa 1.8 i 2gb ramu i przy 24 troche zwalnia

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    HP Pavilion dv7-1199ew (Bronze Speed) - Sklep internetowy Komputronik.pl

    może coś takiego ??

    myśle, że gdzieś można taniej znaleźć ale daje komputronik bo łądne opisy produktów mają dość i przejrzyste

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Niedawno wpadł do mnie taki wypasik

    Dell XPS M1730 2.5GHz 4GB 500GB GF8800 DVD+RW (538217756) - Aukcje internetowe Allegro

    Polecam szczerze do wszystkiego sie nadaje a na dodatek obsługuje wiselink co w połączeniu (jeśli masz) z nowym sprzętem RTV jest rewelacyjnym rozwiązaniem.

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    Ja czesto podrozuje i zakupilem sobie Acer Aspire One. Pokerek chodzi, internecik smiga, filmy odtwarza a na dodatek zaliczam gierki ktore juz dawno odlozylem na polke i nie mialem czasu w nie grac w domu. Duzy plus ze bateria starcza na okolo 5-6h (6 ogniwowa). Jesli ktos potrzebuje czegos malego, lekkiego i w cholere mobilnego to polecam