Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
  1. #11
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    No to teraz wszyscy, którzy chcieli przy okazji wywiadu z Danizem robić wywiad ze mną zaczną wysyłać swoje pytania...

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Jack, jaki wpływ na grę Jacka Danielsa ma butelka wypitego Jack'a Danielsa?

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    ja bym chetnie przeczytal cos o cash gamesach w warszawie (co gdzie jak kiedy i jak to wyglada w praktyce itp itd)

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    zabrzmiales jak policyjny funkcjonariusz :P

    ale temat zaiste ciekawy - ogolnie milo sie czyta Pawcia, Warsawa czy Massce o rodzimym pokerze, bo niestety trudny oczekiwac, ze ten temat poruszy P.H. czy Negreanu

    pozdrawiam

  5. #15
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Oj Alutek... No na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że inteligentny... Ale to tylko pierwsze wrażenie, bo potem zadaje takie pytanie i czar pryska... Nie stać cię na coś więcej? Przecież doskonale wiesz, że ja jak gram to nie piję!

    Po to Pawcio poruszył ta kwestię - jeśli podobają się wam polskie artykuły mówiące o polskim pokerze to o czym chcielibyście poczytać w najbliższej przyszłości??

    Przypominam też o przysyłaniu do nas pytań o nas samych... Pomoże nam to w zrealizowaniu materiału, który własnie przygotowujemy... Dzisiaj dostałem juz kilka pierwszych ciekawych...
    Ostatnio edytowane przez Jack Daniels ; 24-11-2007 o 14:06

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    201
    Czemu okłamałeś mnie mówiąc, że nie masz asów, a w istocie tą marną parkę posiadałeś mały oszuściku??

  7. #17
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Czy na to pytanie mam odpowiedzieć teraz czy w tym materiale??

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    201
    No cóż miałem tego nie pisać i chciałem to zdusić w sobie, ale nie wytrzymałem. Niniejszym stwierdzam, że jeżeli natychmiast nie przeprosisz mnie publicznie na tym forum za to paskudne kłamstwo to... będę bojkotował Twe artykuły w CP!!

  9. #19
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    No cóż... Nie mogę tego uczynić publicznie, bo potem będę musiał przepraszać każdego kogo ogram A i tak będzie czytał i tak...
    Ostatnio edytowane przez Jack Daniels ; 24-11-2007 o 23:07

  10. #20
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Własnie sobie przypomniałem - twoje pytanie brzmiało "Czy masz parę?". Zadałeś je po moim allinie w fazie rebuy... Cóż ja biedny mogłem ci powiedzieć? Tak - sfoldujesz, nie - to jestem niby kłamca...

    W nagrodę postaram się o Tobie wspomnieć w jednym z moich artykułów Szukaj tam gdzie będzie dużo słów typu "fish", "dawca", "murek"...