Zobacz wyniki ankiety: Wybory

Głosujących
266. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • PO

    152 57.14%
  • PiS (o.O)

    28 10.53%
  • LiD

    35 13.16%
  • PSL

    4 1.50%
  • UPR

    36 13.53%
  • LPR

    3 1.13%
  • SO

    1 0.38%
  • inne

    7 2.63%
Strona 41 z 84 PierwszyPierwszy ... 31394041424351 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 839
  1. #401
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    moim zdanie wscieklosc mlodych i zwyczajnych ludzi zrobi swoje. dzis czytalem o prawyborach i mobilizacji wsrod studentow, ktorzy do tej pory nie glosowali zbyt licznie glownie ze wzgledu na studiowanie poza domem. teraz sie mobilizuja, organizuja, jada razem itd. a wsrod studentow po wygrywa majac prawie 60%. im wiecej ludzi pojdzie na wybory, tym wieksze szanse dla po, bo elektorat pis jest staly i niezmienny (i zelazny). malym problemem moze byc tez kompleks pewnej czesci spoleczenstwa, ktore woli utozsamiac sie ze zwyciezcami z potrzeby leczenia wlasnych kompleksow - oni zaglosuja na pis, bo chca sie w jakis sposob utozsamiac z (poprzednimi mam nadzieje) zwyciezcami. ale to pewnie maly procent. osobiscie jestem optymista, a juz spokojny jestem o wynik w warszawie. powodem mojego optymizmu sa wyniki ostatnich wyborow samorzadowych. w poprzednich wyborach parlamentarnych problemem bylo lenistwo i przekonanie o zwyciestwie (wg sondazy) zwolennikow po. kto w zwiazku z tym mial pojechac na dlugi weekend (a na takie wyjazdy nie jezdzi pani jadwiga, lat 83) ten uspokojony sondazami pojechal. tak samo kazdy, kto w glosowanie musial wlozyc troche wysilku (np pojechac do domu). teraz, jak pisalem wyzej, kaczory zmobilizowaly normalnych ludzi i dzieki im za to.

    pozdr
    warsaw

    ps. oczywiscie ja nie zaglosuje, bo mam w dupie to, co sie dzieje w moim kraju
    Ostatnio edytowane przez warsaw ; 17-10-2007 o 15:12

  2. #402
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Obejrzałem właśnie na TVN24 fantastyczne przemówienie Tuska z konwencji PO na Podlasiu. Ależ ten facet się wyrobił ostatnio! Jest teraz naprawdę politykiem pełna gębą! A publiczne wystąpienia to jest już teraz jego naprawdę mocna strona!

  3. #403
    chcę pełnej legalizacji i rozwoju POkera w kraju, chyba wiadomo no kogo głosuję

  4. #404
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    No Tusk faktycznie się wyrobił. A PIS udowodnił, że świetnie opanował metody komunistów i takimi metodami zmobilizuje część tych ludzi co do tej pory wybory mieli w dupie, ale teraz się wkurwili bo nie po to się obalało komune, żeby teraz zakompleksione kurduple z chorą ambicją wprowadzały na nowo reżim, propagande i ogłupianie ludzi.

    A widzieliście konferencje Religii? - Człowiek się kompletnie pogubił no bo jak można być za i przeciw? Nie potrafił odpowiedzieć dziennikarzom na proste pytania i kręcił robiąc nieudolne uniki. Najlepsze było podsumowanie tego przez gościa w studio - powiedział coś takiego - Dla profesora wierność wobec pis, stała się ważniejsza niż szacunek dla samego siebie.
    Trzeba to przyznać ten człowiek dla 2 lat ministrowania zeszmacił się i zatracił swój autorytet budowany przez całe życie. A końcówka jego politycznej kariery jest żenująca...

    EDIT: lol..teraz w rozmowie z Pochanke kiedy ta przytoczyła cytaty ministra na temat prywatyzacji i likwidacji szpitali - zaklinał się, że to nie jego słowa, że on sobie tego nie przypomina, że to nie jego styl. Facet zdaje sobie sprawę, że to jego polityczny koniec - został złapany na kłamstwie, ale twardo zaklina się, że to nie jego ręka.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 17-10-2007 o 15:58

  5. #405
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    wiecie co ja sie boje ze wiele osob kupi to co mowilo CBA
    Moim zdaniem tą zagrywką PiS przegrał sobie te wybory. Na pierwszy rzut oka pokazali jak na tacy jak wygląda korupcja i jak z nią walczą, ale po głębszym zastanowieniu wiadomo że sami to wszystko nagrali i ustawili, tak samo jak z lepperem. Słabego, podatnego na pokusy człowieka zawsze można znaleźć i wrobić i nikt nie chciałby się znaleźć w tej sytuacji. Pokazali bezwzględność w marszu po władzę i cynizm a tego Polacy nie lubią. Takich kryształowych ludzi nie ma w tym kraju więcej niz 0,5% - nie twierdzę, że każdy będzie brał w łapę czy dawał jak będzie miał okazję, ale styczności z Państwem Kaczorów jest aż nadto - mandaty, podatki, urzędy, przepisy, nakazy, zakazy, itd. Jeśli państwo będzie takie radykalne w niszczeniu tego, kto złamie prawo, ludzie powiedzą "dość".

  6. #406
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Obejrzałem właśnie na TVN24 fantastyczne przemówienie Tuska z konwencji PO na Podlasiu.
    Widziałem tylko te bet na river z tekstem "Kiszczak mógłby sie uczuć od Kaczyńskiego". Zajebista zagrywka

  7. #407
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    To nie był nawet bet! To był all in z nutsem! Świetny tekst, mocny, przemawiający do wyobraźni!

    http://wiadomosci.onet.pl/wybory2007/1625369,news.html
    Ostatnio edytowane przez Jack Daniels ; 17-10-2007 o 17:17

  8. #408
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    159
    .... a chwile temu Bartoszewski rombal w pis tak, ze Jarusiowi az glowka musiala podskakiwac ..... ( niesamowity gosc tyle lat i tyle energii - proponowal jarusiowi, ze przeleje na konto mamusi 5000 euro jak mu pokaze, ze kiedykolwiek klanial sie komukolwiek poza papiezem !!! )

    .... faktem jest to co warsaw pisal, inteligencka czesc narodu jeszcze nigdy od '89 nie byla tak zjednoczona w checi dokopania na wyborach temu co kazdy myslacy czlowiek postrzega jako zagrozenie dla Polski .... bo jak PiSY wygraja to trzeba bedzie jednak jechac do tej Anglii ( niestety nie znam hiszpanskiego ) a ostatni zgasi swiatlo !!!

  9. #409
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    w Uk ponoc ponad 59k ludzi sie zarejestrowalo do glosowania

    w zeszlych wyborach 5k :P

    Ale w sumie wyjechalo znacznie wiecej wiec jednak moglo b byc lepiej

  10. #410
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    a to cytat z listu Marcinkiewicza do K.

    "W związku z Pańską publiczną oceną mojej osoby, ale także ze względu na brak zgody w partii na mówienie tego, co się myśli, na polemikę z niektórymi błędnymi decyzjami ani na krytykę wybieranej taktyki działania, składam na Pana ręce rezygnację z członkostwa w PiS" - oświadcza Marcinkiewicz w liście do premiera.

    ponoc 4 tygodnie temu napisal do K. a tamten sie czail i utajnil sprawe, ale wyplynela

    moze bomba to nie jest ale swoje zrobi.