Zobacz wyniki ankiety: Wybory

Głosujących
266. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • PO

    152 57.14%
  • PiS (o.O)

    28 10.53%
  • LiD

    35 13.16%
  • PSL

    4 1.50%
  • UPR

    36 13.53%
  • LPR

    3 1.13%
  • SO

    1 0.38%
  • inne

    7 2.63%
Strona 73 z 84 PierwszyPierwszy ... 2363717273747583 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 730 z 839
  1. #721
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    PS. A coś mi mówi, ze ty idealnie wpisujesz się w model elektoratu pis. Może poza wiekiem, ale za to twój sposób myślenia jest po sześćdziesiatce. Pisz więcej przyda sie nam nieco rozrywki. Doli nie przenoś proszę postów domina do dowcipów - wiem, że pokusa może być silna, ale ci co nie interesują się polityką niech za karę mają mniej zabawy

    PS2. domin gdyby takich jak ty było więcej to dzisaij modlilibyśmy się do bożka kosmosu by nie gasił nam słońca, a do bożka mieszkającego w morzu byśmy nie dopłynęli do końca świata i nie spadli z naszej płaskiej ziemi...Na szczęscie mimo usilnych starań takich "myślicieli" jak ty i waszych nieustannych prób zaklinania rzeczywistości - nauka rozija się, a świat biegnie do przodu. Choć gdyby było mniej takich dominów to z pewnością rozwój byłby szybszy.
    naprawde ten kawalek byl niepotrzebny w twoim poscie weeskacz i nie widze powodu, zebys znizal sie do poziomu "mimo waszych prob nauka rozwija sie" - po prostu niczego to nie wnosi

    poza tym pisales w swoim stylu jak zwykle, ale miales troche racji jesli chodzi o rozumowanie

    Jakos nie widze teraz powodu, zeby rozwodzic sie nad tym co bylo - jestesmy (prawie) pod nowymi rzadami, patrzymy na nowa przyszlosc i na tym sie skupmy, a nie na rozwodzeniu sie czy ostatnie 2 lata byly troche nieudane/bardzo nieudane/armagedon. Zreszta, jesli za kilka lat bedziemy mieli ten obiecany irlandzki cud (hmm), to i tak nikt nie bedzie mial watpliwosci kto rzadzil lepiej - albo przynajmniej bedziemy mieli realne porownanie.

  2. #722
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    First down!! Next please! Endrju and Jerry, we waiting!

    http://wiadomosci.onet.pl/1629411,11,item.html

  3. #723
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Nowy $acz
    Posty
    133
    @weskacz gratuluję poziomu Twoich postów. W przeciwieństwie do Ciebie nikogo nie obrażam . Wynikami jednego z okręgów obaliłem Twoje uogólnienie będące tylko i wyłącznie badaniem ankietowym przeprowadzonym przez ośrodki badań opinii publicznej. O ile mi wiadomo to one się tym zajmują a nie PKW stąd prośba o linka do strony PKW gdzie jest to zamieszczone. Z taką łatwością przyszło ci ocenienie mojego poziomu intelektualnego to proszę zadaj sobie trochę trudu i daj mi namiary

    PS.
    Jesteś wróżem
    W pokerze owszem jestem fish-em traktuję go jako hobby nie zaś sposób na życie. Gram tylko freerolle (na turnieje z wpisowym mnie nie stać) to co dotychczas wygrałem przegrałem na stołach, cóż może kiedyś nadejdą lepsze czasy .
    Muszę Cię zmartwić nie muszę prosić majstra o zgodę na urlop.
    I jescze jedno jak wygram jakiegoś FR to zapraszam na h2h. Z Twoim readem to pojedynek ze mną to spore value :P Tylko brać
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez domin ; 24-10-2007 o 13:36

  4. #724
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    adamjoz nie wiem co Cię tak poruszyło. Przecież pisałem do domina i ludzi w jego "typie" nie wspominałem o Tobie. Poza tym deklarowałeś, że jednak zagłosujesz na PO, więc kompletnie nie rozumiem co Cię dotknęło. Tak samo jak Bartoszewski nie mówił imiennie o dyplomatołkach, a wielu ludzi wzięlo to do siebie bo jakoś sami się zaklasyfikowali do tej grupy. Z Tobą dyskusja była trudna, ale możliwa natomiast z dominem nie ma mowy o jakiejkolwiek dyskusji. Czytałeś jego posty? Jeśli ktoś ma sprawny tylko nadajnik, a odbiornik wyłapuje tylko bardzo wąski zakres fal to komunikacja z taką osobą jest niemożliwa. Potrafię spokojnie argumentować i jestem cierpliwym człowiekiem(odkąd gram w pokera to stale rośnie u mnie ten skill), jednak udzielając odpowiedzi dominowi nie widzę potrzeby by sięgać na wyżyny, zresztą wtedy przekaz mógłby być nieczytelny dla odbiorcy. Dlatego taka reakcja z mojej strony - jak stwierdziłęś w moim stylu, czyli nieco ostro, ale merytorycznie.

    A rozliczanie z "irlandziego cudu" zanim powstał rząd to już kompletna paranoja. Wyborcy pis nie głosowali na po, ale już domagają sie rozliczeń. A ile z obietnic za którymi głosowali pisowcy spełniła naczelna kaczka kalekiej IV rp? I jakoś nie słyszę by pisowcy rozliczali kaczora z złożonych im i nie spełnionych obietnic. Ba nawet usprawiedliwiają wodza, że nie pobudował 3mln mieszkań(że to niby był plan na 8 lat - nawet, gdyby to ponad TYSIĄC mieszkań dziennie!) i zamiast uzdrowić służbę zdrowia to przepędzali protestujące pielęgniarki i pozamykali plajtujące szpitale.
    Skoro ktoś postawił na przegranego zawodnika to czy powinien domagać się wypłaty od zwycięzcy? Lepiej niech pisowcy rozliczają Jarka ze swoich obietnic bo to za jego obietnicami głosowali.

  5. #725
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    130
    Jarek powiedzial:
    - To nie jest tak, że prezydent państwa to jest osoba, która nie reaguje na to w jaki sposób się do niej odnosi. Jeśli ktoś głosi kult Huberta H. to niech nie liczy na gratulacje. W zamian za niebywałe chamstwo gratulacji nikt nikomu nie składa. Jeżeli Donald Tusk sobie przypomni, że jest w Polsce głowa państwa i musi się do niej odnosić z właściwym szacunkiem, to wtedy może liczyć na to, że będzie i w drugą stronę odpowiednio traktowany. Oczywiście przedtem musi przeprosić - zaznaczył premier. /zrodlo Onet

    Z dnia na dzien ten czlowiek sie bardziej pograza :O

  6. #726
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Giertych miał przynajmniej tyle honoru, że po przegranej podał się do dymisji i odchodzi z polityki. Za to kolejna "ikona" PiSiorów dziś dalej się ośmiesza. Ziobro na konferencji prasowej stwierdził, że on wcale nie mówił, że oskarżony przez jego sługusów doktor G. ze szpitala MSZ w Warszawie jest winny. On nie mówił, że "już nikt nigdy więcej przez niego nie zostanie pozbawiony życia" tylko mówił, że tenże doktor nie weźmie już więcej żadnej łapówki... No jak takich pajaców traktować poważnie??

  7. #727
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    ... No jak takich pajaców traktować poważnie??
    Ja wyznaję zasadę, że nie szanuję ludzi, którzy sami siebie nie szanują. Jeśli ktoś jest w stanie zrobić i powiedzieć wszystko dla "kariery" robiąc z siebie idiotę to jego sprawa, ale niech nie oczekuje, że prawdziwi "ludzie z zasadami" będą mieli do niego szacunek.

  8. #728
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Nowy $acz
    Posty
    133
    @weeskacz śmiesz chyba żartować, że dyskutujesz merytorycznie.
    Do teraz nie podałeś odnośnika do stron PKW gdzie zamieszczone są dane odnośnie preferencji głosujących.
    Obrażasz osoby o odmiennych poglądach politycznych.
    Wmawiasz, że wyborcy PIS-u już domagają się rozliczeń. Jestem wyborcą PIS-u i zamiast domagań życzę Tuskowi powodzenia w tworzeniu dobrego rządu.
    Jak ktoś zada sobie trochę trudu i przeczyta ostatnie kilka stron to odpowie sobie na pytanie kto ma wyłączony odbiornik oraz kto nadaje, szczeka i obraża innych

  9. #729
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Panowie, może warto skończyć te dysputy. Wiadomo - nie ma bardziej konfliktogennego tematu, niż polityka.

    A może stworzyć cały oddzielny dział na forum: KONFLIKTY? Można wtedy umieścić w nim wątki poza polityką:
    - eutanazja
    - kara śmierci
    - aborcja
    - związki homoseksualne
    - religia

    I będzie wtedy jeszcze więcej okazji, aby się obrzucać błotem i próbowac udowodnić czyja racja jest najmojsza. Ja osobiście postarałbym się udzielać w tym ostatnim

    Wybory juz za nami. Jak będzie, będziemy mieć okazję poobserwować. Nie do końca rozumiem do czego zmierzają dalsze dyskusje w tym temacie.

    wiem wiem, zaraz ktoś napisze, że jak mi sie nie podoba, to nie muszę tu zaglądać. I od tej pory postaram się powstrzymać swoja ciekawość zaglądania do wątku "kto komu dojebał z grubej rury" czyli "Na kogo będziecie głosować".

    Trzeba się wyluzować. Przecież i tak wiadomo, że gdzie dwóch Polaków, tam trzy partie...

  10. #730
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    A mi się tu podoba... I dokąd będzie okazja pokazać, że PiS i jego fanatycy to grupa zakłamanych pajaców dotąd będę się udzielał w tym wątku