Zobacz wyniki ankiety: Wybory

Głosujących
266. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • PO

    152 57.14%
  • PiS (o.O)

    28 10.53%
  • LiD

    35 13.16%
  • PSL

    4 1.50%
  • UPR

    36 13.53%
  • LPR

    3 1.13%
  • SO

    1 0.38%
  • inne

    7 2.63%
Strona 1 z 84 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 839
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Ja osobiscie zmienilem zdanie i jednak zaglosuje na UPR, a nie na PO. Wiem, ze niektorzy moga zaliczyc to do "zmarnowanego glosu", ale ostatnimi czasy zrazilem sie do platformy - nie pokazala niczego konstruktywnego i nie oszukujmy sie, jest zawsze dwa kroki za PiSiorami. Donald jest slabym przywodca, w kolko gada to samo, ale zadnych konkretow. Za to Kaczynski to istny geniusz polskiej polityki - klamie, kradnie, po dwoch latach od zakonczenia wyborow gada to samo (oczywiscie nic nie robiac przez ten okres) i nadal ma ogromne poparcie, tylko pogratulowac umiejetnosci krasomowstwa, ewentualnie potepic glupote polaczkow.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Ankieta jest źle skonstruowana, w tych wyborach UPR=LPR, skąd wzięło się to rozróżnienie?

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    wlasciwie to jest KW UPR (aka Liga Prawicy Rzeczpospolitej?), ale nie chce zeby mnie postrzegano jako zwolennika LPRu (Liga Polskich Rodzin) xD

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi Zobacz posta
    Kaczynski to istny geniusz polskiej polityki - klamie, kradnie, po dwoch latach od zakonczenia wyborow gada to samo (oczywiscie nic nie robiac przez ten okres) i nadal ma ogromne poparcie, tylko pogratulowac umiejetnosci krasomowstwa, ewentualnie potepic glupote polaczkow.
    Co niby ukradl? Moim zdaniem to najuczciwszy wobec podatnika (co nie znaczy najlepszy) rzad w historii. Nic nie zrobil?
    -CBA - dziala jak dziala ale jest konieczne
    -sady 24h - nie wiem czy jego, ale genialny pomysl
    -proba ekstradycji Mazura - wszystkie poprzednie rzady sie z tym pierdolily
    -lustracja - jest bajzel, ale ja dalej nie wiem dlaczego przez 15 poprzednich lat wzystkie dane o TW byly ukryte w archiwach, ja przywiazuje wage do tego kto co robil przed 1990 i chociaz czesc prawdy wyszla na jaw
    -walka z ukladem - hehe nawet mnie troche smieszy to haslo, ale to nie przypadek ze Krauze siedzi w Szwajcarii i boi sie wrocic do kraju, jesli nic nie zrobil

    Zaznaczam, ze zdaje sobie sprawe z minusow (dyplomacja, image Polski, niewielki kontakt na serio z mediami, o gospodarce tez tam chuja wiedza, po czesci promowanie lojalnosci zamiast umiejetnosci), ale uwazam, ze nazwanie tego wszystkiego "nic" to przesada. I Polaczkow z duzej litery.

    Edit: juz 2 na LiD? Dlaczego ktos chcialby glosowac na Wojtka?
    Ostatnio edytowane przez Hedge ; 17-09-2007 o 11:04

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    Wiecie co ja tak abstrahując od całości chciałem coś powiedzieć a propos jednej rzeczy. Języków...

    Lewica najgłośniej huczała o tym, że Kaczyńscy nie znają języków, że to głąby itd.

    Tak wygląda lider lewicy, który chce być premierem
    http://pl.youtube.com/watch?v=g45OBLlpvSU

    sorry nie chodzi mi o to, że musi być najlepszy, ale wg mnie jak się coś krytykuje i pieprzy to wypadałoby samemu to posiadać.

    p.s. ciekawie byłoby zobaczyć tę kartkę, z której czytał

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Polacy=/=polaczki

    -CBA - dziala jak dziala ale jest konieczne
    racja, jest koniecznie, ale jego sposob dzialania jest wrecz naganny.
    -sady 24h - nie wiem czy jego, ale genialny pomysl
    no tu sie zgodze,co prawda spora wiekszosc to pijani rowerzysci, ale jaki kraj, taka kultura.
    -proba ekstradycji Mazura - wszystkie poprzednie rzady sie z tym pierdolily
    <ok>
    -lustracja - jest bajzel, ale ja dalej nie wiem dlaczego przez 15 lat wszystkie rewelacje nawet nie opuscily archiw, wreszcie ktos nam powie jak bylo, zamiast kryc klamcow lustracyjnych (ja przywiazuje do tego wage)
    jakby naprawde chcieli to by mogli otworzyc cale archiwum i byloby po problemie, ale jest to za silna bron polityczna (bo ktos tam ma przeszlosc w SB, ktos nadal jest na wysokim stanowisku i mogloby to zachwiac wiarygodnoscia jego decyzji etc.etc.)
    -walka z ukladem - hehe nawet mnie troche smieszy to haslo, ale to nie przypadek ze Krauze siedzi w Szwajcarii i boi sie wrocic do kraju, jesli nic nie zrobil
    prawda jest taka, ze ten caly "uklad" to jeden wielki biznes i nawet przez zamkniecie Krauzego czy paru innych kozaczkow nie jestesmy w stanie nawet nadszarpnac jego zdrowia.
    Tu trzeba by bylo dzialac od korzeni, a nie od strony lisci.

    btw. warto obejrzec (nie puszczaja tego w masonskiej telewizji, ani w stacji rydzyka)
    http://pl.youtube.com/watch?v=4XwAWu9VmIk
    http://pl.youtube.com/watch?v=_5Ag0RrG5BM
    http://pl.youtube.com/watch?v=zw7YCA7Z4yo
    http://pl.youtube.com/watch?v=GrEQIWm9Bts
    Ostatnio edytowane przez Kakashi ; 17-09-2007 o 11:16

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    W sumie to wolę, żeby ktoś zrywał liście niż podlewał korzenie jak to miało miejsce...

    Aha i odpowiedz proszę Kakashi na pytanie powyższe jak możesz

    Cytat Zamieszczone przez adamjoz Zobacz posta
    Co niby ukradl?
    bo też jestem ciekaw

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    *** upr ***

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    WTF to nawet historii nie znacie?


    polecam tez cykl na youtube'ie "platfroma obnazona", mozna sie posmiac (szczegolnie z HGW).



    I oczywiscie:

    Zasady zobowiazuja
    Dla Przypomnienia... :
    1. Nie bede premierem, gdy mój brat bedzie
    prezydentem
    2. Nie bedzie koalicji z Samoobrona
    3. Ciesze sie, ze bede na pierwszej linii walki z
    Samoobrona.
    4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu
    Samoobronie drogi do wladzy w Polsce uczestniczyc
    nie bedziemy
    5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko
    komu tocza sie sprawy sadowe. To jest sprzeczne z
    idealami PIS
    6. V-ce minister sprawiedliwosci nie scigal i nie osadzal w
    wiezieniu dzialaczy opozycji w latach 70
    7. Wybudujemy trzy miliony mieszkan.
    8. Wprowadzimy szybko nizsze podatki.
    9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
    10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasluga.
    11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.
    12. Marcinkiewicz, to premier na cala kadencje.
    13. Pomozemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).
    14. Zredukujemy administracje panstwowa
    15. W rzadzie nie bedzie bylych czlonków PZPR.
    Dla mnie, raz dane slowo, jest swiete... (Jaroslaw
    Kaczynski 10 VII 2006)
    Wyslijcie tego maila gdzie sie da! Jesli kilkanascie
    milionów ludzi go przeczyta to moze wygramy i paranoja
    zniknie z tego kraju

    http://www.zasady-zobowiazuja.pl/
    http://www.fajniefajnie.ovh.org/


    Nie mowiac juz o tym, ze bedac pokerzysta i glosujac na PiS to jak granie w rosyjska ruletke (ale niektorzy lubia adrenalinke jak im ABW wjezdza na chate tylko dlatego, ze robia to co w cywilizowanym kraju jest calkowicie legalne, badz w najgorszym przypadku neutralne [nie mowie o skrajnych przypadkach - bo chyba Polska do takich nie nalezy?]).
    Ostatnio edytowane przez Kakashi ; 17-09-2007 o 11:29

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    115
    W ankiecie jest błąd LPR, UPR i PR wystartują razem w wyborach z list Ligi Polskich Rodzin, jako Liga Prawicy Rzeczpospolitej=LPR.
    Jednak głos w ankiecie oddaje na UPR, warto jednak pamiętać, że w wyborach swoich kandydatów musicie szukać na liście numer 3.