Zobacz wyniki ankiety: Wybory

Głosujących
266. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • PO

    152 57.14%
  • PiS (o.O)

    28 10.53%
  • LiD

    35 13.16%
  • PSL

    4 1.50%
  • UPR

    36 13.53%
  • LPR

    3 1.13%
  • SO

    1 0.38%
  • inne

    7 2.63%
Strona 74 z 84 PierwszyPierwszy ... 24647273747576 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 731 do 740 z 839
  1. #731
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    W następnych wyborach oddaje głos na Ciebie Jack.

    pozdro

  2. #732
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    O dzięki! Jesteś już którymś z kolei, który mi mówi, że jak pójdę "w politykę" to będzie na mnie głosował! Ale ja się nie nadaję na polityka, bo jestem korupcjogenny Za butelkę JD przejdzie u mnie każda ustawa

  3. #733
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez El Capitan Zobacz posta
    Nie wiem czy to slyszeliscie. Po ogloszeniu przez OBWE, ze telewizja polska nie byla bezstronna podczas kampanii, premier kaczynski zapytany w chyba polskim radiu co o tym mysli powiedzial, ze pis wlasnie przez tvp przegral wybory bo ta prowadzila kampanie zachecajaca ludzi do wziecia udzialu w wyborach.
    To zacytuj.

  4. #734
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    I jak widać powyżej to jeszcze najwyraźniej choć trochę szczery. Nie nadajesz się...

  5. #735
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Nowy $acz
    Posty
    133
    @wanpi to oczywista oczywistość, że szkoda czasu na kłótnie i obrażanie innych, ale jednak nie dla wszystkich Tak więc do następnych wyborów

  6. #736
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Ty jednak jesteś naprawdę pojebany! A KTÓRY RZĄD NAS PRZEZ OSTATNIE DWA LATA CIĄGLE PODSŁUCHIWAŁ??? KTÓRY ZBIERAŁ HAKI??? KTÓRY WSADZAŁ NIEWINNYCH LUDZI DO PIERDLA??? Rząd PO czy twojego ukochanego PiS?? Weź sie kopnij w czoło człowieku!! Nie pisz więcej, zakop się pod ziemię, zrób coś, żeby cię już nie było!

    Wybraliśmy PO właśnie dlatego, żeby można było wreszcie żyć w spokoju...
    Jack kulturalny wyborco PO naucz się czytać ze zrozumieniem. Przeczytaj jeszcze raz tą wypowiedź oraz kilka wypowiedzi wcześniej. Potem wróć tu i wyraź skruchę i przyznaj, że jesteś średnio inteligentny.

  7. #737
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Kto? Ja? Ja jestem megainteligentny! Przecież głosowałem na PO! A tylko megainteligenci głosuja na PO, a głąby na PiS

    A tak na poważnie to fakt, nie zauważyłem, że to miał być cytat (inteligentni użytkownicy forum znają opcję "cytuj" w wątkach), ale i tak to co napisałem dalej ma sens - ten dekiel tak samo jak reszta fanatycznych wyznawców Kaczogrodu nie chce uwierzyć w to, że Pisiory używali przez ostatnie dwa lata metod SB i Milicji Obywatelskiej...

    A że jestem kulturalny to nigdy nie mówiłem. Jestem chamem i wulgarystą. I jak wstaję rano z łóżka to zaraz po tym jak zrobię przedziałek za to siebie najbardziej lubię, do kurwy nędzy!

    I jeśli zadasz mi pytanie czy uważam, że jestem lepszy, bo głosowałem na PO to powiem ci, że oczywiście że tak! Bo wolę być chamem i głosować na PO niż deklem i głosować na PiS...
    Ostatnio edytowane przez Jack Daniels ; 24-10-2007 o 15:20

  8. #738
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    To zacytuj.
    uwielbiam takie teksty

    mowisz cos do tych fanatykow PIsu a oni daj linka zacytuj itd

    Dupy wam sie nie chce ruszyc i samemu poszukac ?

    wystarczy chociaz raz dzienie obejrzec jakies wiadomosci albo przecytac gazete by wiedzeic o takich rzeczach nie trzeba wtedy linkow itp

    A tak w ogole to PIS mowi ze to ich tak atakuja itd ignorujac ataki ich wodza na wszystko co sie rusza ale spojrzmy na zachowanie wyborcow Pisu w spotkaniach na zywo ile razy to widzielismy ataki na reporterow np tvn albo jakos ostanio gdy jakis mlody dzilacz PO z samochodem z megafonem byl legitymowany przez policje i policja pyta go o prawojazdy a on mowi ze w przeciwienstwie do premiera ma i smiech a wteyd jakies dziadek z kulami zaczyna agresywnie sie zachowywac reporterzy robia mu zdjecia a on macha na nich kulami dopiero jakich ochroniarz chyba go odciagnal przeciez w tych ludziach jest tyle agresji !!!
    Wiadomo zwolennicy PO czesto uzywaja ostrych slow bo takich wymagaja rozne dzialania Pisu ale raczej nigdy nie ma prob rekoczynow
    Ostatnio edytowane przez sebkrol18 ; 24-10-2007 o 15:39

  9. #739
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    uwielbiam takie teksty

    mowisz cos do tych fanatykow PIsu a oni daj linka zacytuj itd

    Dupy wam sie nie chce ruszyc i samemu poszukac ?

    wystarczy chociaz raz dzienie obejrzec jakies wiadomosci albo przecytac gazete by wiedzeic o takich rzeczach nie trzeba wtedy linkow itp
    O matko. Właśnie ja ogłądałem i wiem co tam było. Ale wy najwyraźniej nie. To teraz ty rusz dupę, znajdź, przeczytaj i zacytuj, a następnie porównaj z tym co twój koleżka napisał.

    I będzie taki jeden z drugim pouczał jak nie potrafią prostego zdania zrozumieć. Wyborcy PO.

  10. #740
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hahaha skoro Ty wiesz to napisz nam i pokaz jacy wyborcy Po sa ciemni i jak ZAKLAMUJA RZECZYWISTOSC