Zobacz wyniki ankiety: Wybory

Głosujących
266. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • PO

    152 57.14%
  • PiS (o.O)

    28 10.53%
  • LiD

    35 13.16%
  • PSL

    4 1.50%
  • UPR

    36 13.53%
  • LPR

    3 1.13%
  • SO

    1 0.38%
  • inne

    7 2.63%
Strona 51 z 84 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 839
  1. #501
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Ja pierdole tede czy z ciebie jest naprawde taki idiota, czy to tylko prowokacja z twojej strony? Nawet prostej metafory nie umiesz zrozumieć? Rozpadający się obraz z JPII a na jego miejsce wskakuje Rydzyk, to nic innego jak prosta metafora, że umarł papież nasz duchowy i nie tylko autorytet, a w jego miejsce pojawia się pseudokapłan, który to zyskuje coraz większy poklask i uznanie wśród naszych rodaków, co przyczynia się min. do podziału społeczeństwa ( JPII łączył i scalał rodaków).
    Mam nadzieje, że już zrozumiałeś? Jeśli nie to znaczy, że wszystko bierzesz dosłownie, co wcale mnie nie dziwi, bo wiem z jakiej części elektoratu pochodzisz (podatny na manipulacje).

  2. #502
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    252
    heheeh Tede mam nadzieje ze na sprawdzianach(czytanie ze zrozumieniem)nie miales samych jedynek.Bo ogladanie ze zrozumieniem napewno CI nie wychodzi.....jezeli odczytujesz ten film jako "rozpadajacego sie Papieza"to gratuluje!!!!

    Jest cisza wyborcza...... ale mam nadzieje ze osob w Polsce myslacych podobnie jak Ty bedzie dzis chocby o jeden punkt procentowy mniej. Chcialbym zyc w kraju w ktorym wazna jest gospodarka,ludzie i ich problemy a nie to czy ktos ma teczke czy jeszcze nie,to czy chodzi do kosciola czy nie,mam dosyc podsluchow,intryg i konferencji ministra Ziobro,jakajacego sie premiera Gosiewskiego i jego stacji kolejowej,teletubisiow,malpy w czerwonym,tekstow w stylu :spiepszaj dziadu",Ojca Tadeusza.......Pana Wasermana,Kaminskiego,Macierewicza.....mam po dziurki w nosie CBA,ABW,CBŚ.....nie chce sluchac juz o ewakulacji szpitali,i o morderstwach Pana doktora G.nie chce sie znowu wstydzic za Pania Fotyge i Pana prezydenta!!!!
    Wypisalem tych kilka uwag tak na szybko ale mozna by mnozyc przyklady nieudolnosci tej wladzy.....mam nadzieje ze o godzinie 20 bede mogl zapomniec o tych wszystkich rzeczach!Mam nadzieje ze ani ja ani osoby myslace podobnie nie zaliczymy dzisiaj bad beata.....bo na takiego bad beata nie pomoze nawet najwiekszy bankrol!!

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez kamyk1111119 ; 21-10-2007 o 10:49

  3. #503
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Do wyjazdu za granicę kokosów nie potrzeba.

  4. #504
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Byłem głosowałem wygrałem

  5. #505
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Panowie, sPOkojnie! Jest cisza wyborcza. POgadamy w POniedziałek PO wyborach jak się sPOtkamy, może wPOgramy w POKerka albo POpijemy...

  6. #506
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    PO śniadaniu POszedłem, krzyżyk w odPOwiednim miejscu POstawiłem, POobiednią POrą zasiądę przed telewizorem i POobserwuję, jakie tego efekty.

  7. #507
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    Moja babcia LiDia przygotowywuje pyszny obiad po którym pójdę zagłosować, póżniej może na pokerka gdzieś by znów zostać LiDerem na stole ; ) Wiem jednak jaki będzie wynik dzisiejszych wyborów toteż poZDRAWIAM kolegów poPRZEDNIKÓW.

  8. #508
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    Ja pierdole tede czy z ciebie jest naprawde taki idiota, czy to tylko prowokacja z twojej strony? Nawet prostej metafory nie umiesz zrozumieć? Rozpadający się obraz z JPII a na jego miejsce wskakuje Rydzyk, to nic innego jak prosta metafora, że umarł papież nasz duchowy i nie tylko autorytet, a w jego miejsce pojawia się pseudokapłan, który to zyskuje coraz większy poklask i uznanie wśród naszych rodaków, co przyczynia się min. do podziału społeczeństwa ( JPII łączył i scalał rodaków).
    Mam nadzieje, że już zrozumiałeś? Jeśli nie to znaczy, że wszystko bierzesz dosłownie, co wcale mnie nie dziwi, bo wiem z jakiej części elektoratu pochodzisz (podatny na manipulacje).
    Nie jestem jakiś wieżący, ale też mi się to nie podoba. A co do ch... ma wspólnego śmierć papieża z PIS-em i wyborami? Co do ch ma wspólnego tylko z PIS-em jakiś bezdomny? Co do ch ma wspólnego z PIS-em nagłówek w gazecie, że 1,5 mln polaków wyjechało do pracy za granice? Jedyne co można docenić w tym filmie to praca jaką włożył w jego zrobienie autor. Reszta jest idiotyczna i trzeba być średnio inteligentnym żeby się tym jarać.

    Zwolennicy PO uważają się za lepszych, inteligentniejszych, kulturalniejszych, ale nie przeszkadza to im obrzucać epitetami i bluzgać najważniejszych osób w państwie, a do tego jarają się takimi filmikami:
    http://pl.youtube.com/watch?v=saqI3tjHzCU

    Trzeba być kompletnym idiotą, aby bić brawo czemuś takiemy jak to odbywa się w komentarzach poniżej na tej stronie. Tak, PO i jego zwolennicy to jest wyższy poziom.
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 21-10-2007 o 13:50

  9. #509
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Masz rację. Wszystkim zwolennikom PO podoba się ten filmik. Bez wyjątku.
    Tonący brzytwy się chwyta, drogi kolego.

  10. #510
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    wróciłem z głosowania, musze powiedzieć, że spore tłumy. jerry i spółka zmobilizowali ludzi młodych i inteligentnych, ale też rzutem na taśmę (występ bezpartyjnego prezydenta) zmobilizowali swój żelazny elektorat po 80-tce. U mnie na grochowie było to dobrze widać Chociaż może to tylko pozory, że kto stary, ten głosuje na socjalistów z PiS, bo tęskno mu do PRL-u, bo na przykład moja - na oko 70-letnia - sąsiadka tak bluzga na pis, że aż iskry lecą... Z drugiej strony, załóżmy, że PiS wygra o włos z platformą w stylu 35-34, załóżmy że LiD i PSL będą miały w sumie 20%. Raczej tylko te 4 partie wejdą do sejmu. I co zrobi PiS?
    Z LiDem im nie po drodze, PSL ostatnio tak nawyzywali od złodziei, że chyba każdy rolnik się obraził, no a PO mam nadzieję zastosuje się do sloganu (żadnej koalicji z Lepperami - tu z Jerrym). I co wtedy? Znowu rząd mniejszościowy? Taki jest problem z typem rządzących na modłę - jedna partia, jeden wódz, kto nie z nami, ten przeciw. Zobaczymy