Zobacz wyniki ankiety: Wybory

Głosujących
266. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • PO

    152 57.14%
  • PiS (o.O)

    28 10.53%
  • LiD

    35 13.16%
  • PSL

    4 1.50%
  • UPR

    36 13.53%
  • LPR

    3 1.13%
  • SO

    1 0.38%
  • inne

    7 2.63%
Strona 4 z 84 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 839
  1. #31
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio Zobacz posta
    ja sie tam na polityce za bardzo nie znam ale moim zdaniem wszyscy powinni glosowac nie na swoje partie ale raczej przeciwko PiS'owi
    pięęękny tekst długo nad tym myślałeś ?? kto Ci powiedział przeciw ?? koledzy czy TVN bo jak sam piszesz nie masz o niczym pojęcia...

    dlatego jest jak jest bo tacy ludzie głosują jak im powie ten czy inny i nie chodzi mi tu że będziesz głosował na kogoś innego niż ja tylko wiedz czemu chcesz na niego głosować... grrr

    Wg mnie nie ma nic gorszego niż robienie coś przeciw... głosowanie przeciw w tym przypadku... zawsze powinniśmy robić coś ZA czymś, a nie PRZECIW czemuś...

  2. #32
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Sponton Twojego głosu jakoś nie widzę w sondzie - wstydzisz się przyznać, że jesteś za pisem czy czekasz jak się sutuacja potoczy i przypniesz się do tych co większość?

    dlatego jest jak jest bo tacy ludzie głosują jak im powie ten czy inny....
    A Ty sam wpadłeś na to by głosować za pisem?
    Jeśli tak to zgodnie z tym co sam napisałeś..

    ... zawsze powinniśmy robić coś ZA czymś,
    ..powiedz mi za czym Ty głosujesz co takiego dobrego dla Polski zrobił PiS, że zasłużył sobie na Twój głos?


    BTW. A jeśli chodzi o głosowanie przeciw to właśnie PiSowcy wyznają taką zasadę. Pamiętasz hasło "zatopić platformę" - niezwykle merytoryczne, sile takich argumentów nie mógł oprzeć się żaden inteligent
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 17-09-2007 o 19:19

  3. #33
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    przestań pieprzyć nie zagłosowałem w sondzie bo jeszcze nie wiem na kogo będe głosował... nie feruj wyroków żeby kogoś obnażyć czy cokolwiek bo tak Ci wygodniej.

    chcesz wiedzieć na kogo głosowałem w poprzendich wyborach powiem Ci... na PO i z perspektywy czasu uważam, ze zmarnowałem ten głos bo PO jest chyba najgorszą partią obecnie na scenie politycznej.

    Poza tym ja szanuje każdy pogląd czy to będzie na PO czy na LiD czy na LPR jeśli komuś się podoba to co oni proponują to jest super a jak ktoś piszę nie wiem na kogo bo się nie znam, ale oby przeciw PIS to dla mnie shit i wyraziłem zdanie...
    Ostatnio edytowane przez SponToN ; 17-09-2007 o 19:29

  4. #34
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Znalezione w necie:

    Samochwala w kacie stala
    I tak rok podsumowala:
    Zdolny jestem nieslychanie,
    Mam na swiecie powazanie,
    W kraju - same osiagniecia:
    Dluzsze zycie (od poczecia),
    Koalicja - wzor wspolpracy,
    Z Sejmu - dumni sa Rodacy,
    Rzad najlepszy od polwiecza,
    Skupil sie na wielkich rzeczach.
    Kompetentni ministrowie,
    Kazdy posel - ideowiec,
    Z zasadami, jak husaria:
    Bog, Ojczyzna, Honor(aria).
    Dla Narodu - becikowe,
    Nowy peron we Wloszczowie.
    Lepiej zyje sie rodzinom
    (Jednej mamie i dwom synom).
    Okno na swiat - otworzone,
    Turystyka - w jedna strone,
    Lepsza praca, wyzsza placa
    (Zwlaszcza, jesli ktos nie wraca).
    Gospodarka rozpedzona:
    Sa mieszkania (trzy z miliona),
    Jest kilometr autostrady,
    Lad moralny i zasady.
    Politycznej wzrost kultury
    (Nurt plebejski, przyklad z gory),
    Nie ma WSI (choc jeszcze troche,
    A zrobimy wszedzie wioche).
    Caly narod zyje w zgodzie.
    IPN - i po narodzie.
    CBA - udane akcje,
    Super MEN - co rusz, atrakcje.
    W szkolach nie ma juz Darwina,
    Bedzie dryl i dyscyplina,
    Nie podskoczy zaden gieroj!
    Tolerancji nie ma! Zero!
    Zadnych gejow, Ferdydurek,
    Jest amnestia i mundurek!
    Wolnosc slowa i pruralizm
    (Bo rzadzacych wolno chwalic).
    Jest religia na maturze,
    Wierny Lud na Jasnej Gorze.
    Nie rozumie tylko Unia:
    Rzad z Warszawy, czy z Torunia?
    Krotko mowiac: Rok udany!
    Tylko narod...do wymiany.

  5. #35
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Sponton no to mnie zaskoczyłeś, gdyż z Twoich postów wynika, że wiesz na kogo zagłosujesz.
    Powiedziałbym nawet, że jesteś pod wpływem propagandy.
    Ale skoro sam nie wiesz to znaczy, że nie masz jeszcze własnych poglądów, więc nie zarzucaj innym, że nie mają swojego zdania. A swoją drogą to na co czekasz, chyba widzisz co się dzieje w kraju. Może telewizji nie oglądasz bo skoro masz coś do TVN to pewnie do innych też, ale jakieś pojęcie o tym co się działo przez ostatnie 2 lata chyba masz? A jeśli nie to czy nie uważasz, że polityczne wątki mógłbyś sobie darować? Średnią świetnie utrzymujesz w pozostałych, więc nic nie stracisz.

    PS. I może tak bardziej merytorycznie zamiast
    ...przestań pieprzyć...
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 17-09-2007 o 19:46

  6. #36
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    no to ja podtrzymuje to co napisałem... jeśli wg Ciebie to, że ktoś nie wie na kogo zagłosuje tzn, że nie ma własnych poglądów... skąd to wytrzasnąłeś pomyślałeś chwilę nad tym zdaniem czy palnąłeś bo uważałeś, ze będziesz fajny i mi dosrasz...

    a nie pomyślałeś, że ktoś ma swoje poglądy i żadna z partii nie spełnia ich w 100% i kwestia wybrania, która będzie je spełniała w jak największym stopniu.

    Ty jesteś tutaj większym propagatorem niż każdy inny. Naprawdę nie wiem czemu się do mnie przywaliłeś, ale na pewno jakiś powód masz.

    Podałem jako przykład TVN, bo wg mnie ta telewizja jest najmniej obiektywna i tyle. Taki mam pogląd. Chyba mogę mieć jakiś.

    Aleś Ty wspaniały i wszystkowiedzący. Zachowujesz się w taki sposób, że jak ktoś coś inneog myśli to niech spada z wątku.

    Wiesz czemu napisałem jak napisałem?? Temu, że wiele mi bliskich osób walczyło o to, żeby ta Polska była wolna, żeby każdy szedł do wyborów rysował dupę na kartce i wychodził bo mu się nic nie podoba, ale żeby szedł i głosował z godnie z sumieniem (nawet jeśli jego głos ma być nie ważny) tyle lat nai ojcowie, dziadkowie, czy co niektórzy sami walczyli o tę Polskę o tę demokrację, a teraz co ?? Mamy frekwencję po 30-40% to smutne... Ja bym bardzo chciał aby każdy miał jakiś tam swój pogląd i coś wybrał albo nic nie wybrał, ale poszedł i pokazał, ze mu się nic nie podoba. A u nas tylko się fajnie o coś walczy i robi pospolite ruszenia, a później gówno z tego wychodzi.

  7. #37
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    od wielu wielu lat glosuję na UPR. za każdym razem zdając sobie sprawę, że zapewne nic to nie zmieni. ale jednak oddaję na nich głos. a masa ludzi mi opowiada, że chcieliby na nich zagłosować ale tego nie robią. mariaż z LPR mną wstrząsnął, ale i tak zagłosuję na ludzi z UPR-u
    A ja bardzo się cieszę - po raz pierwszy pokazali nareszcie polityczny pragmatyzm, bez którego w demokracji ciężko o skuteczność. Po raz pierwszy od ponad 15 lat istnieje REALNA szansa na wejście do Sejmu kilku posłów UPR. Nareszcie nie usłyszę z niczyich ust tego alogicznego argumentu o tzw. "marnowaniu głosu".

    Na marginesie porozumienie z LPR i PR to nie "mariaż", w przypadku wejścia do Sejmu każdy pozostaje przy swoich poglądach (zwłaszcza na kwestie gospodarcze). Ot, taka polityczna symbioza.

  8. #38
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Ja tam glosuje na PO i mam nadzieje ze starczy im po wyborach na koalicje z PSL albo z LiDem. O samodzielnym rzadzeniu chyba mozna tylko pomarzyc.

    Mam dosyc obecnych rzadow, wlazenia w dupe ojcu Tadeuszowi, wszechobecnej agresji i jadu. Jak widze Jarka w telewizorni to mam wrazenie ze juz to gdzies widzialem. Byl kiedys taki pan ze smiesznym wasikiem i uczesaniem, nawet wzrostem podobny...

  9. #39
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez SponToN Zobacz posta
    ....uważałeś, ze będziesz fajny i mi dosrasz...
    Nie dbam o to czy będę "fajny" bo nie chodzę do przedszkola. A co to znaczy "dosrasz" ?

    ... ktoś ma swoje poglądy i żadna z partii nie spełnia ich w 100% i kwestia wybrania, która będzie je spełniała w jak największym stopniu.
    Nigdy żadna partia nie będzie "pasować" Ci w 100% - nawet jakbyś założył swoją partię, bo jeśliby nie była to partia jednoosobowa to i tak musiałbyś iść na pewnien kompromis.

    Ty jesteś tutaj większym propagatorem niż każdy inny. Naprawdę nie wiem czemu się do mnie przywaliłeś..
    Pokaż mi gdzie narzucam komuś poglądy? W każdym poście w tym temacie podkreślam, że najważniejsze jest mieć własne zdanie. Nie ja zacząłem polityczne wątki, ale jeśli już są to niech będzie w nich rozmowa na i wymiana argumentów. Wcale się do Ciebie nie "przywaliłem" po prostu w Twoim poście nie znalazłem treści i chciałem się o nią dopytać, na co zareagowałeś niezbyt wyszukanym słownictwem...

    Podałem jako przykład TVN, bo wg mnie ta telewizja jest najmniej obiektywna i tyle. Taki mam pogląd. Chyba mogę mieć jakiś.
    Właśnie o to chodzi, żebyś miał swoje zdanie. Czyli wg. Ciebie TVP jest bardziej obiektywna od TVN, zgadza się?

    wiele mi bliskich osób walczyło o to, żeby ta Polska była wolna, żeby każdy szedł do wyborów rysował dupę na kartce i wychodził bo mu się nic nie podoba, ale żeby szedł i głosował z godnie z sumieniem
    To nas łączy - ja również chcę, żeby ludzie głosowali i cenię sobie wolność. I właśnie coraz większe ograniczenie wolności jakie ma miejsce w Polsce przez ostatnie 2 lata jest jedną z tych rzeczy, która wkurza mnie najbardziej. Czy można mówić o wolności kiedy ściga się ludzi za wyrażanie swoich poglądów? Kiedy zamyka się strony internetowe za to, że ośmieszają władzę? Kiedy prokurator stawia zarzuty za przesyłanie mailem dowcipów o kaczorach? http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34314,3309669.html
    Kiedy premier zachowuje się jak modelka, która jest zła na fotografa bo ukazał jej gorszy profil i krytykuje telewizję za to, że nie pokazuje go tak jakby chciał tylko tak jak jest. Właśnie dla kogoś kto ceni sobie wolność PiS jest ostatnią partią na którą mógłby oddać swój głos.

  10. #40
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    tia afery z obrażaniem... nie wiem czy wiesz, ale takie jest prawo czy Tobie się to podoba czy nie...

    wybuchła wielka afera z HUbertem który sobie zbluzgał kaczora... oj tak kaczynski poszedł i chciał żeby go zabili za to... tylko, ze jego w ogóle tam nie było, a na to zareagowali po prostu będący na miejscu stróże prawa a Kaczyński powiedział właśnie, że to nic takiego i każdy może sobie wyrażac swoje poglądy...

    Nie wiem czy TVP jest obiektywna bo rzadko oglądam. publiczna za każdych rządów była prorządowa więc nie sądze by i tym razem było inaczej.

    Czemu w moim poście nie było treści ??

    powiem Ci jedno gdyby ta osoba napisała dajmy na to :

    Nie wiem, nie znam się na tym w ogóle, ale uważam, że powinno się głosowac przeciwko PO to moja reakcja na ten post byłaby identyczna. Nie chodzi mi jaka partia została wymieniona tylko sam pogląd uważałem za błędny i wyraziłem swoje zdanie i tyle.