Zobacz wyniki ankiety: Wybory

Głosujących
266. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • PO

    152 57.14%
  • PiS (o.O)

    28 10.53%
  • LiD

    35 13.16%
  • PSL

    4 1.50%
  • UPR

    36 13.53%
  • LPR

    3 1.13%
  • SO

    1 0.38%
  • inne

    7 2.63%
Strona 13 z 84 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 839
  1. #121
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    Blacha

    Glosuj na UPR (lista LPR). Tym razem Twoj glos sie nie zmarnuje.

    Twoje pisanie ze zaglosujesz na PO pomimo zastrzezen do tego co robia...

    BEZ KOMENTARZA (na zlosc mamie odmroze sobie uszy).

  2. #122
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Akurat zgadzam się z Blachą, głosuje na partie która jako jedyna ma szansę wygrać z PiS. PO tez nie jest moja partią marzeń, ale obecnie w nich cała nadzieja.

  3. #123
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Widus, głosowanie na PO jest jedynym sposobem by znów nie wygrało PiS.

    Poza tym UPR też ostatnio straciło na moim zaufaniu.. a na dodatek kilka osób ze starej gwardii UPR siedzi teraz wysoko w PO.

  4. #124
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Sorry,miałem się już nie odzywać, ale nie daje rady...

    Nie rozumiem dlaczego Polacy mają taką skłonność do popadania w skrajności. Albo chcą państwa policyjno-dyktatorskiego (PiS), które pozoruje sprawiedliwość albo chcą państwa anarchi (UPR), partii która pod pozorem wszechdobylskiej wolności zamierza poprostu zwolnić się ze wszystkich obowiązków i zostawić wszystko w rękach obywateli - niech każdy robi co chce płaci podatki, składki zdrowotne itd. albo nie. Pije cysterne wódki na ulicy, gdy ma ochotę albo zarżnie świnię na środku rynku bo to jego świnia, ma prawo robić co chce.

    Nie rozumiem - dlaczego zmieniać jednego świra na drugiego ???


    IMO Polsce potrzebne jest przynajmniej kilka lat spokoju. Potrzebny jest rząd, który zamiast cały czas siedzieć na konferencjach ogłaszając swoje pseudosukcesy, zacznie w końcu robić swoje, a ministrowie będą siedzieć w swoich gabinetach, a nie w naszych telewizorach, gdy tylko jakikolwiek pomysł pojawi się w ich głowach.

    Poza tym LPR (w tym UPR) nawet jak osiągnie duży sukces czyli jakieś 8% to będzie miało ok. 30 posłów, z czego większość przypadnie giertychowej bandzie. UPR dostanie z 10-12 mandatów i co ta "ekipa" zmieni? Jakie ustawy przegłosuje? Oni będą mieli diety i kase z budżetu dla partii, a dla swoich wyborców nie zrobią nic.

    UPR może stać się jedynie łatą do sklejenia kolejnej mega koalicji PiSu. PiS zresztą jak wygra to zafunduje nam koalicję o jakiej strach myśleć A nawet jeśli to po wejściu w koalicję z PiS ślad po UPR zniknie na zawsze!

    IMO glosujący na UPR pomaga tylko Kaczorowi (który dalej będzie równał ten kraj do poziomu III świata, a może planuje poziom IV w końcu IVRP) i brakującemu ogniwu ewolucji czyli Giertychowi i jego górnolotnej ekipie.

    Teraz gra się toczy tylko pomiędzy 2 partiami, ale od wyniku tej gry zależy czy Polska będzie Naszym krajem czy podwórkiem dla dwóch niewyrośniętych oferm i kota. Dlatego tak ważne jest by żaden głos nie został zmarnowany.

    A jeśli myślicie, że gorzej być nie może to dopuście PiS do władzy, a zobaczycie jak cholernie się mylicie....

  5. #125
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    a ja jestem Ciekaw kto glosowal na Pis ?

    Czemu zwolennicy nie pochwalili sie tym ?

    Czyzby wstydzili sie ze glosuja na kaczki ?

  6. #126
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    sebkrol gratuluje inteligencji xD
    adamjoz, ali4321, cHaBeR, Deus19, domin, Komisarz, Masa, Nafciarz, paki, Ryki, VITORIO, wilku71, Zielony

  7. #127
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hehe dobra juz mam

    Myslalem ze to pokazuje tylko gdy sie wybierze w ankiecie by pokazywalo kto glosowal jak i wtedy to widac odrazu na ankiecie

    A pogratulowac raczej powinienes mi spotrzegawczosci a wslasciwie jej braku

  8. #128
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    115
    weeskacz: Faktycznie miałes siedziec już cicho...

    Prawde mówiąc to już nie mogę czytać twoich postów i analizować przytaczanych argumentów w tym temacie, bo naprawdę w żaden sposób nie trafiają do mnie.
    Wieszaj psy na PiSie dowoli, mi to lata, ale jak widzę tekst ze UPR chce zwolnić się ze wszystkich obowiązków zrzucając decyzję na obywatela i w podtekście rozumiem, że uważasz to za zły kierunek ... to jednak zaczynam widzieć konieczność profilaktycznego leczenia nadciśnienia, którego z cała pewnościa wkrótce dostanę.

    W żaden sposób nie mieści mi się w głowie, czemu ludzie uważają że Państwo wie najlepiej co jest dla obywatela potrzebne i konieczne.

    Ja pozostanę przy swoim przekonaniu, że chce decydować o swoim życiu m.in. o tym :
    - na co będę wydawał moje ciężko zapracowane pieniądze,
    - czego powinny uczyć się moje dzieci i w jakim duchu je wychowywać,
    - czy chcę brać dragi
    - czy się ubezpieczać
    a także w wielu wielu innych dziedzinach życia.

    i to by było na tyle.... w każdym razie życzę powodzenia.

  9. #129
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    nie zagłosuje na żadną partie,choć fakt faktem gdyby nie mariaż z LPR zaplopsowałbym na UPR.Jednak jak mam być szczery to nie wiem dlaczego ludzie chcą głosować na PO?Czy ktoś z was zwrócił uwage na drobny szczegol że ich działania sprowadzają się do ataków na rząd(po co samemu coś proponować skoro wystarczy tylko krzyczeć:veto,veto,veto!!!!).Tusk wycina wszystkich co jaśniejszych polityków,pozostawiając tylko tych bezplóciowych którzy tak naprawde chcą tylko forsy,a wszystko inne mają w dupie(Zresztą załóważcie że z 3 liderów ostal się tylko tusk)Nie wiem nawet tak naprawde czy Po to lewica,prawica czy centrum,wiem tylko że chcą zeby żyło się lepiej(nawiązując do reklamy pisu,można zadać pytanie,komu ma się żyć lepiej?)
    Rząd prawa i sprawiedliwości jaki byl taki byl,ale przynajmniej jako jedyni do tej pory zaczeli powoli rozpierdalać korporacje prawnicze(państwowy egzamin na aplikacje,to niebagatelny sukces!!!!),a co by tu nie mówić to chyba jedno z najpotężnieszych Lobby w polsce.Kalisz powiedzial kiedyś na pytanie dlaczego na aplikacje dostają się w większości dzieci prawników:"bo wyssały to z mlekiem matki"Mam nadzieje że po wyborach,wygranych przez Pis a nie PO,PO rozleci się jak bałwan na wiosne,a większość ich polityków weidzie do Pisu,i PIS stworzy samodzielny rząd.Nie ma się co martwić,az takiej większości by zmieniać konstytucje to oni mieć nie będą,ale przynajmniej po 4 latach będziemy wiedzieć co zrobili dobrego,co złego i czy uważamy że ich działania były słuszne czy nie.A tak mamy ciągle żądy koalicyjne,których sukcesy każdy z koalicjantów poczytuje za wlasne,zaś porażki przypisuje innym koalicjantą
    Do tej pory zawsze głosowałem na lewice,ale ich obecne oblicze z panem Olejniczakiem i Kwachem który powinien być już tylko bylym prezydentem(trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zeiść...) zupełnie mi nie odpowiada.Miller może i nie był najleprzym premierem,choć może bardziej trafnie byloby powiedzieć że otoczył się niewłasciwymi ludzmi,ale byl jasną postacią SLD,wyrazistą,więc to nie wpuszczenie go na liste wyborczą było ciosem poniżej pasa,zadanym przez gościa któremu tak naprawde on oddał wladze,a ktory okazuje się być zwykłą kukiłkową marionetką
    Reasumując nie zagłosuje na nikogo,ale z dwojga złego wole rząd Pisu niż PO

  10. #130
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez dawkar Zobacz posta
    ...
    (Zresztą załóważcie że z 3 liderów ostal się tylko tusk)
    żeszywisiće...
    (no offence, tylko mnie ten błąd rozbawił
    Nie wiem nawet tak naprawde czy Po to lewica,prawica czy centrum,wiem tylko że chcą zeby żyło się lepiej
    no sorry a PiS to co? Może prawica? A SO? A LPR? Chyba tylko UPR można powiedzieć że jest normalną prawicą, ale po tym zjednoczeniu z LPR to sorry...
    (nawiązując do reklamy pisu,można zadać pytanie,komu ma się żyć lepiej?)
    Hehe, tak się zastanawiałem na kogo i czy reklamy PiSu działają, widać że tak, brawo za PR dla PiS!
    Rząd prawa i sprawiedliwości jaki byl taki byl,ale przynajmniej jako jedyni do tej pory zaczeli powoli rozpierdalać korporacje prawnicze(państwowy egzamin na aplikacje,to niebagatelny sukces!!!!),a co by tu nie mówić to chyba jedno z najpotężnieszych Lobby w polsce.Kalisz powiedzial kiedyś na pytanie dlaczego na aplikacje dostają się w większości dzieci prawników:"bo wyssały to z mlekiem matki"
    tu do końca się nie znam, więc nie twierdzę że to nie ich sukces, ale słyszałem że nic im z tego nie wyszło i nic sięnie zmieniło, a nawet jeżeli to nie jest to dla mnie aż tak istotne, dla mnie istotne jest że zmarnowali 2 najlepsze lata jakie Polska miała, pokazali już że nie potrafią rządzić tylko się kłócić.
    Mam nadzieje że po wyborach,wygranych przez Pis a nie PO,PO rozleci się jak bałwan na wiosne,a większość ich polityków weidzie do Pisu,i PIS stworzy samodzielny rząd.Nie ma się co martwić,az takiej większości by zmieniać konstytucje to oni mieć nie będą,ale przynajmniej po 4 latach będziemy wiedzieć co zrobili dobrego,co złego i czy uważamy że ich działania były słuszne czy nie.
    Rozumiem, że po tych dwóch latach jeszcze nie widzisz, że się nie nadają do rządzenia?
    A tak mamy ciągle żądy koalicyjne,których sukcesy każdy z koalicjantów poczytuje za wlasne,zaś porażki przypisuje innym koalicjantą
    I to się obawiam niestety nie zmieni po tych wyborach A jakby PiS miało większość sami to co by oni robili? Nie mieli by kogo atakować, na gospodarce się nie znają więc to też nic, zanudzili by się chłopaki i chyba jakąś wojnę z kimś by musieli wywołać.
    ...
    Reasumując nie zagłosuje na nikogo,ale z dwojga złego wole rząd Pisu niż PO
    A skąd wiesz jaki byłby rząd PO? PiS już pokazało że nie potrafi rządzić, chyba czas na zmianę, chyba że kolejne lata chcemy marnować...