Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 56
  1. #21
    gram od miesiaca na absolucie i myslalem ze juz nie ma tej akcji a tymczasem dzisdiaj na stolik usiadl jakis nowy gracz... i na fulringo mial statsy 85-vol pul 10 -reis pre flop byl do przodu 4 bi na nl 50 i jak obserwowalem jego gre to jak ktos pokazywal dobra reke np tripse czy seta to koles nie reisowal na flopie a jak kolesie mieli rece do zrzutu to reisowal
    zrzucilem damy na flopie z A 10 5 jeden short go sprawdzil z 54 a on pokazal 52 :O
    niemniej jednak dzieki niemu troche wygralem bo inni gracze zaczynaja grac bardziej loose na niego i dzieki temu ja zarabiam

  2. #22
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Ciekawy reportaz o tej aferze ale dobijajaca jest koncowka ze w sumie to nikt nie wie czy nas nie ruchaja do dzis w ten sposub tylko bardziej inteligentnie! Najgorsze jest to ze jednym z oszustow byl gosc ktory wygral WSOP i nic mu nie moga zrobic a oszukal ludzi na 20mln$

    Pokertube.com ? A Video Community for Pokerplayers

  3. #23
    E nie ! Moj post : fulltilt is rigged zostal usuniety, bo mialem przewiedzenia.
    Wplacilem dzisiaj 500PLN na unibet, chcialem pograc troche 1v1 zeby obadac co i jak.
    Po rozdaniach trips vs strit, full vs full, kolor vs set w 1v1,Wszystko po flopie, po 20 minutach wyplacilem kase, bo doszedlem do wniosku ze takich akcji nie zdzierze.
    No ale oczywiscie poker na necie nie jest rigged bo po co.
    Takie colddecki siadaja ze dramat. Zaczynam watpic w poker na necie.

    Wiadomo, jestem na downsingu ktory zapewne sie kiedys skaczy, tak jak downsing gosci, ktorzy grali na poker stars, majac po 30K przegrywali caly bankroll z moronami na bad beatch.

    Proponuje poczytac, zanim zaczniecie znow bluzgac:
    Pokerstars is rigged- Online Poker Rooms

    to chyba jakas choroba, dziesiatku ludzi majac przewidzenia tak jak ja.....

    Czy ktos nas uratuje od zwidow?? Czy jest jakas szczepionka ???

    Help

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez cARALooH Zobacz posta
    Wplacilem dzisiaj 500PLN na unibet, chcialem pograc troche 1v1 zeby obadac co i jak.
    Po rozdaniach trips vs strit, full vs full, kolor vs set w 1v1,Wszystko po flopie, po 20 minutach wyplacilem kase, bo doszedlem do wniosku ze takich akcji nie zdzierze.
    Ty masz chlopie cos z glowa chyba.
    Gralem pare miesiecy na unibecie i soft byl jak najbardziej normalny jesli chodzi o losowosc wiec nie wiem o co ci chodzi.

  5. #25
    Cytat Zamieszczone przez cARALooH Zobacz posta

    Czy ktos nas uratuje od zwidow?? Czy jest jakas szczepionka ???

    Help
    Ja znam szczepionke,

    Panel Sterowania - Programy - Odinstaluj program -

    a) Unibet
    b) FullTilt
    c) Pokerstars.
    d) i tym podobne ...

    Jezeli wciąż będą Cie oszukiwać to wówczas stanę po twojej stronie,
    będzie znaczyło, że masz rację

  6. #26
    Kurak , jaki masz bankroll ?

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    5,59$

  8. #28
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez cARALooH Zobacz posta
    to chyba jakas choroba, dziesiatku ludzi majac przewidzenia tak jak ja.....
    no nie ciekawie to u Ciebie wyglada


    Cytat Zamieszczone przez cARALooH Zobacz posta
    Czy ktos nas uratuje od zwidow??
    nie
    Cytat Zamieszczone przez cARALooH Zobacz posta
    Czy jest jakas szczepionka ???
    nie ma

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Cytat Zamieszczone przez cARALooH Zobacz posta
    Kurak , jaki masz bankroll ?
    LOL

  10. #30
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    ja wlasnie gram na unibecie od paru dni i kurde, mam wrazenie ze te karty naprawde sa losowe

    co prawda wlasnie na 1 stole wygralem 99 vs QJ majac seta
    a na drugim przegralem z AK vs A2s z A na flopie i z flash drawem dla goscia
    to nie placze pewnie dlatego ze wygralem 10 dolarow a przegralem 3 tak bym juz pisal ze site jest rigged

    Caralooh nie uwazasz ze cos jest nie tak, skoro idziesz na nowy serwis i dalej masz zwidy? Moze nie masz genow do gry w karty?

    ps. wlasnie przegralem 99 vs A4s....gosc trafil runner runner flush... co prawda mial 4 outsy zeby trafic straight'a.... albo 3 outsy zeby trafic asa... no coz... reload i jedziemy ;]