Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: QQ

  1. #1
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Gralem pare turniejow w zyciu, stad niewielka wiedza na temat strategii ich rozgrywania. Do rzeczy.
    Z okolo 270 graczy zostalo niecale 90 (wpisowe 33$, nagradzanych 30, jak to w turniejach celuje w wyzsze pozycje, a nie licze tylko na doturlanie sie do czolowej trzydziestki), mam ponad 10k w chipsach, sredni stack 9000 chipsow. Na SB dostaje QQ, stol 10 osob, koles z early-middle pozycja raise na 2000 (blindy 200/400), reszta fold. Co robic??
    Dalem all-in i przegralem z AA. Standard czy przesadzilem z ta para?

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Jeśli zdecydowałeś się na gre to IMO decyzja o AI słuszna. Miniraise nie ma tu sensu, limp tymbardziej - czy po flopie bez Q+ odpuścił byś? Natomiast w oparciu o to co wiem o tamtym gościu można by pokusić się o fold. Raczej w turniejach o takim wpisowym ludzie nie ładują się na EP z byle czym. Ale sam już odpadałem zawierzając 2 paniom, więc wiem, że ciężko je zrzucić


    EDIT: A jaki miał stack ten gość bo jeśli był deep to mógł mieć szeroki zakres. Zakładam, że miał bliski twojego, bo short by dał AI.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 14-09-2007 o 19:38

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Ja to gram tak (zakladajac, ze nie znam goscia):

    Daje call w jakis 50% przypadkow (nie raisuje, bo ten jego bet preflop solidny, 6,5bb, nie ma czego raisowac, jakby zagral za 1200, to bym zagral do 3k, przy jego reraise idzie moj all in), w 50% all in preflop, zaleznie od nastroju. Jesli spada A na flopie i gosc gra con beta to odpuszczam, jesli nie ma A i gra con beta to wrzucam all in, jesli nie ma A i daje check, to darze do wrzucenia calej kasy na flopie, ale nie gram tu all ina, tylko jakies 3k, i reszta na turnie.

    Oczywiscie jesli mialbys AA albo KK to easy raise preflop, z QQ jeszcze mozesz uciec, szczegolnie, ze masz jeszcze te 25bb, a jesli nawet stracisz 2k to masz w miare normalna gre.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Raczej w turniejach o takim wpisowym ludzie nie ładują się na EP z byle czym.
    Oj tu sie nie zgodze To 2k rownie dobrze moze byc 77 albo 99, a zagral za tyle, bo boi nie chce, zeby nikt go callnal Nie takie rzeczy chodza.

  5. #5
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Kolno
    Posty
    130
    Cytat Zamieszczone przez LukeLasko1 Zobacz posta
    Ja to gram tak (zakladajac, ze nie znam goscia): Jesli spada A na flopie i gosc gra con beta to odpuszczam, jesli nie ma A i gra con beta to wrzucam all in, jesli nie ma A i daje check, to darze do wrzucenia calej kasy na flopie, ale nie gram tu all ina, tylko jakies 3k, i reszta na turnie.
    Tak za przeproszeniem to skąd wiesz że nie ma tego asa?Ta odpowiedź mnie tak wprawiła w dobry nastrój że aż spadłem z krzesła

    Do autora: Dobrze zagrałeś nie ma co się smucić.Nie z takimi kartami ludzie przegrywali.

    Pozdrawiam.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Trudno sie czyta ze zrozumieniem? Pisze o flopie, nie o gostku.