Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Hero na butonie widzi:

    UTG call 0,5
    UTG+1 call0,5
    CO(75$) raise 3$
    Hero(68$) call
    sb fold
    bb call
    UTG call
    UTG+1 fold

    FLop:
    (pot13$)
    bb check
    UTG check
    CO bet 5$
    Hero call 5$
    bb fold
    UTG fold
    Turn:

    CO check
    Hero bet 20$
    CO raise all in
    Hero?
    CO raisował 5karte z rzędu, o pot na pre flopie,a gra na stole od może 10kolejek,jak miał pozycje a byly checki to bet pot na flopie,jak nie mial pozycji to właśnie bet w okolicach połowy,1/3 pota,do tej pory nikt nie podjol walki po cb więc nie mam pojęcia co on może mieć, musze dolożyć 40$ do puli 143$,czy fold wchodzi tu w rachube?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    ja nie grywam zbyt często w Omahę, ale ostatnio cześciej...

    no więc tak z tego co piszesz nie za dużo o nim wiesz, ale wiesz, że to mocny agresor... bo nie sądze by zawsze go board trafiał

    Ciebie za to trafił bardzo dobrze masz top Two pairs masz draw do nut flusha masz draw do nut straight... cóż czyżby trafił go ten turn i ma 33 na ręku ?? a może trafił dwie parki albo jakiś draw... ja bym tutaj wszedł

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Easy call przy takich oddsach.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Moim zdaniem call, a może nawet raise na flopie.

    Najlepszą ręką jaką może dysponować to AA5s7s, ale nawet wtedy masz 27% szans po flopie i 18% na turnie. To bardzo dużo biorąc pod uwagę ile outów Ci ucina (ma seta, 2 piki dają mu pokera, + outy do fula).

    Jeżeli nie draw do pokera, a tylko to strita to na flopie masz 38% a na turnie 27% - co mniej więcej wychodzi 40/143 .

    Jeżeli gośc ma seta, to Twoje szanse na wygraną to ok. 30-37% na flopie, nie mniej jednak ja bym go albo sprawdzał do konca albo raisowal na flopie - a dokładnie rzecz biorąc dysponując deep stackiem dawałbym call do końca, mając buy-in - raise (all-in) flop, turn.

    pozdro
    Ostatnio edytowane przez ownerek ; 18-09-2007 o 00:30

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    i dont see how i really can fold in this situation - cytujac wielkiego daniela n

  6. #6
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Ja tez nie widze mozliwosci spasowania tutaj... Prawde mowiac boisz sie TYLKO AA... Bo jak ma te 33 czy 66 to dodatkowo kazy A i 8 daje Ci lepszego fulla... wiec easy call...

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    oczywiście zrobilem blyskawiczny push na turnie,coż gość czarowal czarowal i AA dostal w najwlaściwszym momęcie,river nic nie zmienia i buy in w plecy