Strona 18 z 19 PierwszyPierwszy ... 816171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 188
  1. #171
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    Nasze hasło przewodniy na dzisiejszy turniej to: "nasze żetony są Waszymi zetonami koledzy" .... chyba, że ten łobuz znów quadsy 2222 dostanie.

  2. #172
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja tam swoich oddawał nie będę, chyba że mi siła zabiorą A Twoje chętnie przejmę

  3. #173
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    toc chyba trudniej dziecku lizaka zabrac niz zetony temu Aartinu

  4. #174
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    111
    nie dam rady zagrac w piatek, prosze o skreslenie z listy

  5. #175
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    wwa
    Posty
    50
    Jeżeli jeszcze można zapisać sie na listę rezerwową to bardzo bym prosił. Mój nick Szakal

  6. #176
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Wszyscy mieszkańcy lewobrzeżnej Warszawy (w tym ja) niech mają na uwadze, żeby wcześniej udać się na turniej, bo w tym samym czasie wszyscy prawobrzeżni wracają z pracy w centrum do domu - będzie niezły pierdzielnik na drogach.

  7. #177
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    349
    A do teo piątek - będzie masakra

  8. #178
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Do tych korków dołoży wam się jeszcze masa kretynistyczna. To taki londyński wynalazek, gdzie 2000 głąbów wyjeżdża rowerami na ulice w momencie kiedy są największe korki, a że w Wawie dzieje się to w piątki więc dziś na pewno też wyjadą.

  9. #179
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    28
    poprosze zapisać mnie na piatek egon19

  10. #180
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez sonix112 Zobacz posta
    Do tych korków dołoży wam się jeszcze masa kretynistyczna. To taki londyński wynalazek, gdzie 2000 głąbów wyjeżdża rowerami na ulice w momencie kiedy są największe korki, a że w Wawie dzieje się to w piątki więc dziś na pewno też wyjadą.
    Tylko w ostatnie piątki miesiąca. Mimo, iż jest mi to kompletnie obojętna impreza, trzeba napisać, że robią to po to, żeby pokazać, że ze ścieżkami rowerowymi u nas krucho. A korki pewnie faktycznie będą (za to uwielbiam warszawę , choć w porównaniu z londynem czy nowym jorkiem to u nas jest naprawdę luzik), ale wprawieni kierowcy wiedzą, których miejsc unikać i co gdzie ominąć

    pozdr
    warsaw