Strona 2 z 24 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 232
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    106
    Pojawie się w poniedziałek i przyprowadze dwie zupelnie nowe osoby ... i jeszcze mam pytanie grala wogole kiedys jakas dziewczyna w naszej lidze ? Jesli nie to mozliwe ze w poniedzialek bedzie pierwsza


    Pozdrawiam

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    167
    Grala juz Kobieta w naszym turnieju nie raz...

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    106
    Ok

    ...do poniedzialku

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    24
    No wlasnie jak tez tak czulem danielu77. No moze bez tak glebokich przemyslen .
    Ale tu chyba slabo Cie rozumiem:
    Cytat Zamieszczone przez daniel77 Zobacz posta
    zmiany musza byc ale dotyczy to gadania przy stole gapiostwa zajmowania sie wszystkim oprocz gry takie zmiany sa konieczne.
    Co ty chcesz wprowadzic zakaz rozmawiania przy stole ???? Gapiostwo karac smiercia ???? No i co to jest to wszystko oprocz gry ????

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    Tomas nie odzuwaj sie do mnie slowem przy stole bo gilotyna od poniedzialku nastepuje calkowity zakaz konwersacji zarowno na turniejach jak i na piatkowych cash games l0l

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    110
    jak ja przyprowadze mojego starego, bedzie no mercy

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    176
    Drogi Danielu nie śmiał bym cię zmuszać do grania w Omacha.Nie wiem nawet na czym polega ta gra.Czy to nie jest przypadkiem amerykańska odmiana "mogę-nie mogę"?

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    Krzysiu nie wiem mowiac szczerze co to za odmiana ktora wymieniles ale uwazam ze przydaloby sie poddac pod glosowanie opcje granie turniejow omaha w naszej lidze gdyz wydaje mi sie ze mogloby to zmniejszyc frekwencje czego napewno bysmy nie chcieli mi omaha absolutnie nie przeszkadza ale dajmy szanse wszystkim

  9. #19
    panowie bez przesady nie chodzi o to zeby przy stole byla grobowa cisza i ci co z tego sie nabijaja np. GRUDA dobrze wie o co chodzi a chodzi o to zeby 15 razy nie przypominac ze ktos jest na malym blindzie albo 50 razy przypominac ze jego kolej w licytacji o to chodzi. OMAHA przyznaje sie ambient tu mnie masz rozumiem ze z powodu tej tragicznej pomylki moje argumenty legly w gruzach

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    176
    Tylko dwie osoby są przeciwne.Reszta generalnie albo jest za albo im to wisi.Stąd nie widzę powodu żeby robić jakieś głosowania.