Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Dostałem ciekawą wiązankę na gg, ciekawe czy wszyscy pokerzyści mają podobne zdanie:

    "Zasady zobowiazuja
    Dla Przypomnienia... :
    1. Nie bede premierem, gdy mój brat bedzie
    prezydentem
    2. Nie bedzie koalicji z Samoobrona
    3. Ciesze sie, ze bede na pierwszej linii walki z
    Samoobrona.
    4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu
    Samoobronie drogi do wladzy w Polsce uczestniczyc
    nie bedziemy
    5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko
    komu tocza sie sprawy sadowe. To jest sprzeczne z
    idealami PIS
    6. V-ce minister sprawiedliwosci nie scigal i nie osadzal w
    wiezieniu dzialaczy opozycji w latach 70
    7. Wybudujemy trzy miliony mieszkan.
    8. Wprowadzimy szybko nizsze podatki.
    9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
    10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasluga.
    11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.
    12. Marcinkiewicz, to premier na cala kadencje.
    13. Pomozemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).
    14. Zredukujemy administracje panstwowa
    15. W rzadzie nie bedzie bylych czlonków PZPR.
    Dla mnie, raz dane slowo, jest swiete... (Jaroslaw
    Kaczynski 10 VII 2006)
    Wyslijcie tego maila gdzie sie da! Jesli kilkanascie
    milionów ludzi go przeczyta to moze wygramy i paranoja
    zniknie z tego kraju"


    Ośmieliłem się zaoponować i oto jaką dostałem odpowiedż:

    "looooooooooooooooooooool "monstrualna bzdura" "uklad" "w kregu podejrzen"... taaaaaak, gratulacje"

    Jak dla mnie to szczyt zacietrzewienia i braku poszanowania odmiennego zdania. Nie twierdze, że Kaczory to moi idole ale od razu nie paliłbym ich na stosie.

    Co o tym myślicie?

    Pozdrawiam,
    Wiktor

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Spalmy ich na stosie!

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez VITORIO Zobacz posta
    Jak dla mnie to szczyt zacietrzewienia i braku poszanowania odmiennego zdania. Nie twierdze, że Kaczory to moi idole ale od razu nie paliłbym ich na stosie.

    Co o tym myślicie?

    Ja tak samo szanuje zdanie kaczorów, co oni moje.


    Cytat Zamieszczone przez Dave Zobacz posta
    Spalmy ich na stosie!

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez VITORIO Zobacz posta
    ...
    Ośmieliłem się zaoponować i oto jaką dostałem odpowiedż:
    Można wiedzieć, który punkt zakwestionowałeś?

    PS.
    Kto przynosi podpałkę?

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    a ja wiem powiem jedno możecie mnie zgnoić wyśmiać itd... whatever

    teraz się gnoi i chce palić pis, bo to jest trendi i tak trzeba

    dwa lata temu to samo było z lewicą

    za 2/3/4 lata (w zależności jak długo potrwają kolejne rządy) będzie chęć palenia tuska rokity czy tam kto będzie rządził i tyle...

    zmieniają się tylko obietnice, a brak ich realizacji pozostaje taki sam

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Cytat Zamieszczone przez andzic Zobacz posta
    Można wiedzieć, który punkt zakwestionowałeś?
    Konkretnie żaden, napisałem tylko, że ta wyliczanka jest bzdurna, po pierwsze dla tego, że nie ma tam żadnych "zasad", ale jeśli bardzo chcesz to np:

    1.to nie zasada tylko wypowiedź na potrzeby kampanii prezydenckiej, a że mijał sie z prawdą.. wiedział to chyba każdy kto śledzi scene polityczną
    2,3,4,5.To prawda ale trzeba zauważyć, że obecnie PO jest z tymi partiami w faktycznej koalicji parlamentarnej a im jakoś obłudy nie wytyka.
    Dodatkowo zasługą PISu jest to, że skanalizował te partie i praktycznie wyeliminował ze sceny politycznej, natomiast obecne działania PO na spółkę z RomkiemG raczej odwracają ten proces
    6.Że niby Kryże ścigał i tępił opozycjonistów za PRL? Bzdura
    7.to fakt, kiełbasa wyborcza ale czy jedna z zasad?
    8.nie było,że szybko, pewnie chcieli to zrobić w roku wyborczym hehe
    9.Wręcz przeciwnie, nic takiego nie zapowiadali
    10,11.Być może, nie wiem
    12.Nic takiego nikt nie mówil, było tylko, że jest poważnym kandydatem a nie figurantem - czy to prawda? Mozna sie spierac ale to już inny temat
    13.Tzn. co? Unia chce zwrotu bo ją Kaczyńscy napuścili??
    14.Przyznaję absolutną rację, program "Tanie państwo" został na papierze
    15.Rozumiem, że jakieś pojedyńcze komuszki z rekomendacji koalicjantów + Kaczmarek nie przeszkadzają autorowi tej listy bo lewakiem jak sądzę ;p

    Usatysfakcjonowany Andzic?
    Pozdrawiam

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez SponToN Zobacz posta
    teraz się gnoi i chce palić pis, bo to jest trendi i tak trzeba
    .............
    za 2/3/4 lata (w zależności jak długo potrwają kolejne rządy) będzie chęć palenia tuska rokity czy tam kto będzie rządził i tyle...

    zmieniają się tylko obietnice, a brak ich realizacji pozostaje taki sam
    Jeśli chodzi Ci o tych co głosują za obietnicami i liczą, że rzad im zrobi dobrze to zapewne masz racje. Ale to dotyczy chorągiewek, które nie mają żadnych poglądów i w istocie jest im wszystko jedno czy głosują na X czy Y - byle tylko władza zrobiła coś dla nich. Ten "socjalny" elektorat PISu w większości zapewne głosował poprzednio na SLD.


    Ja tam swoje poglądy mam i niczego od rządu nie chce, poza tym, żeby robił swoje. Poprawka, żeby robił to co do niego należy bo "swoje" to oni robią teraz. No i żeby dał mi spokojnie żyć, a nie utrudniał wszystko i wszędzie przez swoje buble prawne zwane przepisami i stado bezmyślnych urzędników, którzy po roku szkolenia potrafią co najwyżej zalać Neske i wcinąć power ON na obudowie komputera(pod warunkiem, że obudowa jest taka sama jaka była na kursie).

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez VITORIO Zobacz posta
    Konkretnie żaden, napisałem tylko, że ta wyliczanka jest bzdurna, po pierwsze dla tego, że nie ma tam żadnych "zasad", ale jeśli bardzo chcesz to np:
    1.to nie zasada tylko wypowiedź na potrzeby kampanii prezydenckiej, a że mijał sie z prawdą.. wiedział to chyba każdy kto śledzi scene polityczną
    Że co? To jak Ty rozumiesz hasło "Zasady zobowiązują"? Można kłamać, oszukiwać, niedotrzymywać obietnic itp i potem powiedzieć, że przecież trzymamy sie zasad bo nigdzie nie powiedzieliśmy jakie mamy zasady? ROTFL.
    2,3,4,5.To prawda ale trzeba zauważyć, że obecnie PO jest z tymi partiami w faktycznej koalicji parlamentarnej a im jakoś obłudy nie wytyka.
    ? Bzdura. To, że się jest w opozycji razem z innymi partiami i się krytykuje rząd nie oznacza, że jest sie z nimi w koalicji.
    Dodatkowo zasługą PISu jest to, że skanalizował te partie i praktycznie wyeliminował ze sceny politycznej, natomiast obecne działania PO na spółkę z RomkiemG raczej odwracają ten proces
    Ok, może i zmarginalizowanie tych partii jest efektem ubocznym tej chorej koalicji, ale i tak nie zmaże to winy PiSu, że dopusciła ich do władzy. Jakby ktoś mi dwa lub więcej lat temu powiedział, że będzie nami rządził uzależniony od solarium rolnik z wyrokami to bym chyba ze śmiechu padł.
    6.Że niby Kryże ścigał i tępił opozycjonistów za PRL? Bzdura
    Nie wiem, nie było mnie wtedy, więc tu się nie wypowiadam.
    7.to fakt, kiełbasa wyborcza ale czy jedna z zasad?
    No to co jest ZASADĄ???
    8.nie było,że szybko, pewnie chcieli to zrobić w roku wyborczym hehe
    Było że szybko, na początku chcieli już od 2006, potem 2007, potem 2009...
    Jednak duży plus dla PiS za obniżenie składki rentowej.
    9.Wręcz przeciwnie, nic takiego nie zapowiadali
    Z tego co pamiętam to jednak obiecywali szybkie wyjście z Iraku, na pewno mocno krytykowali poprzedni rząd za to.
    10,11.Być może, nie wiem
    12.Nic takiego nikt nie mówil, było tylko, że jest poważnym kandydatem a nie figurantem - czy to prawda? Mozna sie spierac ale to już inny temat
    Padło z ust Kaczyńskiego takie twierdzenie!
    13.Tzn. co? Unia chce zwrotu bo ją Kaczyńscy napuścili??
    Tu się nie orientuję.
    14.Przyznaję absolutną rację, program "Tanie państwo" został na papierze
    15.Rozumiem, że jakieś pojedyńcze komuszki z rekomendacji koalicjantów + Kaczmarek nie przeszkadzają autorowi tej listy bo lewakiem jak sądzę ;p
    Zasadnicza różnica jest taka, że PiS się szczyci odnową moralną i wogóle wszystkim co szlachetne i wspaniałe, a jest tak samo zgniła jak inne partie i próbuje wciskań ewidentne kłamstwa powtarzając je wielokrotnie.

    Usatysfakcjonowany Andzic?
    Pozdrawiam
    Nie do końca Nie twierdzę, że jakaś inna partia jest wspaniała i jak ktoś inny dojdzie do władzy to będzie od razu super, ale to co PiS zrobiło z państwa woła o pomstę. Jedyną rzeczą za jaką się wzięli to 'walka z układem', tyle że mam wrażenie, że jest to tylko dobre hasło na którym się fajnie zbiera elektorat, który został skrzywdzony poprzednimi systemami. Sama ta walka jest jak najbardziej chwalebna, ale już środki jakimi to robią i co z niej faktycznie wynika są moim zdaniem mocno dyskusyjne. Wolałbym żeby zajęli się przyszłością, w której w końcu będziemy żyć, a nie przeszłością, która minęła.
    Sorki za przydługawy mail, ale jak widzę i słyszę Kaczyńskich (i innych zarówno z PiSu, jak i z Samoobrony, LPR, LiD, PO) to mi się ciśnienie podnosi i trzeba odreagować.

    I jeszcze niech ktoś mi wytłumaczy, dlaczego skoro liberalność jest taka POTWORNA to czemu kilka milionów Polaków wyjechało do przebrzydłych liberalnych krajów jak Anglia, Irlandia, USA??

    PS.
    Może by tak wszystko w cholere rzucić i w Bieszczady pojechać?

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Nie chce wyjść na jakiegoś antyliberała, generalnie to poglądy mam zbliżone do PO, natomiast sądze, że Kaczyńscy są chyba najuczciwsi w tym naszym chlewiku, może nie wszystko im wychodzi tak jak chcieliby ich wyborcy ale mimo wszystko da się odczuć, że kieruje nimi jakieś poczucie misji i pewnie dla tego ich szanuję.

    Pozdrawiam,
    Wiktor

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    244
    Zgadzam się że Kaczyńskimi kieruje poczucie misji. Tylko że tą misją jest rozbicie mitycznego "układu" za wszelką cenę. A to już jest coś czego ja się obawiam. Zresztą ostatnie wydarzenia doskonale to pokazują. Żeby było jasne ja nie twierdzę, że nie istnieją różnego rodzaju powiązania polityków i biznesu ale na pewno nie one są powodem wszelkiego zła w Polsce i na pewno nie powinno być tak, że praktycznie cała działalność partii rządzącej i rządu skierowana jest na rozbijanie czegoś co nawet nie jest do końca zdefiniowane.
    To jest podstawowy problem Kaczyńskich. Chęć rozbicia układu za wszelką cenę tak bardoz rzuca im się na oczy, że:
    - robią koalicję z Lepperem (Giertych to inna sprawa polityk skrajny jednym się podoba innym nie ale koalicja z nim nie jest niczym złym) - od razu zaznaczam ja jestem wielkim przeciwnikiem Romana G. - uważam go tylko za zwykłego polityka w odróżnieniu do chama i przestępcy Leppera
    - pozwalają na coraz więcej Rydzykowi co jest w 100% szkodliwe dla Polski
    - sami dają stanowiska ludziom o niejasnej przeszłości (Kryże, Netzel)
    Więc jednak ja byłbym za spaleniem Kaczyńskich na stosie