Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: PL50 6max KJTT

  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Hero na bb widzi

    UTG(50$) call 0,5$(pierwsza partia na stole)
    buton(120$)raise 2$
    sb call
    Hero(130$) call
    UTG call
    FLOP
    (pot 8$)
    sb check
    Hero bet 8$
    UTG call
    buton call
    TURN
    (24$)
    Hero?
    Mam niezłą ręke ale niemam pozycji a z kolorem na K w omaszke jest troche jak z przewidywaniem wyniku reprezentacji polskiDwóch graczy dało call na strightowym stole,gdzie ja miałem najwyższego seta,bet pot i crying call na reraise czy check /call? i call bez względu na river(no może z wyjątkiem 2Q)

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    tzn ja mysle ze check nasza reke nie moze juz sie zjebac co najwyzej mozemy tylko ja ulepszyc do fulla no powiedzmy ze jedyna malo porzzadana karata byla by dama

    Mysle tak goscie moga miec albo seta/2 parki albo miel ktorys z nich draw do koloru

    Jesli ma kolor na asie no coz masz jednego outa do str8 flusha i z 7-10 outow do fulla

    ale mysle ze jak teraz dasz bet pot to sety spasuja/ strity tez
    jakis slaby kolor mysle ze tez sie moze poddac a kolor na asie da nam raise pot ;D

    A gdy damy tylko check mozliwe ze nizszy kolor zabetuje mozliwe ze zrobi nie za duzy raise ze moze jeszcze jakis set sie dolozy

    Moze jakis kamikaze podejmie probe blufuu

    A jest mozliwe rowniez ze koles z kolorem na asie tez nie walnie bet pota

    wiec mysle ze check ma wiecej zalet

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    widze że rozdrobnienie strategi i taktyki zabiło rozważania na temat omany

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    To fakt, Omahowa część forum podupada. Szkoda...

    Generalnie zgadzam się z Sebkrolem, linia check-call wydaje się najlepsza, jeśli po Twoim check poleci PSB od kolesia w środku i button spasuje to grasz crying call i jest duża szansa na jego nut flush, jeśli koleś z UTG zaczeka, to buttona sprawdzasz i przy blanku na riverze grasz ponownie check-call choćby nie wiem co i najwyżej się wypłacasz nutsom, ale imo często jesteś lepszy.

    Jeśli jednak koleś z UTG zaatakuje a button spasuje, wtedy jest duża szansa że jednak ma to nuts - przy blanku na riverze grałbym lead bet za 1/4-1/3 puli, i fold po ewentualnym raise. Generalnie check/call jest najlepsze z powodów wskazanych przez Sebkrolla

    pzdr

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    heh,tak też zagrałem z tym że UTG zrobil bet pot buton dołożyl ja zrobilkem reraise UTG call buton fold
    UTG zostało tylko 10$ więc nie miałem na co ewentualnie liczyć a ten call butona mi sie nie spodobał z uwagi na tą Q,napisal że mial QQ w co akuratnie wierze(QQKJ czy coś w tym stylu),natomiast UTG miał oczywiście Axs,a river sie nie sparował,z tym że rownie dobrze to buton mógl mieć Ax,a wtedy bym się wrąbał na 2,5bi