Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 71
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    12
    Witam,
    To jest mój pierwszy post na tym forum, wiec jeśli coś spaskudzę to idę na sit out .

    Mam kilka dobrych wieści dla fanów pokera (na tę chwile Warszawka) a reszta rodzi się w bólach.

    Co powiecie na nowe turnieje regularne i dostępne dla wszystkich. Od kilku miesięcy pracowałem nad stworzeniem nowej ligi, a mam trochę doświadczenia bo w ostatniej zbudowanej przeze mnie lidze po dwóch latach gra ponad 20 000 ludzi na żywo przy stołach co tydzień. Trochę się chwalę ale jakoś muszę się wkupić na dobry początek. Jeśli ktoś chce sprawdzić to proszę o kontakt na priv. I podam wszystkie namiary kto i gdzie gra.
    Do rzeczy, Texas Holdem, No limits, Feezeout Liga Poker Masters rozpocznie się w drugiej połowie Stycznia 2008, ale już w Listopadzie i Grudniu robimy rozgrzewkę czyli kilka nieregularnych turniejów w warszawskich barach i klubach.
    Na tę chwilę potwierdzone terminy to:
    Jimmy Bradleys Pub – 16 i 29 Listopad godz. Od 18.30 regio i 19.30 turniej
    BALSAM 28/11, 2/12 i 12/12 godziny zawsze te same.
    Inne terminy pokażą się na nowej stronie (oczywiście jak tylko informatycy się zbiorą do kupy i będę mógł wystartować www. Za kilka dni. Oddam w dobre ręce redakcję strony.

    Mam poważnego sponsora z branży, który włączy się pełną parą pewnie jeszcze w tym roku, tylko kilka drobiazgów w kontrakcie i będzie pięknie i kolorowo.

    Ligę w 2008 rozpoczynamy w 8 – 10 klubach z częstotliwością tygodniową początkowo w Warszawie i docelowo w innych większych miastach.

    I to małe ogłoszonko, szukam ludzi z doświadczeniem w pokerze i oczywiście pokojowym usposobieniem, którzy chcą dołączyć do grupy zwanej „Dyrektor Turnieju” oczywiście jak każde zajęcie tak i to poza przyjemnością regularnego przebywania w gronie ciekawych ludzi jest też część satysfakcji namacalnej $$. Od Stycznia będziemy powoli uruchamiać inne miasta. Zapraszam do rozmów wszystkie nie zrzeszone turnieje. Ponownie zainteresowanych zapraszam na priv.

    Z informacji technicznych to wejściówka 100 pln, gramy w dobrych klubach i pubach.
    Podział puli 50/30/20 po odliczeniu kosztów organizacyjnych.
    Na kilka pierwszych dysponuję tylko pięcioma stołami ( czekam na dostawę).

    To tyle na tę chwile 

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Jeżeli sponsor włączy się naprawde pełną parą to może coś ciekawego z tego wyjdzie, powodzenia w przedsięwzięciu

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Hmmm... Brzmi trochę nieprawdopodobnie, ale życzę powodzenia! Osobiście od razu proponuję zmienić podział nagród, bo ten zaproponowany to jest fajny, ale na max 10 osób...

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    12
    Dzieki, sporo pracy i trochę doświadczenia to dobra formuła

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    gl

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    12
    Dostałem sporo pytań na priv o dużej lidze więc dla zainteresowanych, Australian Masters Poker jak nazwa wskazuje powstała właśnie tam, dla ciekawskich wejdźcie na www.australianmasterspoker.com.au

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Wow super Od stycznia chetnie wezme udzial w cyklu tylko wpisowe moglo by byc powiedzmy 200zl bo komus z poza Warszawy srednio bedzie sie oplacac przyjezdzac, biorac pod uwage koszty dojazdu, noclegu itp.

    Powodzenia w realizacji!!

  8. #8
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    205
    Brzmi ciekawie... gl

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    12
    Jesli masz grupke w Olsztynie to i tam chcemy dotrzeć, może nie w styczniu

  10. #10
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ozzi, nie mógłbyś po prostu napisać coś więcej? Jak to ma wyglądać? Kto ma być sponsorem? Gdzie mają być rozgrywane turnieje? Jeśli chcesz zdobyć rynek warszawski to musisz naprawdę nad tym popracować, bo tutaj jest gdzie i w co grać... Pewnie w innych miastach w Polsce będzie łatwiej, bo tam kasyn typu Hilton nie ma i każda nowa inicjatywa jest mile widziana, ale ponoć początek ma być w Wawie, więc nasza opinia będzie dla innych dość znacząca...