Strona 2 z 51 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 510
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    600
    No i mamy inauguracje za soba - i to nie byle jaka , bo od razu na poczatek padl rekord frekwencji - 31 osob!!! to na nasz cudowny Hattrick prawie za duzo ... Nastepnym razem beda 4 stoliki , wiec na pewno bedzie troszke luzniej ... W sumie mnie sie gralo super , ale szczescie moje kulalo (albo innych hulalo ) ... Ale mowi sie trudno ... Pierwszym zwyciezca Goorka - chwala mu i gloria za to ... Miejmy nadzieje , ze kolejne rekordy to tylko kwestia czasu ... Ale oto wyniki :

    1.GOORKA 62
    2.JACEK 54
    3.GUMIS_ 44
    4.BAARTI 38
    5.SEBA 33
    ----------
    6.KUBA 29
    7.BARTEK 25
    8.ZORRO34 24
    9.TEKI 23
    10.HETMAN 22
    11.MARSELLUS_W 21
    12.SAJMON 20
    13.MLODY 19
    14.RATAJ 18
    15.BERTI 17
    16.POLUS 16
    17.YACAH 15
    18.WOOYSIAH 14
    19.ACE 13
    20.JA 12
    21.BIERMANN 11
    22.LECT 10
    23.SIWY 9
    24.JACHU 8
    25.KATCHIE 7
    26.KUBA(2) 6
    27.KAREU 5
    28.REBEL 4
    29.SLOCZ 3
    30.ZLAZ 2
    31.GRENDA 1

    Jak widac dobrze jest wygrywac , bo ilosc pkt zwiekszyla sie ogromnie - teraz mozna wygrac 3 turnieje i juz , wiec nie dajcie Goorce nastepnego , bo nam ucieknie i kto Go bedzie pozniej gonil ... Co do 2 graczy o imieniu/nicku Kuba - wysilcie sie i zmiencie nick , zeby latwiej sie robilo punktacje pozniej ... A tak w ogole to bylo niezle i zapraszamy za tydzien na powtorke emocji pozdro all

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    75
    Gratulacje dla Goorki - wiedziałem, że bez kropli alku będziesz nie do zatrzymania i zdominujesz turniej i finałowy stolik.
    Aż się boję co będzie jak w Hattricku przejdziesz na totalną abstynencję

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    203
    Górka rewelacyjna gra

    A punktacja moim zdaniem bardzo dobra
    Ostatnio edytowane przez baarti ; 11-09-2007 o 10:00

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    459
    Dziękuje za gratulacje!!!! Pozdrawiam

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Gratki dla Goorki - bardzo fajny turniej

    Duzo nowych twarzy - i chyba dobrze ....

    Poozdroowki


    PS. Ktore miejce mial kolega ktory byl chip leaderem jak zaczynal sie final table ( jaki nick )?

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    203
    był drugi, górka go zjadł jak drożdżóweczkę

    na początku nawet próbował się odgryzać ale wyszło tak, że oddał w kilku rozdaniach pod rząd 3/4 swoich żetonów
    Ostatnio edytowane przez baarti ; 11-09-2007 o 11:12

  7. #17
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    17
    Dziękuję za możliwość pogrania w tak doborowym gronie,od którego naprawdę dużo można się nauczyć.
    Niestety moja ambicja nie przełożyła się jeszcze na wynik,jednak myślę,że z turnieju na turniej będzie coraz lepiej i to ja a nie Góral będę zbierał congratulation
    Jako nowa osoba mogę stwierdzić,że turniej wygląda naprawdę fajnie a jedyną kwestią którą należy zmienić jest dodanie czwartego stolika przy tak dużej frekwencji.
    Pozdrawiam i raz jeszcze dzięki.

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    graty dla Goorki

    o ktorej sie skonczylo? Yacah zamiescil klasyfikacje o 3.30, wiec zwazajac na rekord frekwencji turniej nie mogl trwac zbyt dlugo

    nadal wiec postulowalbym choc sprobowanie na 1 czy 2 turniejach formuly 30 minutowych blind, oczywiscie jesli wiekszosc jest za 25 to pomysl odpada, i oczywiscie wiecej zalezy (jak zauwazyl Rebel) od dyscypliny przy stoliku

    z reguly i tak odpada sie przed FT, wiec konczy sie przed polnoca, a jak juz pojdzie te kilka razy lepiej, to warto posiedziec dluzej, mogac pokazac umiejetnosci

    mimo wszystko zmiana struktury blind w sezonie 3 jest imo swietnym i sprawdzonym pomyslem, odpada nudne granie na poczatku z M=100, a turniej skonczyl sie podobnie jak w zeszlym sezonie

    wiec pytaniem jest, czy chcemy przedluzyc go o okolo godzine czy nie

    pozdrawiam, gratulujac Yacah i Rebelowi organizacji, ze mimo 31 osob ogarneli ten burdel

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    hmm czyli graliście w 11, 10 i 10 przy stolikach czy mistrzowie organizacji załatwili 4 stolik??
    11 - to się nazywa full ring

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Zapraszam wszystkich na High Stakes ktory rusza dzis wieczorem!

    Jesli nie planujecie chodzic regularnie, to warto wpasc choc raz i poczuc prawdziwy dreszcz emocji ;]

    Gramy deepstacka za 10.000 tys zetonow! A za pierwsze miejsce bedzie na pewno ponad 1.000 zł !

    Pozdr
    Reb