Strona 2 z 29 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 283
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    Cytat Zamieszczone przez yacah Zobacz posta
    WOW!Wrona zlapal rusha!!!Gratulacje!!!Mam nadzieje , ze wpadniesz dzis na smalla poopowiadac Wrona ... pozdro
    dzieks troche szkoda moje AK nie sprostało AQ Draugera Nie wpadlem dzisaj bo dopiero wrociłem ze stolycy moze innym razem (moze od połowy sezonu?

    co do Warsaw Open duzo nie jasnosci raczej słaba organizacja (Nie mowie tu o staraniach Milo )tylko o zmianach w sobotnich satelitach co do dlugosci levelow itp
    Mniejsza frekwencja ok 80graczy
    Co do gry 30stki w kasynie pełna kulturka z krupierami itp Stacki powinny byc wyzsze po 5k a nie 3k ale tak to pozytywne wrazenia
    W przyszłosci musimy byc przede wszystkim regulamin okreslajacy ile idzie z wpisowego do puli turnieju a takze pozostałe info dotyczace juz samego turnieju, ktore nie powinno ulegac zmianie przed samym turniejem
    pozdro
    Ostatnio edytowane przez Wrona ; 10-09-2007 o 20:53

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Forum padlo i post zniknal

    Zapraszam wszystkich na dzis wieczor, 19:45 ! Rusza High Stakes !

    Turniej dla wszystkich ktorzy walcza o wysokie wygrane, nie zaleznie od tego czy bedziecie chodzic regularnie czy tez sporadycznie duze emocje gwarantowane!

    Gramy deepstacka 10.000 tys zetonow!

    Pozdr
    Reb

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    201
    witam wszystkich, jak juz pewnie wiecie siedze teraz w szwajcarii i bede tu studiowal. Co za tym idzie nie bede mogl sie udzielac na ukochanej lidze high stakes. Znalazlem w zamian za to tutaj na miejscu pewne turnieje w ktorych moge uczestniczyc i relacjonowac je gdybyscie oczywiscie byli tym zainteresowani. Pozdrawiam czekam na glosy aprobujce (przede wszystkim) badz dez-... pozdrawiam z zurychu wszystkich hatrikowiczow!

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Znajac Ciebie łobuzie to w pierwszym turnieju ich "oszukasz" i bedziesz 1 Zycze duzego stosu ulozonych zetonow

    Powodzenia !

    Pozdr
    Reb
    Ostatnio edytowane przez Rebel ; 13-09-2007 o 11:41

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    459
    Rebel przesadziłeś z tym tysiącem zł za zwycięstwo...musiałoby być 19osób, jak będzie 14 to będzie dobrze

    Katchie wiadomo pisz czy są fishe,pozdro

  6. #16
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    444
    czy ja wiem na pierwszych turniejach zawsze jest sporo graczy,mam nadzieje ,że 20stka się zjawi.

    Pozdr
    berti09

  7. #17
    Ja bede ja bede ja bede ja!!!

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    203
    mówcie która z was wygrała

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    600
    No to rowniez HS zaliczyl inauguracje Pojawily sie nowe twarze (kolejne 2 miejsce dla nowicjusza ) jak i starzy prosi . Ale oto wyniki , by nie przedluzac :

    1.GROSZEK 32
    2.GOSU 25
    3.GRENDA 20
    --------------
    4.YACAH 15
    5.REBEL 12
    6.JA 11
    7.DAREK 10
    8.UOP 9
    9.ROOSI44 8
    10.SKRADACZ 7
    11.MARIO 6
    12.GOORKA 5
    13.J49 4
    14.BERTI 3
    15.BAARTI 2
    16.POLUS 1

    Ehh zmeczon wielce jestem , a rano do wrocka ... I te %$%@# AKs , ktore przegralo z 55 ... coz - nastepnym razem 1szy jestem - zamawiam pozdro

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    5 osob i 50 minut such passiva Az tu nagle 3 all in's preflop i po zabawie

    GG Lads !

    Pozdr
    Reb