Strona 91 z 94 PierwszyPierwszy ... 41818990919293 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 910 z 933
  1. #901
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Poznań / Strzelno
    Posty
    126
    mozna jeszcze zamawiac karte z GW? czy tylko NET+ jest? stara stracila waznosc...

  2. #902
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    tylko NET+...

  3. #903
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    jeśli stara straciła ważność a miałeś na niej jakieś siano to można zamówić nową bezpośrednio od GW i będziesz mógł wypłacić co tam miałeś...

    ale z netellera już na nią nic nie puścisz ... no i kosztuje z 20$ jeśli dobrze pamiętam

  4. #904
    Ja zamowilem tak jak Alchemik mowi, zeby wyplacic to co mi na starej zostało ale przysłali mi ją za darmo a środki i tak przezucili mi na konto netellera, więc troche zonk z ich strony tym bardziej, ze tez mi juz jakis czas temu znikneła opcja wypłaty na ta karte.

  5. #905
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Poznań / Strzelno
    Posty
    126
    dzieki za info. zostalo kilka $ wiec szkoda zachodu. zamowilem NET+

  6. #906
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Cytat Zamieszczone przez c00lf0n Zobacz posta
    hmm a mi wlasnie zniknela opcja wyplaty na globe wallet.. a wazna jest do pazdziernika(mojemu braciakowi tez).
    czy komus jeszcze znikla ta opcja ?
    nie pozostaje chyba nic innego jak zamowic net+ ..
    Wow wtf... od kilkunastu dni opcja wypłaty na GW nie pojawiła mi się sama z siebie więc postanowiłem zasięgnąć informacji w tej kwestii na live chacie - po tym, jak powiedziałem, że opcja wypłaty na GW zniknęła, bez żadnej zbędnej gadki dostałem odpowiedź, że pojawi się z powrotem w ciągu 1-2 dni. Jedyne, czym gość mnie zagiął, było pytanie na koniec... "Czy słyszałem już o ich zajebistej karcie NET+" krótka odpowiedź - "oczywiście, aktywuję ją jak tylko GW mi wygaśnie" - i koniec tematu

  7. #907
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    no ja tez tydzien temu napisalem do nich mail'a i opcja pojawila sie spowrotem po 1 dniu

  8. #908
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Witam.

    Jakiś czas temu pisałem o tym, jak mój bankomat nie wypłacił mi pieniędzy, lecz potrąciło mi z konta odpowiednią kwotę. Przypadek miał miejsce 25 grudnia. Kontaktowałem się w tej sprawie z GW i wysłałem im wypełnione dokumenty. Po jakimś czasie dostałem odpowiedź, że przewidywany zwrot nastąpi dopiero 16 lutego!

    Czy również czekaliście tak długo (pytam osoby, które spotkały się z podobnymi przypadkami)? Rozmawiałem z jedną osobą z tego forum, której przytrafiło się dokładnie to samo. Było to po 25 grudnia, jednak osoba ta otrzymała już pieniądze spowrotem na konto.

    Przyznam, że jestem z natury trochę niecierpliwy i ciekawi mnie, ile średnio oczekuje się na taki zwrot. A może komuś sprawa się jeszcze bardziej przeciągała w sensie, że nie otrzymał pieniędzy w wyznaczonym terminie i musiał dalej interweniować w tej sprawie? Wiem, że Alchemik miał takie kłopoty. Może ktoś jeszcze?

    Z góry dzięki za odpowiedzi.

  9. #909
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    fuck EURONET - nigdy wiecej

    Ja mialem tak w zeszlym tyg, poczekalem 5 dni i od razu poprosilem o dokumenty do wypelnienia...
    Dzisiaj wysylam...zostalem tylko poinformowany, ze to moze zajac do 90dni (zwrot nastapi prawdopodobnie troche szybciej)

    Oby dolar doszedl do 4zl

  10. #910
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ta moja akcja była koło 20 października (z karty GW)

    milion maili i telefonów nie pomógł. GW twierdzi, że nic nie zrobi bo wg ich systemu wsyztsko się zgadza a Bank Śląski ma w dupie... LOL

    więc ja już sobie odpuściłem...