Strona 48 z 94 PierwszyPierwszy ... 38464748495058 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 933
  1. #471
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    21
    przejrzałem cały watek i nie znalazłem odpowiedzi na takie pytania.. może ktoś pomoże?

    1) w bankomacie, którego banku/sieci najlepiej wypłacać kasę ?
    jedna osoba pisze, że to bez znaczenia ale czy na pewno ?
    ktoś ma jakieś doświadczenie w tym względzie?

    2) czy przy próbie wypłacenia większej ilości pieniędzy niż jest dostępna na karcie (i tym samym odrzuceniu transakcji) pobierana jest jakaś opłata/kara? a może blokowana jest kasa? czy może można próbować do skutku ?

  2. #472
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    2.jest pobierana opłata a dodatkowo kasa jest zdjeta z karty bankomat przelicza gotówke i informuje cie ,ze transakcja nie moze zostac zrealizowana ale tak sie zdarza tylko czasem mnie zaledwie 3 razy.

  3. #473
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    21
    ale to jak braknie kasy w bankomacie czy na karcie?

  4. #474
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    102
    Przy próbie wypłaty większej gotówki niż jest na dostępna nie jest pobierana żadna kara, ani blokowana kasa. Wyswietla tylko komunikat że trzeba wpisać mniejszą kwotę

  5. #475
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Potwierdzam to co napisał m-a-r-c. Opłata była pobierana tylko w przypadku starej karty netellera

  6. #476
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    A co do bankomatu to według mnie najkorzystniejsze był BPH. Ale teraz po fuzji z Pekao, trzeba im się ponownie przyjrzeć.

    Sting

  7. #477
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    25
    Pierwszy raz miałem taki przypadek jak Dakota. Bankomat zaczął liczyć kasę a po chwili okazało się że jest za mało środków w bankomacie. Niestety kasa została zdjęta z karty. I teraz pytanko: po jakim czasie kasa wraca na kartę?
    ps. zawsze jak było za mało pieniędzy w bankomacie to pojawiał się tylko komunikat że brak środków do wypłaty i nigdy nie była ona pobierana z karty...
    Oczywiście próba wypłaty większej kwoty niz na karcie nic nie kosztuje.

  8. #478
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    9
    A jaki to bankomat? Bo z tego co zauważyłem, to większość tego typu przypadków jest z bankomatów PKO. Sam miałem dwa takie przypadki w tych bankomatach, ale jeszcze na starej karcie, wtedy czekałem na zwrot środków ponad tydzień, ale ostatnio słyszalem jak ktoś z tą nową kartą czekał ponad miesiąc.

  9. #479
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez StingnWo Zobacz posta
    A co do bankomatu to według mnie najkorzystniejsze był BPH. Ale teraz po fuzji z Pekao, trzeba im się ponownie przyjrzeć.

    Sting
    a wedlug mnie w kazdym jest tak samo bo raz zrobilem test wyplacajac w roznych bankomatach jednego dnia i wyszlo dokladnie ten sam kurs

  10. #480
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    102
    Przed wyplata mozna odwiedzic strone banku i zobaczyc jaki na dana chwile jest u nich kurs kupna USD i przekonac sie w ktorym bankomacie najlepiej wyplacac