Strona 8 z 94 PierwszyPierwszy ... 6789101858 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 933
  1. #71
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    Narazie czekam az kasa pojawi mi sie na karcie, podalo mi informacje ze to moze potrwac dobe, wiec jak dzis mi sie nie pojawi do wieczorka kasa to jutro sprawdze.
    Mysle ze zeby obliczyc mniej wiecej ile wyjac z bankomatu to musze przemnozyc wszystko przez koszt kupna dewiz..(?) Jezeli tak to troche kiepski kurs dostane okolo 2,65. Heh
    Zreszta zobacze jak juz kasa sie bedzie na karcie.

  2. #72
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    Dzisiaj rano postanowiłwem ululac się browarkami po 20 dniach abstynencji . teraz wracam zygzakiem do domu móeię zajrzę do skrzynkji patrze a tam karta NEtELLER no i cuva co mam robic ? jak ja aktywowac przecierz nie dostałem wczesniej emaila z PINEM P O M U Ż C I E ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! olo

  3. #73
    Dzis przyszla do mnie karta. Wchodze na stronke , probuje aktywowac karte i pin ktory podali mi w malu jest nieprawidlowy. Co robic ? Ma ktos taka sama sytuacje co ja ?

  4. #74
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Lewson Zobacz posta
    Co robic ?
    Plakać

  5. #75
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Cytat Zamieszczone przez Olollo Zobacz posta
    P O M U Ż C I E ! ! ! ! ! ! ! ! ! !


    ORT!

    Firefox ma AUTOMATYCZNY motyw sprawdzania pisowni. Polecam.

    pzdr

  6. #76
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    Cytat Zamieszczone przez bocian Zobacz posta


    ORT!

    Firefox ma AUTOMATYCZNY motyw sprawdzania pisowni. Polecam.

    pzdr
    Browarki troche odpuszczają przyznaje się z polskiego nigdy nie byłem prymusem lepiej powiedz mi jak mam aktyfowac karte bo pinu niemam ha ha ho

  7. #77
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    u mnie pin z pierwszego maila dziala, jutro zajme sie testowaniem

  8. #78
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    No wiec pierwsze wrazenie jest takie ze strasznie dlugo trwa przelewanie kasy na ten caly first pay. Do tej pory nie mam kasy na karcie wiec dzis juz jej nie sprawdzilem przy bankomacie. Mam nadzieje ze jutro kasa z rana juz bedzie.
    Ze stara karta bylo tak ze zlecalem zaladowanie na nia gotowki i po 5 minutach wychodzilem z domu do bankomatu bo wiedzialem ze kasa juz napewno jest, teraz tak dobrze nie ma
    pzdr

  9. #79
    Większość otrzymała karty, ale PINów brak Gdzie o tego pina pisać? Do Netellera czy do First-Pay? Skąd przychodziły maile z PINami?


    pozdr

  10. #80
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    Ja proponuje wszystkim marudzacym ze nie maja PINow zamiast pytac sie o to wkolko tutaj, po prostu zadzwonic do netka i wyjasnic sprawe zeby pin wyslali mailem. Samo przegladanie forum napewno nic nie da.
    Wyszedl jakis blad i niektorzy nie dostali maili, moze neteller nawet o tym dobrze nie wie, trzeba zadzwonic i powiedziec ze sie dostalo karte ale bez pinu.