Strona 10 z 94 PierwszyPierwszy ... 891011122060 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 933
  1. #91
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    ma ograniczenie, ale przeciez stara tez miala,

    jak jest z kasa na tej karcie, mozna trzymac bez ograniczenia czasowego???? czy przepada po jakims czasie??? tak jak bylo na starej karcie

  2. #92
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi Zobacz posta
    ja robilem do mbanku i inteligo i tez nigdy nie doszly (mimo iz robilem ten sam przelew z moneybookers i bylo ok)
    w takim razie muszę założyć nowe konto bankowe, żeby dostać kartę neteller??

    SICK

  3. #93
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Ślunsk
    Posty
    74
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi Zobacz posta
    ja robilem do mbanku i inteligo i tez nigdy nie doszly (mimo iz robilem ten sam przelew z moneybookers i bylo ok)
    I zweryfikowali Cię w jakiś inny sposób?
    MD

  4. #94
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Ślunsk
    Posty
    74
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    pewnie podales cos zle numer konta albo ten kod swift .

    Ja dwa razy weryfikowalem konto dwa razy dostalem po kilku dniach mikro przelew na konto w mbanku
    Szczęściarzu Na pewno dane rachunku są w porządku...

  5. #95
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    przy probie zalogowania wyskakuje mi takie cos
    Error 3: The following errors occurred.
    Error 49: Cannot contact server, please try later
    niby jasne ale przed chwilą wpisywalem w formularzu re-type new PIN i old PIN,chyba wiekszosc wie o co mi chodzi to teraz ktory PIN mam wpisywac ten tymczasowy czy nowy(o ile go zmienilem )

    moze ktos powie jak na koncu jest jak juz sie ten PIN zmieni?np mozna sie zalogowac z numerem karty i PINEM na stronie first-pay.com?

    PS jakie zmiany w porownaniu ze stara kartą? czy bedzie mozna placic w sklepach netowych tak jak np e-karta mbanku?
    Ostatnio edytowane przez comp ; 19-09-2007 o 11:54

  6. #96
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    wejdz na strone first-pay tam masz napisane

  7. #97
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    czy jest w takim razie ktoś, komu udało się zarejestrować w netellerze konto z mBanku?

  8. #98
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    ale co mam zrobic z tym error code? wy tez nie mozecie sie zalogowac na to konto? czy to cos z neo czy jakis blad po ich stronie a moze zle pisuje numer karty?

  9. #99
    ja mam konto w netellerze i mbanku i zalozylem to bez problemu zadnego juz dawno dawno temu...

  10. #100
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Tez nie moge sie zalogowac, widocznie maja jakies problemy z serwerem.
    Jest dzienny limit 1000$/24h jesli wyplacamy z NT na karte, wiem ze max balans to 10K, ale nei wiem ile naraz mozna wyplacic z bankomatu. Moze ktos wie?
    I czy ktos juz wyplacil ta karta?