Strona 90 z 94 PierwszyPierwszy ... 40808889909192 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 891 do 900 z 933
  1. #891
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Mi opcja wy plata na GW zniknela kilka dni temu:/

  2. #892
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Mnie neteller z kolei ostrzegl, ze moge uzywac do konca stycznia (wazna do kwietnia)...jeszcze kilka dni temu wyplacalem...

  3. #893
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    19
    Mam pytanie odnosnie zamowienia karty NET+ (nigdy wczesniej nie uzywalem netellera).

    Jakie dokumenty respektuja podczas rozszerzania swojego konta? Problem polega na tym, ze nie mam rachunkow, ktore przychodza moje nazwisko i nie wiem, co moge im podeslac.

  4. #894
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Było już o tym kilka razy. Ja np. wysłałem im wyciąg z mbanku + skan dowodu i zaakceptowali bez problemów.

  5. #895
    a jak ktoś nie ma konta w banku?
    mogę wysłać np. wyciąg kogoś z rodziny?

  6. #896
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Dziwne te pytania. To tak jakbyś pytał, czy możesz założyć konto w banku na dowód babci. Wiadomo, że muszą być Twoje dane skoro to ma być Twoje konto.


    Jak nie masz konta w banku, to załóż. Możesz to zrobić bezpłatnie - wystarczy spojrzeć na ofertę choćby mbanku. Założysz, po miesiącu poprosisz o wyciąg i netellera masz zweryfikowanego.

  7. #897
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    a jednak mylisz sie Vigird bo jest opcja zeby wyslac rachunek na czlonka rodziny wiem bo kiedys na live chacie pytalem, ale chyba zalezy na kogo na tym chacie trafisz ;p

  8. #898
    thx maddog a i tak juz sie doczytałem w innym wątku

  9. #899
    witam mam pytanie odnośnie netellera czy maja oni polski support?

  10. #900
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    tak mozna zadzwonic i poprosic po ang o polskiego tlumacza ktory bedzie uczestniczyl w rozmowie

    A najlepiej chyba napisac na czacie aby zadzwonili z polskim tlumaczem do ciebie