Strona 3 z 94 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 933
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    U mnie tez nic narazie

  2. #22
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ja również po raz drugi dostałem tego emaila. Dziwną sprawą jest to, że w każdym z tych emaili podano inny tymczasowy PIN.

    jdx

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Pewnie miał dojść do mnie, bo u mnie w skrzynce wciąż głucho.

    Aż im dzisiaj z rozpaczy przelałem parę dolców, coby się smutni i opuszczeni nie czuli...

    Eh, niesprawiedliwe...

    pzdr

  4. #24
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    jakby nie patrzec neteller ewidentnie gra na czas z tymi kartami. Z tego co pamietam to poczatkowo mialy zaczac byc wydawane pod koniec maja, pare tygodni temu niby mozna bylo zamowic karte mailem ,, teraz juz maile ze rzekomo karta w drodze i za 21 dni bedzie , a do przepowiedni albo raczej "klątwy" serwisa ze karta bedzie za 6 miesiecy coraz blizej .

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    Pytanko do tych co mail z pinem dostali. Czy robiliście wcześniej
    JESZCZE RAZ weryfikacje konta bankowego ?
    ps. pierwszego maila na początku sierpnia dostałem drugiego jeszcze nie!

  6. #26
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    Ja oprocz maila z prosba o karte wypelnilem jedynie ten formularz na stronie netellera, tam byla bodajze tylko weryfikacja adresu.
    Maila z pinem dostalem w niedziele.

    dosc dziwnie wygladaja te podwojne maile i dwa piny, albo nad tem nie panuja albo cos kombinuja; to pierwsze jeszcze bym zrozumil drugiego juz nie; wiec zakladam ze to balagan.
    Gorzej bedzie jak tak co miesiac przysla takiego kolejnego maila i kolejnego i kolejnego itd

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    Czy ta weryfikacja adresu to chodzi o ten formularz gdzie są dane osobowe adres telefon hasło ... ???

  8. #28
    Ile lacznie czekaliscie na odzew od strony Netellera ze cos drgnelo i karta juz jest w drodze od czasu jej zamowienia? (np. poprzez obecny juz formularz na stronie www)

  9. #29
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222
    Ja maila wysłałem 1 sierpnia, nie pamiętam kiedy wypełniłem formularz na stronie, a odezwali się dopiero w tę niedzielę, tj. 9 września, czyli ponad miesiąc...

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    Ciesz sie ze wzieli Ciebie pod uwage