Strona 2 z 94 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 933
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    także dziś dostałem, ale jestem jeszce sceptycznie nastawiony, dobrze bedzię jak na święta dostaniemy....

  2. #12
    GuestJ Guest
    Skorzystam może z tego wątku aby nowego nie zaśmiecać. Musze usunąć konto z nettelera, bo chce założyć nowe (tamto spartoliłem bo sobie jakies tam rzeczy odblokowałem i ogólnie coś tam...). Czy jest jakaś osoba która wie jak mam zamknąć takie konto? Czy jest ktoś kto wie co im napisać żeby to zrobili? Czy ktoś będzie tak miły i mi po angielsku zredaguje takiego maila bo sam nie dam rady (english not easy dla mnie)

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    Powoli przestaje to rozumiec. Tez dostalem kolejnego maila z kolejnym PINem. Mam tylko nadzieje ze z karta przyjdzie prawidlowy pin. Teraz tylko mysle czy wyslali mi 2 karty czy moze ktorys z maili to zwykly fake i tak naprawde np. 2 tygodnie tem zadnej karty mi nie wyslali. Dziwne. Moze ktos dzwonil to netka o co im chodzi?

  4. #14
    Sebkroll - no to jest nas 2 Też nie otrzymałem ani jednego maila

    Będzie nas więcej to zrobimy transparenty i ruszymy na siedzibę Netellera

    pozdr

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    OMG no wezcie mnie nie wkurwiajcie

    Wszyscy dostali a niekorzy po dwa razy a u mnie nic
    spoko- jedni dostaja maile a drudzy karty

  6. #16
    GuestT Guest
    witam,

    Ja dostałem tego maila o 15 24, wiec ciągle są wysyłane.

    pozdrawiam

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    ktoś tak pisał "narazie cieszymy mailami a karty nikt nie widzial?" Ja karte widziałem jest na stronce netellera.

    ps. MAILA JESZCZE NIEDOSTAŁEM zato musze jeszcze raz zweryfikować rachunek bankowy aaa jeszcze jedno jaki jest temat maila którego dziś dostaliście ?

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    dostałem dzis maila. pierwszy raz

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    Cytat Zamieszczone przez Olollo Zobacz posta
    ...... aaa jeszcze jedno jaki jest temat maila którego dziś dostaliście ?
    Temat maila:

    NETELLER - Your Prepaid Card has been shipped

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    Hmmm....


    Wiecei jak sprawdzić, czy Wasza karta została już "wyprodukowana" (więc i najprawdopodobniej wysłana). Wchodzimy na nasze konto neleller wybieramy zakłądkę WYPŁATA a następnie wybieramy wypłatę na kartę PrePaid. Wyświetla nam się okno w którym mamy podać 6 ostatnich liczb naszej NOWEJ karty


    Ot tak pisze jakby ktos był ciekawy...


    Edit: Acha maila jeszcze nie otrzymałem z info, że m kartę wysłali... Więc jego brak nie musi oznaczać, tego, że karta już nie jest w drodze...
    Ostatnio edytowane przez slowak ; 09-09-2007 o 16:32