Strona 1 z 354 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 3531
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Może warto zamieszczać swoje osiągnięcia pokerowe? Moim zdaniem jest to dobra reklama pokera dla nowych, niezdecydowanych (no bo skoro my możemy to dla czego niby nie oni ). Choć nie ukrywam, że jednym z powodów jest też chęć pochwalenia się własnym wynikem :wink: .

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Niech bedzie, skromnosci nigdy za wiele . Moje najwieksze osiagniecia to: wygranie turnieju w realu w Sopocie (turniej nie byl za duzy, ale zawsze to cos), no i 2 miejsce na moim pierwszym w zyciu turnieju w Krakowie (2 raz gralem w texasa), troszke lepiej idzie mi na sieci, tutaj moge sie pochwalic drugim miejscem w turnieju na bigbetpoker(za 100pp - grali sami wymiatacze na bbp , za co dostalem $125 . No i w sumie wygralem tez kilka/kilkanascie razy na bigbetpoker w turniejach, gorzej mi idzie na PS, ale to sie jeszcze zmieni . Co do grania przy stolach to jestem jakies $800 na plusie wiec nie jest zle. Pewnie zaraz Autarkis mnie zgasi swoimi wynikami, ale co tam

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Jest Nic tak nie cieszy jak pierwszy sukces (choć do pełni szczęścia troszkę brakło). Gram na PokerStars od miesiąca. Wcześniej wygrałem dwie potyczki z cyklu 'Sit & Go' ale tam liczba graczy nie robi takiego wrażenia. A teraz konkrety:
    Turniej jak w tytule. Liczba graczy 207. Zajęte miejsce 3 :P . Jako dodatkową nagrodę zostałem zapisany na inny turniej, tym razem Hold'em Limit. Niestety nie będę w nim grał :cry: . Termin całkowicie poza moim zasięgiem.
    PS. W ramach zachęty dla niezdecydowanych dodam, że był to mój dopiero 3 turniej ( i w ogóle 3 gra ) w Omaha H/L czyli, nie taki diabeł straszny jak go malują :twisted: .

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1
    Czesc
    Nareszczie moje pierwsze sukcesy na Poker Stars.
    Wczoraj (27.06) Autarkis pochwalił mi się swoimi wygranymi więc ostyro zaproponowałem aby mi pożyczył kase na PS. Nie oponował ani przez chwilkę. 20$ na konto i go go go do gry.
    Pierwsza gra wpisowe 5,5$ zająłem 3 miejsce i 9$
    Druga gra wpisowe 5,5$ zająłem 3 miejsce i 9$ 8)
    Trzecia gra wpisowe 5,5$ zająłem 1 i 22,5$

    Teraz po pierwszym dniu z 20$ zrobiłem 44$ czyli 24$ do przodu. Kwota może nie zabijająca ale wyniki w grach jak dla mnie bomba.
    Zachęcam wszystkich nowych graczy. Czy można lepiej rozpocząć karierę zawodowego pokerzysty :twisted:

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Kirek napisz do support teamu to najprawdopodobniej dostaniesz zaproszenie na inny turniej. Ja jak wygralem freerolla ktorego nagroda bylo uczestnictwo w innym turnieju i nie moglem wziasc w nim udzialu zostalem przeniesiony do innego turnieju w odpowiadajacym mi terminie .
    A co do chwalenia sie to poza wspomnianym freerollem bylem 3 w turnieju o wpisowym 4$ w ktorym gralo 306 osob i zgarnalem 102$ . Poza tym bez wiekszych sukcesow . Ale na razie gralem tylko w 5 turniejach (poza freerollami) wiec wszystko przede mna :P

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Dzięki Jani za info przyda się mam nadzieję już niedługo . Niestety teraz troszkę za póĽno przeczytałem Twoją wiadomość . Pomimo, że w turnieju nie grałem to i tak osiągnąłem niezły wynik :shock: .
    Rodzaj: Hold'em Limit
    Liczba graczy: 335
    Moje miejsce: 202
    Szkoda, że to nie był No Limit, pewnie wszedłbym do pierwszej 100 :wink:

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Dzisiaj razem z Dolim i Autarkisem (występującym na PokerStars jako Cauley) wzieliśmy udział w dwustolikowym (czyli na 18 osób) turnieju Hold'em No Limit. Ja powtórzyłem swoje osiągnięcie (a raczej plamę :? ) z ostatniego turnieju w Częstochowie czyli zająłem 13 miejsce. Chłopakom poszło zdecydowanie lepiej. Obydwaj dostali się do finałowego stolika i to z 3 i 4 pozycji. Mieli bardzo zbliżoną ilość żetonów, coś około 2950 (Lider w tym czasie miał 5150) . Finał zaczęli bardzo ostrożnie (zresztą zawsze tak grają :P ) nie angażując się w żadne pulki. Następnie Doli wyszedł na pozycję lidera natomiast Autarkis nie powalczył już za długo odnosząc dotkliwe straty w pojedynku strit vs kolor. Ostatecznie zajął 7 miejsce. Natomiast Doli kontynuując swoją strategię przyczajenia doszedł do ścisłego finału gdzie niestety uległ dość szybko Grunderowi z Heimdal.
    Gratulacje Doli! drugie miejsce też ładny wynik.

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Nie powiem ze nie, zawsze to 17$ na plusie , ale takie turnieje sa calkiem fajne, trzeba czesciej sie zbierac i pogrywac sobie. No i to dobra wprawka do naszych turniejow w realu.

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Poki jestem jeszcze pelen emocji po turnieju na PS to sie pochwale , turniej holdem pot limit wpisowe $10+1, 137 osob, udalo mi sie dojsc do top3 gdzie wzielismy splita i dla kazdego wyszlo po $282, calkiem mila sumka , ogolnie poczatek mialem sredni, pozniej udalo mi sie wygrac z AK vs QQ, iles rozdan dalej zostalem liderem po tym jak moje KK spotkaly na flopie JJJ a pozniej K, kilka mniejszych wtop, ale jakos do finalu doszedlem. Przy finalowym stole poczatkowo bylem 5-6 na 9 graczy, udalo mi sie wygrac kilka partyjek i zostalem liderem, w koncu jednak glupi blad w top3 pozbawil mnie sporej ilosci zetonow i mialem ich w tym momencie najmniej, jeden z graczy zaproponowal splita,a poniewaz nie bylem w najlepszej pozycji na wygranie i w przyapdku splita dostalbym wiecej kaski niz normalnie za 2 miejsce wiec sie zdecydowalem i tak moje konto zostalo zasilone sumka $282

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Hmm, szkoda że nie lubicie się chwalić (a wiem na 100 % że kilka wpisów powinno się znaleĽć ) . Jeszcze trochę i będzie można zmienić tytuł tematu na pamiętnik Kirka :P (nawet Doli nie umieszcza wszystkich swoich sukcesów ). Ja niestety nie mogę się przebić do stołu finałowego w żadnym większym turnieju ale zanotowałem niezłą serię w turniejach Sit & Go. Zajmowałem premiowane miejsca w 6 kolejnych rozegranych turniejach. A wszystko odbyło się w niepełne dwie doby (pomiędzy startem do pierwszego a szóstego turnieju upłynęły 44h37min).
    Szczegóły:
    1) Hold'em No Limit na 9 osób - 3 miejsce
    2) Hold'em No Limit na 9 osób - 2 miejsce
    3) Hold'em No Limit na 9 osób - 1 miejsce
    4) Hold'em No Limit na 9 osób - 3 miejsce
    5) Omaha H/L Limit na 9 osób - 1 miejsce
    6) Hold'em No Limit na 18 osób - 1 miejsce