Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    19
    Ja tez mam pytanko co do wyplat z tego roomu.
    Przedwczoraj pierwszy raz wyplacilem cos z TP na Netellera.
    W mailu napisali mi ze bedziesz szlo od 24 do 48h, spoko.
    Z tym ze wczoraj w zakladce z oczekiwanymi wyplatami calkowicie znikla informacja o moim poleceniu wyplaty.
    I tutaj nie wiem, czy od razu po jej zniknieciu powinienem dostac kase na Netellera czy cala ta operacja trwa dluzej?
    Wiem ze powinienem napisac do supportu, ale skoro jest juz taki temat to skorzystam z okazji.
    Pozdrawiam.

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez qqrq Zobacz posta
    Przedwczoraj pierwszy raz wyplacilem cos z TP na Netellera. W mailu napisali mi ze bedziesz szlo od 24 do 48h, spoko. Z tym ze wczoraj w zakladce z oczekiwanymi wyplatami calkowicie znikla informacja o moim poleceniu wyplaty.
    I tutaj nie wiem, czy od razu po jej zniknieciu powinienem dostac kase na Netellera czy cala ta operacja trwa dluzej?
    Powinna być niewiele potem, jak piszą max w 48 godzin. Jeśli Ci znikła to znaczy, że już jej nie możesz cofnąć i pozostaje tylko czekać na pojawienie się jej w Neteller.

    Daj znać kiedy dojdzie, bo ja już czekam 7my dzień i nic.

    Podrawiam

    Pepone

  3. #13
    Siema,
    jedno male pytanko, czy jak sie wplaca wlasna kase (a nie bierze tych darmowych 50$) to tez trzeba wyrobic 2500pkt zanim mozna wyplacic, czy normalnie mozna wplacic a jak cos sie nie spodoba odrazu wyplacic?

  4. #14
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    only wawa
    Posty
    124
    Jak nie masz żadnych bonusów albo sponsorshipa to możesz od razu wypłacić

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    19
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    Siema,
    jedno male pytanko, czy jak sie wplaca wlasna kase (a nie bierze tych darmowych 50$) to tez trzeba wyrobic 2500pkt zanim mozna wyplacic, czy normalnie mozna wplacic a jak cos sie nie spodoba odrazu wyplacic?
    Jasne ze mozna od razu wyplacic ;]

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Świdnik
    Posty
    56
    To i ja zapytam jak to jest z bounsem do wyrobienia ??Wygralem cos kasy we freerollu i powiedzmy ze niedlugo bede chcial to wyplacic..Tylko jest takie ale ze mam w zakldace "bonusy" jakis bonus za 20$ i do wyrobienia 2000RH i niby pisze ze termin jego wygasniecia wygasl w marcu tego roku ale ten bonus dalej wisi..Wiec mam pytanie czy moge smialo wyplacac czy bede sie ssapac o ten bonus ??

    Z gory dzieki za odpowiedz!

    Pozdro

  7. #17
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    only wawa
    Posty
    124
    bedziesz mogl wyplacic

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    19
    Pepone u mnie pieniadze dzis sie pojawily. Jak u Ciebie?

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez qqrq Zobacz posta
    Pepone u mnie pieniadze dzis sie pojawily. Jak u Ciebie?
    Także są. 8 dni od zlecenia wypłaty, ale są.

    Mam nadzieje, że takie kiksy nie będą się powtarzać.

    Pepone