Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Witam.

    Czy ktoś jeszcze ma problemy z wypłatą z Titan Pokera?

    Jakiś czas temu wypłacałem i było wszystko sprawnie i szybko. Obecnie zwodzą mnie z wypłatą już od 5 dni powołując się na jakieś nieokreślone, od nich niezależne problemy z moneybookers.

    Ktoś jeszcze tam grywa?

    Pepone

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Wypłacałem tydzień temu na MB i bez problemu 30 h to im zajęło.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    14
    gram tam, jeszcze nie wyplacalem.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez LeeSue Zobacz posta
    Wypłacałem tydzień temu na MB i bez problemu 30 h to im zajęło.
    Hmmm. No to dobrze, oby oznaczało to, że się jeszcze nie zwijają i że doczekam się tych paru dolków.

    Pepone

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    O to nie masz co sie martwić, to jeden z większych roomów tej sieci

    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 07-09-2007 o 12:59 Powód: usunięty zbędny cytat

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    No właśnie, zastanawiam się z czego wynika jego wielkość? Szczerze mówiąc zacząłem tam grać dosyć przypadkowo i nie widzę sęsu tam dalej pozostawać. Bonusy dla już grających graczy to w Titanie śmiech na sali.

    Nie wiem jak dla graczy grających dużo i wyżej, ale dla mnie - kilkanaście godzin w tygodniu na niskich stawkach - oferta bonusowa jest w zasadzie zerowa. Zbieram jakieś tysiące punktów i nie wiadomo co z nimi dalej począć - poza wykupieniem biletu do jakiegoś turnieju, który nie rzadko jest gorszy od niejednego freerola - nic z nich nie wynika.

    Pozdrawiam

    Pepone
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 07-09-2007 o 12:59 Powód: usunięty zbędny cytat

  7. #7
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    only wawa
    Posty
    124
    Ja wypłacałem kase kilka dni temu na MB i szla 2 dni.

    Gram tam bo mi czasami dają kase za darmo. Z miesiąc temu dostalem $20.

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    No wlasnie, pisza, ze to nie zalezy od nich, wiec nie rozumiem czemu sie czepiasz. Przeciez takie rzeczy sie zdarzaja i Titan Poker mogl tutaj w ogole nie zawinic. A Ty od razu zakladasz temat z kciukiem w dol i robisz im antyreklame. Titan Poker to bardzo dobry room do grania. I zarabiania.

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez Igas Zobacz posta
    No wlasnie, pisza, ze to nie zalezy od nich, wiec nie rozumiem czemu sie czepiasz. Przeciez takie rzeczy sie zdarzaja i Titan Poker mogl tutaj w ogole nie zawinic. A Ty od razu zakladasz temat z kciukiem w dol i robisz im antyreklame. Titan Poker to bardzo dobry room do grania. I zarabiania.
    Piszę jak jest. Przypomnę Ci Igas, że po to istnieje forum, aby każdy napisał to co uważa i skonfrontował swoje "przygody" z pozostałymi użytkownikami forum. Każdy czytelnik wyciągnie odpowiednie wnioski.

    Dodam, że w ramach rekompensaty za wciąż niezrealizowaną wypłatę, 3 godziny temu otrzymałem 15 eur.

    Igas, zdradź jakie dostajesz bonusy od Titan Pokera, aby każdy mógł zobaczyć jaki to dobry room.

    Pepone
    Ostatnio edytowane przez pepone ; 08-09-2007 o 08:46

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    98
    Gram tam od ponad 2 lat. NIGDY żadnych problemów z wypłatą na Moneybookers i Neteller.
    Pozdrawiam i powo na stołach