Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 60

Wątek: WSOP Europe

  1. #51
    no cóż.. a jednak jej sie udało

  2. #52
    GuestT Guest
    Na dodatek w wielkim stylu!! Brawo!!

  3. #53
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    tak ..... ale chyba juz jestem zmeczony --- bo nie mam pojecia czemu jak pojawila sie 2 na flopie powiedzieli i napisali ze jest drawing dead dla Johna ....whatever - graty dla Annette --- to QJ vs JJ i Q na riverze bylo przelomowe...


    Pozdrooweczki
    Ostatnio edytowane przez teki ; 17-09-2007 o 00:30

  4. #54
    GuestT Guest
    Powiedział to na flopie 765 i to po ukazaniu sie 2 na turnie była prawda...

  5. #55
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    Cytat Zamieszczone przez teki Zobacz posta
    tak ..... ale chyba juz jestem zmeczony --- bo nie mam pojecia czemu jak pojawila sie 2 powiedzieli ze jest drawing dead dla Johna ....
    tylko quadsy go ratowały...

    czyli 66 lub 55. jedna 6 lub 5 dawała anette top full house 77766 albo 77755 przy 66655 lub 55566 Johna... dlatego po turnie był drawing dead... nie było też szans już na chop chop przy staright na board

  6. #56
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    ok - padam na pysk .... oczywiste ze bylby wyzszy FH nawet gdyby wpadla 6 lub 5 ....dlatego nigdy nie gram po 1 w nocy ....

  7. #57
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    Następne wyzwanie dla Anetki - wygrać WSOP bez patrzenia w karty.

  8. #58
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    GG Annette! troche mi szkoda typa (straszny cooler), ale ciesze sie ze wygrala. Slodkie bylo jak sie rozplakala. Noi gonimy Phila

  9. #59
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    158
    Gratki dla Anetki!!! Moja dziewczyna ktora nie umie grac w pokerka ogadala prawie przez caly tydzien ze mna WSOPE i jej kibicowala, a jak zobaczyla jak ta mloda kobitka wygrala tyle kasy to od razu nabrala ochoty do nauki...

  10. #60
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Nie tylko QJ bylo przelomowe, ogladalem wczesniejsze relacje i rownie podobny all-in (mysle, ze po prostu liczyla na to, ze przeciwnicy jej nie sprawdza bez JJ+ a nie misread) zrobila z As10s na raise chyba Magnusa (czy jakos tak, wtedy byl chipleaderem) on pokazal AJ, 10 na flopie. Tez by jej juz dawno nie bylo. Imho, stara zasada sie potwierdza (troche niestety).. Trzeba wygrac 2-3 all-in suckouty ze zdominowanymi rekami, do tego wszystkie coinflipy i dobrze grac, zeby wygrac.
    Drugi przyklad to moj znajomy z Warsaw Open .
    Ostatnio edytowane przez robu5t ; 17-09-2007 o 09:29