Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Ja tam nie sypie ludzi

  2. #22
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    LOL

    tylko tyle mam do powiedzenia...

    jeśli ktoś Ciebie by okradał i nikt by tego nie zgłosił ciekawe co byś zrobił...

  3. #23
    Trójka czy ty jesteś tak głupi czy tylko udajesz i się z nami droczysz? Bo jeśli mówisz to na poważnie to szybko zmień swoje poglądy bo będzie ci w życiu ciężko.

  4. #24
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    spokojnie chlopaki
    Jesli ktos se przelewa kase miedzy siebie to jest chipdoping a jesli sie wlamano na typa konto i przelewa kase to druga sprawa.
    Mi chodzi tu o sam CHipdoping jesli ktos drugiej osobie przelewa to ja dla mnie jest to ok. A z wlamaniem na konto to pewnie ze tzrba zglosic !!

    pozdro

  5. #25
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    jak widzisz w tym przypadku nikt sobie kasy nie przelewał...

    bo chyba byłby debilem skoro przelał z 6-7k do swojego kolegi i przy okazji jakieś 5k do innych ludzi przy stole

  6. #26
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    no masz racje zgadzam sie w 100%, mi tu chodzilo o taki normalny chipdoping

    pietia jesli mowisz do kogos "glupi" to musisz go znac mnie nie znasz wiec nie nazwyaj mnie "glupi" mi chodzilo o samo pojecie chipdoping a tu mielismy troszke gorzej wiec wyluzuj

    pozdrawiam

  7. #27
    Ależ Trójka ja nie stwierdziłem,że jesteś głupi tylko się o to ciebie zapytałem, dostrzegasz chyba różnice?

  8. #28
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    106
    Poznasz głupiego po czynach jego.

    Forrest Gump

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    lol Trojkat

    czyli rozumiem ze kradziez jest zla ale oszukiwanie (okradanie) pokerroomu juz nie ?

  10. #30
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    wprawdzie nie popieram zadnych kantow i donosze jak widze cos takiego

    ale Seb. gdzie w przekazywaniu kasy miedzy graczami jest okradanie pokerromu
    wg mnie znacznie wredniejsze jest przekazywanie zetonow w turnieju innemu graczowi bo to jest oszukiwanie innych graczy i to trzeba tepic z cala moca a niestety niektore pokerromy na to leja.

    niektore pokerromy umozliwiaja przekazywanie kasy pimiedzy graczami wiec moze niedlugo to bedzie standard
    Ostatnio edytowane przez jarsza ; 07-09-2007 o 07:58